calibre - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: The list of files to be merged
lv: Apvienojamo datņu saraksts

en: Working with CSS
lv: Darbs ar CSS

en: Working with the Table of Contents
lv: Darbs ar satura rādītājiem

en: Generate a Table of Contents from links in the book.
lv: Izveidot satura rādītāju no e-grāmatā esošajām saitēm

en: Generate a Table of Contents from files in the book.
lv: Izveidot satura rādītāju no e-grāmatā esošajām datnēm

en: The title for this table of contents.
lv: Šī satura rādītāja nosaukums.

en: Edit book tool
lv: Grāmatu rediģēšanas rīks

en: The main window of the user interface
lv: Lietotāja saskarnes galvenais logs

en: Method :meth:`register_shortcut`.
lv: Metode :meth:`register_shortcut`.
