linuxmint - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
az: Göstərici-qoruyana uyğun çıxmağa yol verir

en: Query the state of the screensaver
az: Göstərici-qoruyanın durumunu soruş

en: Query the length of time the screensaver has been active
az: Göstərici-qoruyanın işlək olma sürəsinin uzunluğunu soruş

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
az: İşləyən Göstərici-qoruyan işləminə göstəricini anındaca açarlamasını söyləyir

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
az: Göstərici-qoruyanı işə sal (göstəricini boşalt)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
az: Göstərici-qoruyan işləyirsə, onu söndür (göstəricini qaytar)

en: Version of this application
az: Bu uyğulamanın sürümü

en: Message to be displayed in lock screen
az: Açar göstəricisində görsənəcək soraq

en: The screensaver is active
az: Göstərici-qoruyan işləkdir

en: The screensaver is inactive
az: Göstərici-qoruyan sönülüdür

en: The screensaver is not currently active.
az: Göstərici-qoruyan indi işləmir.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
az[0]: Göstərici-qoruyan %d saniyə işlədi.
az[1]: Göstərici-qoruyan %d saniyə işlədi.

en: Please enter your password...
az: Buyurun, keçid sözünüzü yazın...

en: Unlock
az: Aç

en: Switch User
az: İşlədəni Dəyiş

en: Incorrect password
az: Keçid sözü yanlışdır

en: Checking...
az: Yoxlanır...

en: You have the Caps Lock key on.
az: "Caps Lock" düyməsi yanılıdır.
