cbatticon 1.6.7 - en to bs translation catalogue (48 entries)

en: Display the version
bs: Prikaži verziju

en: Display debug information
bs: Prikaži informacije za uklanjanje grešaka

en: Set update interval (in seconds)
bs: Postavi interval ažuriranja (u sekundama)

en: Set icon type ('standard', 'notification' or 'symbolic')
bs: Postavi tip ikone ('standard', 'notification' ili 'symbolic')

en: Set low battery level (in percent)
bs: Postavi niski nivo baterije (u postocima)

en: Set critical battery level (in percent)
bs: Postavi kritični nivo baterije (u postocima)

en: Command to execute when critical battery level is reached
bs: Komanda za izvršiti kada se dostigne kritični nivo baterije

en: Command to execute when left clicking on tray icon
bs: Komanda za izvršiti kada se klikne lijevim klikom na ikonu

en: Hide the notification popups
bs: Sakrij obavijesti

en: List available icon types
bs: Prikaži dostupne tipove ikona

en: List available power supplies (battery and AC)
bs: Prikaži dostupna napajanja (baterija i mrežno napajanje)

en: [BATTERY ID]
bs: [ID BATERIJE]

en: Cannot parse command line arguments: %s
bs: Ne mogu rasčlaniti argumente komandne linije: %s

en: cbatticon: a lightweight and fast battery icon that sits in your system tray
bs: cbatticon: lagana i brza ikona za baterije u vašoj sistemskoj traci

en: version %s
bs: verzija %s

en: List of available power supplies:
bs: Lista dostupnih napajanjа:

en: List of available icon types:
bs: Lista dostupnih tipova ikona:

en: available
bs: dostupne

en: unavailable
bs: nedostupne

en: Unknown icon type: %s
bs: Nepoznat tip ikone: %s

en: No icon type found!
bs: Nije pronađen nijedan tip ikona!

en: Invalid update interval! It has been reset to default (%d seconds)
bs: Nevažeći interval za ažuriranje! Vraćen je na podrazumijevani (%d sekundi)

en: Invalid low level! It has been reset to default (%d percent)
bs: Nevažeći niski nivo! Vraćen je na podrazumijevani (%d posto)

en: Invalid critical level! It has been reset to default (%d percent)
bs: Nevažeći kritični nivo! Vraćen je na podrazumijevani (%d posto)

en: Critical level is higher than low level! They have been reset to default
bs: Kritični nivo je viši nego niski nivo! Vraćeni su na podrazumijevane

en: type: %-*.*s	id: %-*.*s	path: %s
bs: tip: %-*.*s	id: %-*.*s	path: %s

en: Battery
bs: Baterija

en: AC
bs: Mrežno napajanje

en: Cannot open sysfs directory: %s (%s)
bs: Ne mogu otvoriti sysfs direktorij: %s (%s)

en: No battery with suffix %s found!
bs: Nije pronađena baterija sa sufiksom %s!

en: No battery nor AC power supply found!
bs: Nije pronađena ni baterija ni mrežno napajanje!

en: AC only, no battery!
bs: Samo mrežno napajanje, nema baterije!

en: Spawning critical battery level command in 30 seconds: %s
bs: Izvršujem komandu kritičnog nivoa baterije za 30 sekundi: %s

en: Cannot spawn critical battery level command: %s
bs: Ne mogu izvršiti komandu kritičnog nivoa baterije: %s

en: Cannot spawn critical battery level command!
bs: Ne mogu izvršiti komandu kritičnog nivoa baterije!

en: Cannot spawn left click command: %s
bs: Ne mogu izvršiti komandu lijevog klika: %s

en: Cannot spawn left click command!
bs: Ne mogu izvršiti komandu lijevog klika!

en: Battery is missing!
bs: Baterija nedostaje!

en: Battery status is unknown!
bs: Status baterije je nepoznat!

en: Battery is charged!
bs: Baterija je puna!

en: Battery is discharging (%i%% remaining)
bs: Baterija se prazni (preostalo %i%%)

en: Battery is not charging (%i%% remaining)
bs: Baterija se ne puni (preostalo %i%%)

en: Battery level is low! (%i%% remaining)
bs: Nivo baterije je nizak! (preostalo %i%%)

en: Battery level is critical! (%i%% remaining)
bs: Nivo baterije je kritičan! (preostalo %i%%)

en: Battery is charging (%i%%)
bs: Baterija se puni (%i%%)

en: %d minute | %d minutes
bs[0]: %d minuta
bs[1]: %d minute
bs[2]: %d minuta

en: %d hour, %s remaining | %d hours, %s remaining
bs[0]: %d sat, %s preostalo
bs[1]: %d sata, %s preostalo
bs[2]: %d sati, %s preostalo

en: %d minute remaining | %d minutes remaining
bs[0]: %d minuta preostala
bs[1]: %d minute preostale
bs[2]: %d minuta preostalo
