calibre - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: The ``match`` argument
gl: O argumento «match»

en: The ``number`` argument
gl: O argumento «number»

en: The ``file_name`` argument
gl: O argumento «file_name»

en: The ``metadata`` argument
gl: O argumento «metadata»

en: The ``dictionaries`` argument
gl: O argumento «dictionaries»

en: The ``data`` argument
gl: O argumento «data»

en: The ``functions`` argument
gl: O argumento «functions»

en: Debugging your functions
gl: Depuración de funcións
