calibre - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Virtual libraries
he: ספריות וירטואליות

en: Creating Virtual libraries
he: יוצר ספריות וירטואליות

en: Books added to calibre in the last day::
he: ספרים שנוספו ל-Calibre ביום האחרון::

en: Books added to calibre in the last month::
he: ספרים שנוספו לקליבר בחודש האחרון::

en: Books with a rating of 5 stars::
he: ספרים בעלי דירוג של 5 כוכבים::

en: rating:5
he: דירוג:5

en: Books with a rating of at least 4 stars::
he: ספרים בעלי דירוג של לפחות 4 כוכבים::

en: rating:>=4
he: דירוג:>=4

en: Books with no rating::
he: ספרים שאינם מדורגים

en: Books with no tags::
he: ספרים ללא תגיות::

en: Books with no covers::
he: ספרים ללא כריכות::

en: Using additional restrictions
he: שימוש בהגבלות נוספות
