linuxmint - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: The screensaver is active
tg: Пардаи экран фаъол аст

en: The screensaver is inactive
tg: Пардаи экран ғайрифаъол аст

en: The screensaver is not currently active.
tg: Дар айни ҳол пардаи экран фаъол нест.

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
tg[0]: Пардаи экран ба муддати %d сония фаъол гардид.
tg[1]: Пардаи экран ба муддати %d сония фаъол гардид.

en: You have the Caps Lock key on.
tg: Тугмаи Caps Lock фаъол аст.
