calibre - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: calibre User Manual
kn: ಕ್ಯಾಲಿಬರ್ ಬಳಕೆದಾರರ ಕೈಪಿಡಿ

en: **An e-book version of this User Manual is available in** `EPUB format <calibre.epub>`_,  `AZW3 (Kindle) format <calibre.azw3>`_ and `PDF format <calibre.pdf>`_.
kn: **ಈ  ಬಳಕೆದಾರರ ಕೈಪಿಡಿಯ ಇ-ಪುಸ್ತಕ ಆವೃತ್ತಿಯು** `EPUB ಸ್ವರೂಪ  <calibre.epub>`_,  `AZW3 (Kindle) ಸ್ವರೂಪ <calibre.azw3>`_ and `PDF ಸ್ವರೂಪ <calibre.pdf>`_ ದಲ್ಲಿ ಲಭ್ಯವಿದೆ.

en: Sections
kn: ವಿಭಾಗಗಳು

en: Editing e-books
kn: ಪುಸ್ತಕಗಳನ್ನು ಸಂಪಾದಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Tutorials
kn: ಟ್ಯುಟೋರಿಯಲ್‌ಗಳು
