cinnamon-settings-daemon - en to sk translation catalogue (253 entries)

en: Screen reader not found.
sk: Čítačka obrazovky sa nenašla.

en: Please install the 'orca' package.
sk: Prosím, nainštalujte balík „orca“

en: Open accessibility settings
sk: Otvoriť nastavenia zjednodušeného ovládania

en: Unable to mount %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť %s

en: Unable to open a folder for %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť priečinok pre %s

en: Ask what to do
sk: Opýtať sa, čo urobiť

en: Do Nothing
sk: Neurobiť nič

en: Open Folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Unable to eject %p
sk: Nepodarilo sa vysunúť %p

en: Unable to unmount %p
sk: Nepodarilo sa odpojiť %p

en: You have just inserted an Audio CD.
sk: Práve ste vložili Audio CD.

en: You have just inserted an Audio DVD.
sk: Práve ste vložili Audio DVD.

en: You have just inserted a Video DVD.
sk: Práve ste vložili Video DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
sk: Práve ste vložili Video CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
sk: Práve ste vložili Super Video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
sk: Práve ste vložili prázdne CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
sk: Práve ste vložili prázdne DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
sk: Práve ste vložili prázdny disk Blu-Ray.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
sk: Práve ste vložili prázdne HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
sk: Práve ste vložili Photo CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
sk: Práve ste vložili Picture CD.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
sk: Práve ste vložili nosič s digitálnymi fotografiami.

en: You have just inserted a digital audio player.
sk: Práve ste vložili digitálny prehrávač zvuku.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
sk: Práve ste vložili nosič so softévrom, ktorý je určený pre automatické spustenie.

en: You have just inserted a medium.
sk: Práve ste vložili nosič.

en: Choose what application to launch.
sk: Zvoľte aplikáciu, ktorá sa spustí

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
sk: Vyberte ako sa má otvoriť „%s“, a či sa má táto akcia vykonať aj pri ostatných nosičoch typu „%s“.

en: _Always perform this action
sk: Vždy vykonať túto _akciu

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Eject
sk: Vy_sunúť

en: _Unmount
sk: _Odpojiť

en: Color
sk: Farba

en: Recalibrate now
sk: Rekalibrovať teraz

en: Recalibration required
sk: Potrebná rekalibrácia

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
sk: Displej „%s“ by mal byť čoskoro rekalibrovaný.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
sk: Tlačiareň „%s“ by mala byť čoskoro rekalibrovaná.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
sk: Modul Farba pre Démon nastavení Cinnamon

en: Color calibration device added
sk: Pridané zariadenie pre kalibráciu farieb

en: Color calibration device removed
sk: Odobrané zariadenie pre kalibráciu farieb

en: Low Disk Space on "%s"
sk: Nedostatok diskového priestoru na „%s“

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
sk: Na zväzku „%s“ zostáva už len %s diskového priestoru. Nejaké miesto môžete uvoľniť vyprázdnením Koša.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
sk: Na zväzku „%s“ zostáva už len %s diskového priestoru.

en: Low Disk Space
sk: Nedostatok diskového priestoru

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
sk: Na tomto počítači zostáva už len %s diskového priestoru. Nejaké miesto môžete uvoľniť vyprázdnením Koša.

en: This computer has only %s disk space remaining.
sk: Na tomto počítači zostáva už len %s diskového priestoru.

en: Disk space
sk: Diskový priestor

en: Examine
sk: Preskúmať

en: Empty Trash
sk: Vyprázdniť Kôš

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Don't show any warnings again for this file system
sk: Nezobrazovať už žiadne upozornenia pre tento súborový systém

en: Don't show any warnings again
sk: Nezobrazovať už žiadne upozornenia

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
sk: Uvoľniť diskový priestor môžete vyprázdnením Koša, odstránením nepoužívaných programov alebo súborov, alebo presunutím súborov na iný disk či oddiel.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
sk: Uvoľniť diskový priestor môžete odstránením nepoužívaných programov alebo súborov, alebo presunutím súborov na iný disk či oddiel.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
sk: Uvoľniť diskový priestor môžete vyprázdnením Koša, odstránením nepoužívaných programov alebo súborov, alebo presunutím súborov na externý disk.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
sk: Uvoľniť diskový priestor môžete odstránením nepoužívaných programov alebo súborov, alebo presunutím súborov na externý disk.

en: Examine...
sk: Preskúmať...

en: Error activating XKB configuration.
    There can be various reasons for that.
    
    If you report this situation as a bug, include the results of
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
sk: Chyba aktivácie konfigurácie XKB.
    Toto mohlo byť spôsobené rôznymi príčinami.
    
    Ak to budete nahlasovať ako chybu, pripojte výsledok z
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>

en: _Layouts
sk: _Rozloženia

en: Show _Keyboard Layout...
sk: Zobraziť rozloženie _klávesnice...

en: Region and Language Settings
sk: Nastavenia regiónu a jazyka

en: UPS Discharging
sk: Záložný zdroj sa vybíja

en: %s of UPS backup power remaining
sk: Záložný zdroj vydrží %s

en: Power
sk: Napájanie

en: Battery low
sk: Batéria je slabá

en: Laptop battery low
sk: Batéria notebooku je slabá

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
sk: Zostáva približne %s (%.0f%%)

en: UPS low
sk: Záložný zdroj je slabý

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
sk: Zo záložného zdroja zostáva približne %s energie (%.0f%%)

en: Mouse battery low
sk: Batéria myši ja slabá

en: Wireless mouse is low in power
sk: Bezdrôtová myš je takmer vybitá

en: Keyboard battery low
sk: Batéria klávesnice je slabá

en: Wireless keyboard is low in power
sk: Bezdrôtová klávesnica je takmer vybitá

en: PDA battery low
sk: Batéria zariadenia PDA je slabá

en: PDA is low in power (%.0f%%)
sk: Zariadenie PDA má málo energie (%.0f %%)

en: Cell phone battery low
sk: Batéria mobilného telefónu je slabá

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
sk: Mobilný telefón má málo energie (%.0f %%)

en: Media player battery low
sk: Batéria prenosného prehrávača je slabá

en: Media player is low in power (%.0f%%)
sk: Prenosný prehrávač má málo energie (%.0f %%)

en: Tablet battery low
sk: Batéria tabletu je slabá

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
sk: Tablet má málo energie (%.0f %%)

en: Attached computer battery low
sk: Batéria pripojeného počítača je slabá

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
sk: Pripojený počítač má málo energie (%.0f %%)

en: Battery is low
sk: Batéria je slabá

en: Battery critically low
sk: Batéria je veľmi slabá

en: Laptop battery critically low
sk: Batéria notebooku je veľmi slabá

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
sk: Pripojte napájací zdroj, aby ste predišli strate údajov.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
sk: Ak ho nepripojíte, počítač sa čoskoro uspí.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
sk: Ak ho nepripojíte, počítač sa čoskoro hibernuje.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
sk: Ak ho nepripojíte, počítač sa čoskoro vypne.

en: UPS critically low
sk: Záložný zdroj je veľmi slabý

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
sk: Do vybitia záložného zdroja zostáva približne %s (%.0f %%). Obnovte napájanie počítača, aby ste predišli strate údajov.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Bezdrôtová myš je takmer vybitá. Ak nebude nabitá, čoskoro prestane fungovať.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Bezdrôtová klávesnica je takmer vybitá. Ak nebude nabitá, čoskoro prestane fungovať.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: PDA je takmer vybité (%.0f%%). Ak nebude nabité, čoskoro prestane fungovať.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Mobilný telefón je takmer vybitý (%.0f%%). Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Multimediálny prehrávač je takmer vybitý (%.0f%%). Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Tablet je takmer vybitý (%.0f%%). Ak nebude nabitý, čoskoro prestane fungovať.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
sk: Pripojený počítač má veľmi málo energie (%.0f %%). Ak nebude nabitý, čoskoro sa vypne.

en: Battery is critically low
sk: Batéria je veľmi slabá

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
sk: Energia batérie klesla pod kritickú úroveň a keď sa úplne vybije, tento počítač sa <b>násilne vypne</b>.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
sk: Energia batérie klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa uspí.
    <b>POZNÁMKA:</b> Aby počítač zostal v režime spánku, je potrebné aspoň malé množstvo energie.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
sk: Energia batérie klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa hibernuje.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
sk: Energia batérie klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa vypne.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
sk: Energia záložného zdroja klesla pod kritickú úroveň a keď sa úplne vybije, tento počítač sa <b>násilne vypne</b>.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
sk: Energia záložného zdroja klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa hibernuje.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
sk: Energia záložného zdroja klesla pod kritickú úroveň a kým sa úplne vybije, tento počítač sa vypne.

en: Lid has been opened
sk: Kryt bol otvorený

en: Lid has been closed
sk: Kryt bol zatvorený

en: Power Manager
sk: Správca napájania

en: Unknown time
sk: Neznámy čas

en: %i minute | %i minutes
sk[0]: %i minút
sk[1]: %i minúta
sk[2]: %i minúty

en: %i hour | %i hours
sk[0]: %i hodín
sk[1]: %i hodina
sk[2]: %i hodiny

en: %i %s %i %s
sk: %i %s a %i %s

en: hour | hours
sk[0]: hodín
sk[1]: hodina
sk[2]: hodiny

en: minute | minutes
sk[0]: minút
sk[1]: minúta
sk[2]: minúty

en: provides %s laptop runtime
sk: umožňuje beh notebooku na %s

en: %s %s remaining
sk: %s vydrží %s

en: %s %s until charged
sk: %s sa nabije za %s

en: provides %s battery runtime
sk: umožňuje beh batérie na %s

en: Product:
sk: Produkt:

en: Status:
sk: Stav:

en: Missing
sk: Chýba

en: Charged
sk: Nabitá

en: Charging
sk: Nabíja sa

en: Discharging
sk: Vybíja sa

en: Percentage charge:
sk: Percento nabitia:

en: Vendor:
sk: Výrobca:

en: Technology:
sk: Technológia:

en: Serial number:
sk: Sériové číslo:

en: Charge time:
sk: Čas do nabitia:

en: Discharge time:
sk: Čas do vybitia:

en: Excellent
sk: Vynikajúca

en: Good
sk: Dobrá

en: Fair
sk: Priemerná

en: Poor
sk: Úbohá

en: Capacity:
sk: Kapacita:

en: Current charge:
sk: Aktuálne nabitie:

en: Last full charge:
sk: Posledné plné nabitie:

en: Design charge:
sk: Pôvodné nabitie:

en: Charge rate:
sk: Rýchlosť nabíjania:

en: AC adapter | AC adapters
sk[0]: Napájacie šnúry
sk[1]: Napájacia šnúra
sk[2]: Napájacie šnúry

en: Laptop battery | Laptop batteries
sk[0]: Batérie notebooku
sk[1]: Batéria notebooku
sk[2]: Batérie notebooku

en: UPS | UPSs
sk[0]: Záložné zdroje
sk[1]: Záložný zdroj
sk[2]: Záložné zdroje

en: Monitor | Monitors
sk[0]: Meracie prístroje
sk[1]: Merací prístroj
sk[2]: Meracie prístroje

en: Mouse | Mice
sk[0]: Myši
sk[1]: Myš
sk[2]: Myši

en: Keyboard | Keyboards
sk[0]: Klávesnice
sk[1]: Klávesnica
sk[2]: Klávesnice

en: PDA | PDAs
sk[0]: Zariadenia PDA
sk[1]: Zariadenie PDA
sk[2]: Zariadenia PDA

en: Cell phone | Cell phones
sk[0]: Mobilné telefóny
sk[1]: Mobilný telefón
sk[2]: Mobilné telefóny

en: Media player | Media players
sk[0]: Prenosné prehrávače
sk[1]: Prenosný prehrávač
sk[2]: Prenosné prehrávače

en: Tablet | Tablets
sk[0]: Tablety
sk[1]: Tablet
sk[2]: Tablety

en: Computer | Computers
sk[0]: Počítače
sk[1]: Počítač
sk[2]: Počítače

en: Game controller | Game controllers
sk[0]: Kontrolér hry
sk[1]: Kotroléry hry
sk[2]: Kontrolérov hry

en: Unknown device | Unknown devices
sk[0]: Neznáme zariadenia
sk[1]: Neznáme zariadenie
sk[2]: Neznáme zariadenia

en: Lithium Ion
sk: Li-Ion akumulátor

en: Lithium Polymer
sk: Li-Pol akumulátor

en: Lithium Iron Phosphate
sk: LiFePO4 akumulátor

en: Lead acid
sk: Olovený akumulátor

en: Nickel Cadmium
sk: NiCd akumulátor

en: Nickel metal hydride
sk: NiMH akumulátor

en: Unknown technology
sk: Neznáma technológia

en: Empty
sk: Vybitá

en: Waiting to charge
sk: Čaká na nabíjanie

en: Waiting to discharge
sk: Čaká na vybíjanie

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Laptop battery not present
sk: Batéria notebooku nie je prítomná

en: Laptop battery is charging
sk: Batéria notebooku sa nabíja

en: Laptop battery is discharging
sk: Batéria notebooku sa vybíja

en: Laptop battery is empty
sk: Batéria notebooku je vybitá

en: Laptop battery is charged
sk: Batéria notebooku je nabitá

en: Laptop battery is waiting to charge
sk: Batéria notebooku čaká na nabíjanie

en: Laptop battery is waiting to discharge
sk: Batéria notebooku čaká na vybíjanie

en: UPS is charging
sk: Záložný zdroj sa nabíja

en: UPS is discharging
sk: Záložný zdroj sa vybíja

en: UPS is empty
sk: Záložný zdroj je vybitý

en: UPS is charged
sk: Záložný zdroj je nabitý

en: Mouse is charging
sk: Myš sa nabíja

en: Mouse is discharging
sk: Myš sa vybíja

en: Mouse is empty
sk: Myš je vybitá

en: Mouse is charged
sk: Myš je nabitá

en: Keyboard is charging
sk: Klávesnica sa nabíja

en: Keyboard is discharging
sk: Klávesnica sa vybíja

en: Keyboard is empty
sk: Klávesnica je vybitá

en: Keyboard is charged
sk: Klávesnica je nabitá

en: PDA is charging
sk: Zariadenie PDA sa nabíja

en: PDA is discharging
sk: Zariadenie PDA sa vybíja

en: PDA is empty
sk: Zariadenie PDA je vybité

en: PDA is charged
sk: Zariadenie PDA je nabité

en: Cell phone is charging
sk: Mobilný telefón sa nabíja

en: Cell phone is discharging
sk: Mobilný telefón sa vybíja

en: Cell phone is empty
sk: Mobilný telefón je vybitý

en: Cell phone is charged
sk: Mobilný telefón je nabitý

en: Media player is charging
sk: Prenosný prehrávač sa nabíja

en: Media player is discharging
sk: Prenosný prehrávač sa vybíja

en: Media player is empty
sk: Prenosný prehrávač je vybitý

en: Media player is charged
sk: Prenosný prehrávač je nabitý

en: Tablet is charging
sk: Tablet sa nabíja

en: Tablet is discharging
sk: Tablet sa vybíja

en: Tablet is empty
sk: Tablet je vybitý

en: Tablet is charged
sk: Tablet je nabitý

en: Computer is charging
sk: Počítač sa nabíja

en: Computer is discharging
sk: Počítač sa vybíja

en: Computer is empty
sk: Počítač je vybitý

en: Computer is charged
sk: Počítač je nabitý

en: Game controller is charging
sk: Herný ovládač sa nabíja

en: Game controller is discharging
sk: Herný ovládač sa vybíja

en: Game controller is empty
sk: Herný ovládač je vybitý

en: Game controller is charged
sk: Herný ovládač je nabitý

en: Configuring new printer
sk: Konfiguruje sa nová tlačiareň

en: Please wait...
sk: Čakajte, prosím...

en: Missing printer driver
sk: Chýba ovládač pre tlačiareň

en: No printer driver for %s.
sk: Ovládač pre tlačiareň %s nie je k dispozícii.

en: No driver for this printer.
sk: Ovládač pre tlačiareň nie je k dispozícii.

en: Printers
sk: Tlačiarne

en: Printer '%s' is low on toner.
sk: Tlačiareň „%s“ má málo tonera.

en: Printer '%s' has no toner left.
sk: Tlačiarni „%s“ sa minul toner.

en: Printer '%s' may not be connected.
sk: Tlačiareň „%s“ asi nie je pripojená.

en: The cover is open on printer '%s'.
sk: Kryt tlačiarne „%s“ je otvorený.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
sk: Pre tlačiareň „%s“ chýba tlačový filter.

en: The door is open on printer '%s'.
sk: Dvierka tlačiarne „%s“ sú otvorené.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
sk: Tlačiareň „%s“ má málo atramentu.

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
sk: Tlačiarni „%s“ sa minul atrament.

en: Printer '%s' is low on paper.
sk: Tlačiareň „%s“ má málo papiera.

en: Printer '%s' is out of paper.
sk: Tlačiarni „%s“ sa minul papier.

en: Printer '%s' is currently off-line.
sk: Tlačiareň „%s“ je aktuálne v režime off-line.

en: There is a problem on printer '%s'.
sk: Na tlačiarni „%s“ sa vyskytol problém.

en: Toner low
sk: Málo tonera

en: Toner empty
sk: Prázdny toner

en: Not connected?
sk: Nepripojená?

en: Cover open
sk: Otvorený kryt

en: Printer configuration error
sk: Chyba nastavenia tlačiarne

en: Door open
sk: Otvorené dvierka

en: Marker supply low
sk: Málo atramentu v kazete

en: Out of a marker supply
sk: Prázdna kazeta s atramentom

en: Paper low
sk: Málo papiera

en: Out of paper
sk: Chýba papier

en: Printer off-line
sk: Tlačiareň vypnutá

en: Printer error
sk: Chyba tlačiarne

en: Printer added
sk: Tlačiareň bola pridaná

en: Printing stopped
sk: Tlač bola zastavená

en: '%s' on %s
sk: „%s“ na %s

en: Printing canceled
sk: Tlač bola zrušená

en: Printing aborted
sk: Tlač bola prerušená

en: Printing completed
sk: Tlač bola dokončená

en: Printing
sk: Tlačí sa

en: Printer report
sk: Oznámenie tlačiarne

en: Printer warning
sk: Upozornenie tlačiarne

en: Printer '%s': '%s'.
sk: Tlačiareň „%s“: „%s“

en: received error or hang up from event source
sk: zo zdroja udalostí bola obdržaná chyba alebo zavesenie

en: NSS security system could not be initialized
sk: systém zabezpečenia NSS sa nepodarilo inicializovať

en: no suitable smartcard driver could be found
sk: nepodarilo sa nájsť vhodný ovládač pre smart kartu

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
sk: ovládač pre smart kartu „%s“ sa nepodarilo načítať

en: could not watch for incoming card events - %s
sk: nepodarilo sa odpočúvanie prichádzajúcich udalostí karty - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
sk: počas čakania na udalosti smart karty nastala neočakávaná chyba
