calibre - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Comparing e-books
mr: ई-पुस्तकांची तुलना करणे

en: The compare tool
mr: तुलनेचे औजार

en: Understanding the comparison view
mr: तुलना दृश्य समजणे

en: Launching the comparison tool
mr: तुलना औजार सुरू करत आहे

en: Comparing two e-book files
mr: दोन ई-पुस्तक फायलींची तुलना करणे

en: Comparing the ORIGINAL_FMT to FMT
mr: ORIGINAL_FMT ची FMT शी तुलना करणे
