CINNAMON-SCREENSAVER 2.16 - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: The screensaver is active
mg: Miasa ny screensaver

en: The screensaver is inactive
mg: Tsy miasa ny screensaver

en: The screensaver is not currently active.
mg: Tsy miasa ny screensaver ankehitriny.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
mg[0]: Niasa nandritra ny %d segondra ny screensaver.

en: You have the Caps Lock key on.
mg: Miasa ny Caps Lock.
