calibre - en to he translation catalogue (8 entries)

en: calibre User Manual
he: מדריך למשתמש בקליבר

en: The main calibre user interface
he: ממשק משתמש קליבר המרכזי

en: Adding your favorite news website to calibre
he: מוסיף את אתרי החדשות המועדפים עליך לקליבר

en: Comparing e-books
he: משווה ספרים אלקטרוניים

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות נפוצות

en: Tutorials
he: מדריכים

en: Customizing calibre
he: התאמה אישית של קליבר

en: The Command Line Interface
he: ממשק שורת הפקודה
