calibre - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Writing your own plugins to extend calibre's functionality
ro: Scrie-ți propriile extensii pentru a extinde funcționalitatea aplicației Calibre

en: Contents
ro: Conținuturi

en: A User Interface plugin
ro: O extensie pentru interfața utilizatorului

en: The icon for this plugin
ro: Simbolul acestei extensii

en: More plugin examples
ro: Mai multe exemple de extensii

en: Sharing your plugins with others
ro: Împărtășește-ți extensiile cu alții
