calibre - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: calibre User Manual
nb: calibre brukermanual

en: Sections
nb: Seksjoner

en: Adding your favorite news website to calibre
nb: Legg inn ditt favoritt nyhetssted i calibre

en: Frequently Asked Questions
nb: Ofte stilte spørsmål

en: Tutorials
nb: Guider

en: Customizing calibre
nb: Tilpasse calibre

en: Setting up a calibre development environment
nb: Å sette opp et utviklingsmijø for calibre
