calibre - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Setting up a calibre development environment
lv: Calibre izstrādes vides izveidošana

en: Contents
lv: Saturs

en: Getting the code
lv: Izejas koda iegūšana

en: Windows development environment
lv: Windows izstrādes vide

en: Create a plain text file::
lv: Izveidojiet vienkārša teksta datni::

en: Linux development environment
lv: Linux izstrādes vide

en: Debugging tips
lv: Atkļūdošanas padomi

en: Using calibre in your projects
lv: Calibre izmantošana Jūsu projektos

en: API documentation for various parts of calibre
lv: Dažādu calibre daļu API dokumentācija
