cheese - en to lv translation catalogue (126 entries)

en: Photo mode
lv: Foto režīms

en: Photo
lv: Foto

en: Video mode
lv: Video režīms

en: Photo burst mode
lv: Foto šalts režīms

en: Burst
lv: Šalts

en: Take a photo using a webcam
lv: Uzņemt fotogrāfiju ar tīmekļa kameru

en: Navigate to the previous page of effects
lv: Pāriet uz iepriekšējo efektu lapu

en: Effects
lv: Efekti

en: _Effects
lv: _Efekti

en: Navigate to the next page of effects
lv: Pāriet uz nākamo efektu lapu

en: Leave fullscreen mode and go back to windowed mode
lv: Pamest pilnekrāna režīmu un pāriet atpakaļ uz loga režīmu

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Close
lv: Aiz_vērt

en: Device
lv: Ierīce

en: Photo resolution
lv: Foto izšķirtspēja

en: Video resolution
lv: Video izšķirtspēja

en: Webcam
lv: Tīmekļa kamera

en: Brightness
lv: Gaišums

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Hue
lv: Nokrāsa

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Image
lv: Attēls

en: Shutter
lv: Slēdzis

en: _Countdown
lv: _Laika atskaite

en: Fire _flash
lv: _Uzzibsnīt

en: Burst mode
lv: Šalts režīms

en: Number of photos
lv: Bilžu skaits

en: Delay between photos (seconds)
lv: Aizture starp bildēm (sekundēs)

en: Capture
lv: Uzņemt

en: _Fullscreen
lv: _Pilnekrāns

en: P_references
lv: _Iestatījumi

en: _Keyboard Shortcuts
lv: _Tastatūras īsinājumtaustiņi

en: _About Cheese
lv: P_ar Cheese

en: Take a Photo
lv: Uzņemt foto

en: Open
lv: Atvērt

en: Save _As…
lv: S_aglabāt kā…

en: Move to _Trash
lv: Pārvie_tot uz miskasti

en: Delete
lv: Dzēst

en: Take photos and videos with your webcam, with fun graphical effects
lv: Uzņemiet fotogrāfijas un video ar savu tīmekļa kameru ar jautriem efektiem

en: Cheese uses your webcam to take photos and videos, applies fancy special effects and lets you share the fun with others.
lv: Cheese izmanto jūsu tīmekļa kameru, lai uzņemtu fotogrāfijas un video un izmanto foršus īpašos efektus.

en: Take multiple photos in quick succession with burst mode. Use the countdown to give yourself time to strike a pose, and wait for the flash!
lv: Ātri uzņemt vairākas fotogrāfijas pēc kārtas šalts režīmā. Izmanto atpakaļskaitīšanu, lai paspētu ieņemt pozu un gaidi zibsni!

en: Under the hood, Cheese uses GStreamer to apply fancy effects to photos and videos. With Cheese it is easy to take photos of you, your friends, pets or whatever you want and share them with others.
lv: Programma izmanto GStreamer, lai fotogrāfijām un video pielietotu jaukus efektus. Ar Cheese var viegli uzņemt savas, draugu, mājdzīvnieku un citas bildes un ar tām dalīties ar citiem.

en: Webcam Booth
lv: Foto būdiņa

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: photo;video;webcam;camera;selfie;
lv: foto;video;tīmekļa kamera;kamera;pašiņš;

en: Use a countdown
lv: Lietot laika atskaiti

en: Set to true to show a countdown before taking a photo
lv: Iestatiet, lai rādītu laika atskaitīšanu pirms fotogrāfijas uzņemšanas

en: Countdown length
lv: Laika atskaites garums

en: The duration of the countdown before taking a photo, in seconds
lv: Laika atskaite sekundēs, pirms fotogrāfijas uzņemšanas

en: Fire flash before taking a photo
lv: Uzzibsnīt pirms tiek uzņemta bilde

en: Set to true to fire a flash before taking a photo
lv: Ja iestatīts, pirms uzņemt bildi, uzzibsnīs zibspuldze

en: Camera device string indicator
lv: Kameras ierīces virknes indikators

en: The path to the device node which points to the camera, for example /dev/video0
lv: Ceļš uz ierīces mezglu, kas norāda uz kameru, piemēram, /dev/video0

en: Last selected effect
lv: Pēdējais izvēlētais efekts

en: Name of the installed effect that was selected last
lv: Pēdējo reizi izmantotā efekta nosaukums

en: Photo width
lv: Foto platums

en: The width of the image captured from the camera, in pixels
lv: Uzņemtā attēla platums pikseļos

en: Photo height
lv: Foto augstums

en: The height of the image captured from the camera, in pixels
lv: Uzņemtā attēla augstums pikseļos

en: Video width
lv: Video platums

en: The width of the video captured from the camera, in pixels
lv: Uzņemtā video platums pikseļos

en: Video height
lv: Video augstums

en: The height of the video captured from the camera, in pixels
lv: Uzņemtā video augstums pikseļos

en: Image brightness
lv: Attēla gaišums

en: Adjusts the brightness of the image coming from the camera
lv: Pielāgo gaišumu attēlam, kas nāk no kameras

en: Image contrast
lv: Attēla kontrasts

en: Adjusts the contrast of the image coming from the camera
lv: Pielāgo kontrastu attēlam, kas nāk no kameras

en: Image saturation
lv: Attēla piesātinājums

en: Adjusts the saturation of the image coming from the camera
lv: Pielāgo piesātinājumu attēlam, kas nāk no kameras

en: Image hue
lv: Attēls tonis

en: Adjusts the hue (color tint) of the image coming from the camera
lv: Pielāgo nokrāsu (krāsas toni) attēlam, kas nāk no kameras

en: Video path
lv: Video ceļš

en: Defines the path where the videos are stored. If empty, “XDG_VIDEOS_DIR/Webcam” will be used.
lv: Nosaka ceļu, kur tiek saglabāti video. Ja tukšs, tiks izmantots “XDG_VIDEOS_DIR/Webcam”.

en: Photo path
lv: Foto ceļš

en: Defines the path where the photos are stored. If empty, “XDG_PICTURES_DIR/Webcam” will be used.
lv: Definē ceļu, kur tiek saglabātas fotogrāfijas. Ja tukšs, tiks izmantots “XDG_PICTURES_DIR/Webcam”.

en: Time between photos in burst mode
lv: Laiks starp bildēm šalts režīmā

en: The length of time, in milliseconds, to delay between taking each photo in a burst sequence of photos. If the burst delay is less than the countdown duration, the countdown duration will be used instead.
lv: Laiks milisekundēs, kas jāaiztur pirms katras fotogrāfijas uzņemšanas šalts režīmā. Ja šalts aizture ir mazāka par laika atskaites ilgumu, tā vietā tiks izmantots laika atskaites ilgums.

en: Number of photos in burst mode
lv: Bilžu skaits šalts režīmā

en: The number of photos to take in a single burst.
lv: Fotogrāfiju skaits, ko uzņemt vienā šaltī.

[ctx: shortcut window]
en: Overview
lv: Pārskats

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen on / off
lv: Pilnekrāns ieslēgts/izslēgts

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
lv: Iziet no lietotnes

[ctx: shortcut window]
en: Thumbnails
lv: Sīktēli

[ctx: shortcut window]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: shortcut window]
en: Save As
lv: Saglabāt kā

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz miskasti

[ctx: shortcut window]
en: Delete
lv: Dzēst

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Select
lv: Izvēlētie_s

en: Shutter sound
lv: Slēdža skaņa

en: _Take Another Picture
lv: Uzņem_t citu bildi

en: One or more needed GStreamer elements are missing:
lv: Trūkst viens vai vairāki Gstreamer elementi:

en: No device found
lv: Ierīce nav atrasta

en: Device capabilities not supported
lv: Ierīces funkcijas nav atbalstītas

en: Unknown device
lv: Nezināma ierīce

en: Cancellable initialization not supported
lv: Atsaucama inicializācija nav atbalstīta

en: Start in wide mode
lv: Sākt platajā režīmā

en: Device to use as a camera
lv: Ierīce, kuru izmantot kā kameru

en: DEVICE
lv: IERĪCE

en: Output version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: Start in fullscreen mode
lv: Palaist pilnekrāna režīmā

en: Webcam in use
lv: Tīmekļa kamera tiek lietota

en: Cheese Website
lv: Cheese mājas lapa

note: Translators: a description of an effect (to be applied to images *              from the webcam) which does nothing.
en: No Effect
lv: Bez efektiem

en: Could not open %s
lv: Neizdevās atvērt %s

en: Are you sure you want to permanently delete the file? | Are you sure you want to permanently delete %d files?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst %d datni?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst %d datnes?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst %d datņu?

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: If you delete an item, it will be permanently lost | If you delete the items, they will be permanently lost
lv[0]: Ja izdzēsīsiet vienumu, tas būs neatgriezeniski zudis
lv[1]: Ja izdzēsīsiet šos vienumus, tie būs neatgriezeniski zuduši
lv[2]: Ja izdzēsīsiet šos vienumus, tie būs neatgriezeniski zuduši

en: Could not delete %s
lv: Nevarēja izdzēst %s

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip all
lv: Izlaist visu

en: Could not move %s to trash
lv: Neizdevās pārvietot %s uz miskasti

note: Nothing selected.
en: Save File
lv: Saglabāt datni

en: Save
lv: Saglabāt

en: Could not save %s
lv: Neizdevās saglabāt %s

en: Stop recording
lv: Pārtraukt ierakstīšanu

en: Record a video
lv: Ierakstīt video

note: FIXME: Set the effects action to be inactive.
en: Stop taking pictures
lv: Pārtraukt attēlu uzņemšanu

en: Take multiple photos
lv: Uzņemt vairākus foto

en: No effects found
lv: Efekti nav atrasti

en: There was an error playing video from the webcam
lv: Gadījās kļūda, atskaņojot video no tīmekļa kameras

en: Record a video using a webcam
lv: Ierakstīt video, izmantojot tīmekļa kameru

en: Take multiple photos using a webcam
lv: Uzņemt vairākus foto, izmantojot tīmekļa kameru

en: Choose an Effect
lv: Izvēlieties efektu

en: Record a Video
lv: Ierakstīt video

en: Take Multiple Photos
lv: Uzņemt vairākus foto
