calibre - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Selecting by attributes
hu: Kiválasztás tulajdonságok alapján

en: Selecting by tag content
hu: Kiválasztás címke tartalom alapján

en: XPath built-in functions
hu: XPath beépített funkciók

en: The name of the current tag.
hu: A jelenlegi címke neve.
