calibre - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Contents
mr: अनुक्रमणिका

en: Care to explain?
mr: समजावून सांगाल का?

en: Conversions
mr: रुपांतर

en: Adding books
mr: पुस्तके जोडणे

en: Quick reference
mr: जलद उल्लेख

en: Thanks for helping with tips, corrections and such:
mr: टिप, दुरुस्ती, आणि अश्या गोष्टींने मदत करण्यास आमचे आभार:
