calibre - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Contents
ms: Kandungan

en: Introduction
ms: Pengenalan

en: The first thing to understand about the conversion system is that it is designed as a pipeline. Schematically, it looks like this:
ms: Perkara pertama untuk memahami sistem pertukaran format ialah ia direka sebagai satu talian paip. Secara skematik, ia kelihata sebegini:

en: Stages of the conversion pipeline
ms: Tahap talian paip penukaran format

en: Description
ms: Keterangan

en: parsed
ms: terhurai

en: structure
ms: struktur

en: Post structure detection, but before CSS flattening and font size conversion. Use to debug font size conversion and CSS transforms.
ms: Pengesanan struktur pasca, tetapi sebelum meratakan CSS dan penukaran saiz fon. Digunakan untuk menyahpepijat penukaran saiz fon dan penjelmaan CSS.

en: processed
ms: diproses

en: Look & feel
ms: Penampilan

en: Fonts
ms: Fon

en: All the font size rescaling in the conversion can also be disabled here, if you would like to preserve the font sizes in the input document.
ms: Semua penskalaan semula saiz fon dalam pertukaran format boleh juga dilumpuhkan di sini, jika anda mahu kekalkan saiz fon seperti dalam dokumen input.

en: Text
ms: Teks

en: Layout
ms: Bentangan

en: Styling
ms: Pengayaan

en: or if you want to change the indentation of all paragraphs::
ms: atau jika anda mahu ubah indentasi bagi semua perenggan::

en: Transform styles
ms: Gaya jelma

en: Page setup
ms: Persediaan halaman

en: Heuristic processing
ms: Pemprosesen heuristik

en: Example horizontal rule with styles:
ms: Contoh peraturan mengufuk dengan gaya:

en: :guilabel:`Remove unnecessary hyphens`
ms: :guilabel:`Buang sengkang yang tidak perlu`

en: Miscellaneous
ms: Pelbagai

en: There are a few more options in this section.
ms: Terdapat sedikit lagi pilihan dalam seksyen ini.

en: Table of Contents
ms: Senarai Kandungan

en: Convert Microsoft Word documents
ms: Tukar format dokumen Microsoft Word

en: Convert TXT documents
ms: Tukar format dokumen TXT

en: Printable Table of Contents
ms: Senarai Kandungan Boleh Cetak
