calibre - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Contents
eu: Edukiak

en: Selecting by tag name
eu: Etiketaren izenaren arabera hautatzen

en: Selecting by attributes
eu: Atributuen arabera hautatzen

en: To select tags based on their attributes, the use of predicates is required::
eu: Etiketak atributuen arabera hautatzeko, predikatuen erabilpena beharrezkoa da:

en: Selecting by tag content
eu: Etiketaren edukiaren arabera hautatzen

en: Sample e-book
eu: Adibide gisako e-liburu bat

en: name()
eu: izena()

en: The name of the current tag.
eu: Uneko etiketaren izena.
