linuxmint - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: The screensaver is active
ro: Облоанеле сынт активе

en: The screensaver is inactive
ro: Облоанеле сынт инактиве

en: Please enter your password...
ro: Ынтродучець парола думнявоастрэ…

en: Unlock
ro: Деблокаре

en: Switch User
ro: Скимбаря утилизаторулуй

en: Incorrect password
ro: Парола есте инкоректэ

en: Checking...
ro: Се верификэ…
