linuxmint - en to fo translation catalogue (21 entries)

en: Screen reader not found.
fo: Ongin Screen Reader funnin

en: Please install the 'orca' package.
fo: Vinarligast legg in 'orca' pakkan

en: Open accessibility settings
fo: Opna stillingar fyri atgeingiligheit

en: Unable to mount %s
fo: Kann ikki seta %s í

en: Unable to open a folder for %s
fo: Ikki møguligt at opna mappuna fyri %s

en: Ask what to do
fo: Spyr hvat skal gerast

en: Do Nothing
fo: Ger onki

en: Open Folder
fo: Lat upp skjáttu

en: Unable to eject %p
fo: Ikki møguligt at vraka %p

en: Unable to unmount %p
fo: Ikki møguligt at unmounta %p

en: You have just inserted an Audio CD.
fo: Tú hevur sett ein ljóð CD í

en: You have just inserted an Audio DVD.
fo: Tù hevur júst sett ein ljóð DVD í

en: You have just inserted a Video DVD.
fo: Tù hevur júst sett ein video DVD í

en: You have just inserted a Video CD.
fo: Tù hevur júst sett ein video CD í

en: You have just inserted a Super Video CD.
fo: Tù hevur júst sett ein super video CD í

en: You have just inserted a blank CD.
fo: Tù hevur júst sett ein tómar CD í

en: You have just inserted a blank DVD.
fo: Tú hevur júst sett ein tóman DVD í

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
fo: Tú hevur júst sett eina tóma Blue-Ray fløgu í

en: You have just inserted a blank HD DVD.
fo: Tú hevur júst sett ein tóma HD DVD í

en: You have just inserted a Photo CD.
fo: Tú hevur júst sett ein mynda CD í

en: You have just inserted a Picture CD.
fo: Tù hevur júst sett ein mynda CD í
