calibre - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Contents
nb: Innhold

en: Selecting by tag content
nb: Velges blandt tagg innhold

en: name()
nb: navn()

en: The name of the current tag.
nb: Navnet på gjeldende tagg.

en: contains()
nb: inneholder()
