calibre - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: &#169; <a href="%(path)s">Copyright</a> %(copyright)s.
mr: &#169; <a href="%(path)s">कॉपिराईट</a> %(copyright)s.

en: &#169; Copyright %(copyright)s.
mr: &#169; कॉपिराईट %(copyright)s.

en: Last updated on %(last_updated)s.
mr: याआधी %(last_updated)s ला अपडेट केले.

en: Created using <a href="https://www.sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.
mr: <a href="https://www.sphinx-doc.org/">स्फिंक्स</a> %(sphinx_version)s चा वापर करून बनवले.

en: Search
mr: शोधा
