cinnamon-session-2.0 - en to uz translation catalogue (37 entries)

en: Log out
uz: Tizimdan chiqish

en: Power off
uz: O‘chirish

en: Ignoring any existing inhibitors
uz: Mavjud ingibitorlarni e'tiborsiz qoldirish

en: Don't prompt for user confirmation
uz: Foydalanuvchidan tasdiqlash so‘ralmasin

en: Log out of this system now?
uz: Hozir ushbu tizimdan chiqasizmi?

en: Shut down this system now?
uz: Ushbu tizim hozir oʻchirilsinmi?

en: Restart this system now?
uz: Ushbu tizim hozir qayta ishga tushirilsinmi?

en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be logged out in %d seconds.
uz[0]: Siz avtomatik ravishda %d soniyadan keyin tizimdan chiqasiz.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be shut down in %d seconds.
uz[0]: Bu tizim %d soniyadan so‘ng avtomatik ravishda o‘chadi.

en: This system will be automatically restarted in %d second. | This system will be restarted in %d seconds.
uz[0]: Bu tizim %d soniyadan keyin avtomatik ravishda qayta ishga tushadi.

en: Not responding
uz: Javob bermayapti

en: Exited with code %d
uz: %d kodi bilan chiqdi

en: Killed by signal %d
uz: %d signali bilan oʻldirilgan

en: Stopped by signal %d
uz: %d signali bilan toʻxtatilgan

en: Remembered Application
uz: Eslab qolingan ilova

en: This program is blocking logout.
uz: Ushbu dastur tizimdan chiqishni bloklamoqda.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
uz: Sessiya hozirda oʻchirilganligi sababli yangi mijoz ulanishi rad etilmoqda

en: Could not create ICE listening socket: %s
uz: ICE tinglash soketini yaratib bo‘lmadi: %s

en: Unknown
uz: Noma'lum

en: Override standard autostart directories
uz: Standart avtomatik ishga tushirish kataloglarini bekor qilish

en: Session to use
uz: Foydalanish uchun sessiya

en: Enable debugging code
uz: Nosozliklarni tuzatish kodini yoqish

en: Do not load user-specified applications
uz: Foydalanuvchi tomonidan belgilangan ilovalar yuklanmasin

en: Version of this application
uz: Ushbu ilova versiyasi

en: Show the fail whale dialog for testing
uz: Sinov uchun muvaffaqiyatsiz kit muloqot oynasini ko‘rsatish

en:  - the Cinnamon session manager
uz:  - Cinnamon sessiya boshqaruvchisi

en: Session
uz: Sessiya

en: S_uspend
uz: Toʻxtatib turish

en: _Hibernate
uz: _Kutish rejimi

en: _Switch User
uz: Foydalanuvchini _almashtirish

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: _Restart
uz: _Qayta ishga tushirish

en: _Log Out
uz: _Tizimdan chiqish

en: _Shut Down
uz: _Oʻchirish

en: _Ignore and continue
uz: _E'tibor bermaslik va davom etish

en: Some programs are still running:
uz: Ba'zi dasturlar hali ham ishlamoqda:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
uz: Dasturlar tugashini kutmoqda. Ushbu dasturlarni to‘xtatish ishingizni yo‘qotishingizga olib kelishi mumkin.
