calibre - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: You can use this editor by right clicking on any book in calibre and selecting :guilabel:`Edit book`.
lv: Šo redaktoru varat izmantot uzklikšķinot ar peles labo pogu jebkurai grāmatai un izvēloties :guilabel:`Labot grāmatu`.

en: Contents
lv: Saturs

en: Basic workflow
lv: Pamata darba plūsma

en: Renaming files
lv: Datņu pārdēvēšana

en: Merging files
lv: Datņu sapludināšana

en: Marking the cover
lv: Vāka izveidošana

en: Deleting files
lv: Datņu dzēšana

en: Replacing files
lv: Datņu aizvietošana

en: Search & replace
lv: Meklēt & aizstāt

en: Saved searches
lv: Saglabātie vaicājumi

en: Embedding referenced fonts
lv: Izmantoto fontu iegulšana

en: Subsetting embedded fonts
lv: Veido iegulto fontu apakškopas

en: Smartening punctuation
lv: Optimizē interpunkciju

en: Removing unused CSS rules
lv: Neizmantoto CSS likumu aizvākšana

en: Beautifying files
lv: Datņu uzlabošana

en: Checkpoints
lv: Kontrolpunkti

en: Splitting HTML files
lv: HTML datņu sadalīšana

en: Checking the spelling of words in the book
lv: Pareizrakstības pārbaude grāmatā

en: Adding new dictionaries
lv: Jaunu  vārdnīcu pievienošana

en: Checking external links
lv: Ārējo saišu pārbaude

en: Syntax highlighting
lv: Sintakses izcelšana

en: Invalid HTML is highlighted with a red underline
lv: Nederīgs HTML tiek izcelts ar sarkanu pasvītrojumu

en: Context sensitive help
lv: Kontekstjutīgā palīdzība
