cinnamon-screensaver - en to ay translation catalogue (20 entries)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
ay: Qhispiyir pantalllanakax walik tukuyañapawa

en: Query the state of the screensaver
ay: Jiskht'awi, qhispiyir pantallanakax kunjamaskisa

en: Query the length of time the screensaver has been active
ay: Jiskht'awi, qawqha pachas qhispiyir pantallax naktayataxa

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
ay: Qhispiyir pantallanakax jank'ak pantallax jark'antañapawa

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
ay: Qhispiyir pantallanak naktayaña (pantall ch'amakt'ayaña)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
ay: Luraskis ukax qhispiyir pantallanak jiwt'ayam (nayrir pantallar kuttayaña)

en: Version of this application
ay: Aka aplikasiyunat jakhu uñjawi

en: Message to be displayed in lock screen
ay: Pantall jark'antasax aka pantall uñachayi

en: The screensaver is active
ay: Qhispiyir pantallanakax naktatawa

en: The screensaver is inactive
ay: Qhispiyir pantallanakax jiwt'atawa

en: The screensaver is not currently active.
ay: Jichhax qhispiyir pantallanakax jiwt'atawa.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
ay[0]: Qhispiyir pantallanakax %d ch’ipxta naktata
ay[1]: Qhispiyir pantallanakax %d ch’ipxtanakaw naktata

en: Cinnamon Screensaver has experienced an error
ay: Cinnamon pantallanakan qhispiyirix mä pantjawiniwa

en: The 'cs-backup-locker' process terminated before the screensaver did. Please report this issue and try to describe any actions you may have performed prior to this occurring.
ay: 'cs-backup-locker' proceso ukax pantallanak qhispiyiri nayraqataw jiwt'i. Akxata amp suma uk yatiyam, ukhamarak  nayraqatax kuna lurawinaks lurta uk qhanañcham

en: Please enter your password...
ay: Jamasat aru qillqama...

en: Unlock
ay: Jist'arayaña

en: Switch User
ay: Yaqha apnaqiri uskuña

en: Incorrect password
ay: Jamasat aru ukax janiw walikiti

en: Checking...
ay: Uñakipaskiwa...

en: You have the Caps Lock key on.
ay: Bloq Mayús tiklax naktatawa.
