calibre - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: All about using regular expressions in calibre
nb: Om bruk av regulærutrykk i calibre

en: Contents
nb: Innhold

en: That doesn't sound too bad. What's next?
nb: Det lyder ikke så dårlig. Hva er neste?

en: You missed...
nb: Du mistet...

en: Conversions
nb: Konversasjoner

en: Adding books
nb: Legger til bøker

en: Credits
nb: Kredit

en: Thanks for helping with tips, corrections and such:
nb: Takk for hjelp med tips, korreksjoner og så videre:
