calibre - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Editing e-book metadata
sk: Upravovanie metadát e-knihy

en: Editing the metadata of one book at a time
sk: Upravovanie metadát postupne po jednej knihe

en: You can click the button in between title and authors to swap them automatically.
sk: Môžete kliknúť na tlačidlo medzi titulom a autorom, ak ich chcete automaticky vymeniť.

en: Downloading metadata
sk: Sťahovanie metadát

en: Managing book formats
sk: Správa formátov kníh

en: All about covers
sk: Všetko o obaloch

en: Editing the metadata of many books at a time
sk: Editácia metadát viacerých kníh naraz

en: Search and replace
sk: Hľadať a nahradiť

en: Bulk downloading of metadata
sk: Hromadné sťahovanie metadát
