gnome-control-center - en to uk translation catalogue (254 entries)

en: Screen reader not found.
uk: Читач екрану не знайдено.

en: Please install the 'orca' package.
uk: Будь ласка, встановіть пакунок "orca".

en: Open accessibility settings
uk: Відкрити налаштування спеціальних можливостей

en: Unable to mount %s
uk: Неможливо змонтувати %s

en: Unable to open a folder for %s
uk: Неможливо змонтувати теку для %s

en: Ask what to do
uk: Запитати про подальші дії

en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Unable to eject %p
uk: Неможливо витягнути %p

en: Unable to unmount %p
uk: Неможливо демонтувати %p

en: You have just inserted an Audio CD.
uk: Ви щойно вставили звуковий CD-диск.

en: You have just inserted an Audio DVD.
uk: Ви щойно вставили звуковий DVD-диск.

en: You have just inserted a Video DVD.
uk: Ви щойно вставили DVD-диск із відео.

en: You have just inserted a Video CD.
uk: Ви щойно вставили CD-диск із відео.

en: You have just inserted a Super Video CD.
uk: Ви щойно вставили диск Super Video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
uk: Ви щойно вставили порожній CD-диск.

en: You have just inserted a blank DVD.
uk: Ви щойно вставили порожній DVD-диск.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
uk: Ви щойно вставили порожній диск Blu-Ray.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
uk: Ви щойно вставили порожній диск HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
uk: Ви щойно вставили диск зі світлинами Photo CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
uk: Ви щойно вставили диск із зображеннями Picture CD.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
uk: Ви щойно вставили носій з цифровими світлинами.

en: You have just inserted a digital audio player.
uk: Ви щойно під'єднали цифровий авдіопрогравач.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
uk: Ви щойно вставили носій, на якому є програма призначена для автоматичного запуску.

en: You have just inserted a medium.
uk: Ви щойно вставили носій.

en: Choose what application to launch.
uk: Оберіть, яку програму запустити.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
uk: Оберіть, як відкривати «%s» та чи потрібно виконувати цю дію надалі для інших носіїв типу «%s».

en: _Always perform this action
uk: _Завжди виконувати цю дію

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Ok
uk: _Так

en: _Eject
uk: _Витягнути

en: _Unmount
uk: _Демонтувати

en: Color
uk: Колір

en: Recalibrate now
uk: Відкалібрувати зараз знову

en: Recalibration required
uk: Потрібно відкалібрувати ще раз

en: The display '%s' should be recalibrated soon.
uk: Екран «%s» невдовзі повинен бути відкаліброваним.

en: The printer '%s' should be recalibrated soon.
uk: Принтер «%s» невдовзі повинен бути відкаліброваним.

en: Cinnamon Settings Daemon Color Plugin
uk: Додаток Кольори для служби параметрів Cinnamon

en: Color calibration device added
uk: Пристрій для калібрування кольору додано

en: Color calibration device removed
uk: Пристрій для калібрування кольору додано

en: Low Disk Space on "%s"
uk: Мало місця на диску «%s»

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
uk: У томі «%s» залишилось тільки %s вільного місця. Можете трохи вивільнити місце, очистивши смітник.

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
uk: На томі "%s" залишилось лише %s дискового простору.

en: Low Disk Space
uk: Замало місця на диску

en: This computer has only %s disk space remaining.  You may free up some space by emptying the trash.
uk: На цьому комп'ютері залишилось тільки %s вільного місця. Можете трохи вивільнити місце, очистивши смітник.

en: This computer has only %s disk space remaining.
uk: На комп'ютері залишилось лише %s дискового простору.

en: Disk space
uk: Місце на диску

en: Examine
uk: Перевірити

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Don't show any warnings again for this file system
uk: Не показувати більше жодних попереджень для цієї файлової системи

en: Don't show any warnings again
uk: Не показувати більше це повідомлення

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
uk: Ви можете вивільнити дисковий простір спорожняючи Смітник, вилучаючи зайві програми чи файли, або перемістивши файли на інший диск чи розділ.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
uk: Ви можете вивільнити дисковий простір вилученням зайвих програм чи файлів, або переміщенням файлів на інший диск чи розділ.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
uk: Ви можете вивільнити дисковий простір спорожняючи Смітник, вилучаючи зайві програми чи файли, або перемістивши файли на зовнішній диск.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
uk: Ви можете вивільнити дисковий простір вилученням зайвих програм чи файлів, або переміщенням файлів на зовнішній диск.

en: Examine...
uk: Аналізувати...

en: Error activating XKB configuration.
    There can be various reasons for that.
    
    If you report this situation as a bug, include the results of
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
uk: Помилка активації конфігурації XKB.
    Для цього можуть бути різні причини.
    
    Якщо ви повідомляєте про цю ситуацію як про помилку, додайте результати
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>
     <b>%s</b>

en: _Layouts
uk: Роз_кладки

en: Show _Keyboard Layout...
uk: Показати розкладку к_лавіатури…

en: Region and Language Settings
uk: Параметри регіону та мови

en: UPS Discharging
uk: Розряджання UPS

en: %s of UPS backup power remaining
uk: Залишилось %s з резервного живлення UPS

en: Power
uk: Живлення

en: Battery low
uk: Заряд батареї низький

en: Laptop battery low
uk: Низький заряд батареї ноутбука

en: Approximately %s remaining (%.0f%%)
uk: Залишилось приблизно %s (%.0f%%)

en: UPS low
uk: Низький заряд UPS

en: Approximately %s of remaining UPS backup power (%.0f%%)
uk: Приблизно залишилось %s від живлення з UPS (%.0f%%)

en: Mouse battery low
uk: Низький заряд батареї миші

en: Wireless mouse is low in power
uk: Бездротова миша має обмаль заряду

en: Keyboard battery low
uk: Низький заряд батареї клавіатури

en: Wireless keyboard is low in power
uk: Бездротова клавіатура має обмаль заряду

en: PDA battery low
uk: Низький заряд батареї КПК

en: PDA is low in power (%.0f%%)
uk: КПК має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
uk: Низький заряд батареї мобільного телефону

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
uk: Телефон має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Media player battery low
uk: Низький заряд програвача

en: Media player is low in power (%.0f%%)
uk: Програвач має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Tablet battery low
uk: Планшет має обмаль заряду

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
uk: Планшет має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
uk: Приєднаний комп'ютер має обмаль заряду

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
uk: Приєднаний комп'ютер має обмаль заряду (%.0f%%)

en: Battery is low
uk: Заряд батареї низький

en: Battery critically low
uk: Заряд батареї критично низький

en: Laptop battery critically low
uk: Заряд батареї ноутбука критично низький

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
uk: Під'єднайте джерело живлення, щоб запобігти втраті даних.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
uk: Комп'ютер незабаром перейде до режиму призупинення, якщо його не приєднати до електромережі.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
uk: Комп'ютер незабаром перейде до режиму сну, якщо його не приєднати до електромережі.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
uk: Комп'ютер незабаром буде вимкнено, якщо його не приєднати до електромережі.

en: UPS critically low
uk: Заряд UPS критично низький

en: Approximately %s of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
uk: Приблизно залишилось %s від живлення з UPS (%.0f%%). Відновіть зовнішнє живлення, щоб уникнути втрати даних.

en: Wireless mouse is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд радіомишки надто низький. Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Wireless keyboard is very low in power. This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд радіоклавіатури надто низький. Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд КПК надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд мобільного телефону надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд програвача надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
uk: Заряд планшета надто низький (%.0f%%). Цей пристрій скоро перестане працювати, якщо його не зарядити.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
uk: Під'єднаний комп’ютер незабаром розрядиться (%.0f%%). Якщо його не зарядити, невдовзі він перестане працювати.

en: Battery is critically low
uk: Заряд батареї критично низький

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
uk: Рівень заряду батареї нижчий за критичний і комп'ютер буде <b>вимкнено</b>, коли батарея повністю розрядиться.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.
    <b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
uk: Рівень заряду батареї нижчий за  критичний і комп'ютер буде призупинено.<b>Зауважте:</b> для підтримання комп'ютера у стані призупинки потрібна невелика потужність.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
uk: Рівень заряду батареї нижчий за критичний і комп'ютер буде переведено у режим сну.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
uk: Рівень заряду батареї нижчий за критичний і комп'ютер буде вимкнено.

en: UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
uk: Заряд UPS нижчий за критичний рівень і комп'ютер буде <b>вимкнено</b>, коли UPS повністю розрядиться.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
uk: Заряд UPS нижчий за критичний рівень і комп'ютер буде переведено у режим сну.

en: UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
uk: Заряд UPS нижчий за критичний рівень і комп'ютер буде вимкнено.

en: Lid has been opened
uk: Кришку відчинено

en: Lid has been closed
uk: Кришку зачинено

en: Power Manager
uk: Керування живленням

en: Unknown time
uk: Невідомий час

en: %i minute | %i minutes
uk[0]: %i хвилина
uk[1]: %i хвилини
uk[2]: %i хвилин

en: %i hour | %i hours
uk[0]: %i година
uk[1]: %i години
uk[2]: %i годин

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: години

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилини

en: provides %s laptop runtime
uk: Ноутбук працюватиме ще %s

en: %s %s remaining
uk: Залишилося %s %s

en: %s %s until charged
uk: Буде заряджено через %s %s

en: provides %s battery runtime
uk: Батарея триматиме ще %s

en: Product:
uk: Продукт:

en: Status:
uk: Стан:

en: Missing
uk: Немає

en: Charged
uk: Заряджено

en: Charging
uk: Заряджається

en: Discharging
uk: Розряджається

en: Percentage charge:
uk: Відсоток заряду:

en: Vendor:
uk: Виробник:

en: Technology:
uk: Технологія:

en: Serial number:
uk: Серійний номер:

en: Model:
uk: Модель:

en: Charge time:
uk: Тривалість зарядження:

en: Discharge time:
uk: Тривалість розрядження:

en: Excellent
uk: Відмінна

en: Good
uk: Хороша

en: Fair
uk: Задовільна

en: Poor
uk: Незадовільна

en: Capacity:
uk: Місткість:

en: Current charge:
uk: Поточний заряд:

en: Last full charge:
uk: Останній повний заряд:

en: Design charge:
uk: Плановий заряд:

en: Charge rate:
uk: Ступінь заряду:

en: AC adapter | AC adapters
uk[0]: Блок живлення
uk[1]: Блоки живлення
uk[2]: Блоки живлення

en: Laptop battery | Laptop batteries
uk[0]: Батарея ноутбука
uk[1]: Батареї ноутбука
uk[2]: Батареї ноутбука

en: UPS | UPSs
uk[0]: ББЖ
uk[1]: ББЖ
uk[2]: ББЖ

en: Monitor | Monitors
uk[0]: Монітор
uk[1]: Монітори
uk[2]: Монітори

en: Mouse | Mice
uk[0]: Миша
uk[1]: Миші
uk[2]: Миші

en: Keyboard | Keyboards
uk[0]: Клавіатура
uk[1]: Клавіатури
uk[2]: Клавіатури

en: PDA | PDAs
uk[0]: КПК
uk[1]: КПК
uk[2]: КПК

en: Cell phone | Cell phones
uk[0]: Стільниковий телефон
uk[1]: Стільнткові телефони
uk[2]: Стільникових телефонів

en: Media player | Media players
uk[0]: Програвач
uk[1]: Програвачі
uk[2]: Програвачів

en: Tablet | Tablets
uk[0]: Планшет
uk[1]: Планшети
uk[2]: Планшетів

en: Computer | Computers
uk[0]: Комп'ютер
uk[1]: Комп'ютери
uk[2]: Комп’ютерів

en: Game controller | Game controllers
uk[0]: Ігровий контролер
uk[1]: Ігрові контролери
uk[2]: Ігрових контролерів

en: Unknown device | Unknown devices
uk[0]: Невідомий пристрій
uk[1]: Невідомі пристрої
uk[2]: Невідомих пристроїв

en: Lithium Ion
uk: Літій-іонний

en: Lithium Polymer
uk: Літій-полімерний

en: Lithium Iron Phosphate
uk: Літій-залізний фосфатний

en: Lead acid
uk: Свинцево-кислотний

en: Nickel Cadmium
uk: Нікель-кадмієвий

en: Nickel metal hydride
uk: Нікель-метал-гідридний

en: Unknown technology
uk: Невідома технологія

en: Empty
uk: Порожня

en: Waiting to charge
uk: Очікування на заряджання

en: Waiting to discharge
uk: Очікування на розряджання

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Laptop battery not present
uk: Нема батареї ноутбука

en: Laptop battery is charging
uk: Батарея ноутбука заряджається

en: Laptop battery is discharging
uk: Батарея ноутбука розряджається

en: Laptop battery is empty
uk: Батарея ноутбука порожня

en: Laptop battery is charged
uk: Батарею ноутбука заряджено

en: Laptop battery is waiting to charge
uk: Батарея ноутбука очікує на зарядження

en: Laptop battery is waiting to discharge
uk: Батарея ноутбука очікує на розрядження

en: UPS is charging
uk: UPS заряджається

en: UPS is discharging
uk: UPS розряджається

en: UPS is empty
uk: UPS порожній

en: UPS is charged
uk: UPS заряджено

en: Mouse is charging
uk: Мишка заряджається

en: Mouse is discharging
uk: Мишка розряджається

en: Mouse is empty
uk: Мишка розряджена

en: Mouse is charged
uk: Мишку заряджено

en: Keyboard is charging
uk: Клавіатура заряджається

en: Keyboard is discharging
uk: Клавіатура розряджається

en: Keyboard is empty
uk: Клавіатура розряджена

en: Keyboard is charged
uk: Клавітуру заряджено

en: PDA is charging
uk: КПК заряджається

en: PDA is discharging
uk: КПК розряджається

en: PDA is empty
uk: КПК розряджений

en: PDA is charged
uk: КПК заряджено

en: Cell phone is charging
uk: Мобільний телефон заряджається

en: Cell phone is discharging
uk: Мобільний телефон розряджається

en: Cell phone is empty
uk: Мобільний телефон розряджений

en: Cell phone is charged
uk: Мобільний телефон заряджено

en: Media player is charging
uk: Програвач заряджається

en: Media player is discharging
uk: Програвач розряджається

en: Media player is empty
uk: Програвач розряджений

en: Media player is charged
uk: Програвач заряджено

en: Tablet is charging
uk: Планшет заряджається

en: Tablet is discharging
uk: Планшет розряджається

en: Tablet is empty
uk: Планшет розряджений

en: Tablet is charged
uk: Планшет заряджено

en: Computer is charging
uk: Комп'ютер заряджається

en: Computer is discharging
uk: Комп'ютер розряджається

en: Computer is empty
uk: Комп'ютер розряджений

en: Computer is charged
uk: Комп'ютер заряджено

en: Game controller is charging
uk: Ігровий контролер завантажується

en: Game controller is discharging
uk: Ігровий контролер вивантажується

en: Game controller is empty
uk: Ігровий контролер відсутній

en: Game controller is charged
uk: Ігровий контролер завантажено

en: Configuring new printer
uk: Налаштування нового принтера

en: Please wait...
uk: Будь ласка, зачекайте…

en: Missing printer driver
uk: Відсутній драйвер принтера

en: No printer driver for %s.
uk: Для принтера %s відсутній драйвер.

en: No driver for this printer.
uk: Для цього принтера відсутній драйвер.

en: Printers
uk: Принтери

en: Printer '%s' is low on toner.
uk: У принтері «%s» закінчується тонер.

en: Printer '%s' has no toner left.
uk: У принтері «%s» закінчився тонер.

en: Printer '%s' may not be connected.
uk: Можливо, принтер «%s» не з'єднано з комп'ютером.

en: The cover is open on printer '%s'.
uk: У принтері «%s» відчинено кришку.

en: There is a missing print filter for printer '%s'.
uk: Бракує друкувального фільтра для принтера «%s».

en: The door is open on printer '%s'.
uk: У принтера «%s» відчинений лоток.

en: Printer '%s' is low on a marker supply.
uk: У принтері «%s» закінчується фарба.

en: Printer '%s' is out of a marker supply.
uk: У принтері «%s» скінчилася фарба.

en: Printer '%s' is low on paper.
uk: У принтері «%s» закінчується папір.

en: Printer '%s' is out of paper.
uk: У принтері «%s» закінчився папір.

en: Printer '%s' is currently off-line.
uk: Принтер «%s» наразі вимкнено.

en: There is a problem on printer '%s'.
uk: Проблема з принтером «%s».

en: Toner low
uk: Закінчується тонер

en: Toner empty
uk: Тонер закінчився

en: Not connected?
uk: Не з’єднано?

en: Cover open
uk: Кришку відчинено

en: Printer configuration error
uk: Помилка налаштування принтера

en: Door open
uk: Кришку відчинено

en: Marker supply low
uk: Мало фарби

en: Out of a marker supply
uk: Вичерпано фарбу

en: Paper low
uk: Закінчується папір

en: Out of paper
uk: Закінчився папір

en: Printer off-line
uk: Принтер недоступний

en: Printer error
uk: Помилка принтера

en: Printer added
uk: Принтер додано

en: Printing stopped
uk: Друк зупинено

en: '%s' on %s
uk: '%s' на %s

en: Printing canceled
uk: Друк скасовано

en: Printing aborted
uk: Друк перервано

en: Printing completed
uk: Друк завершено

en: Printing
uk: Триває друк

en: Printer report
uk: Звіт принтера

en: Printer warning
uk: Попередження принтера

en: Printer '%s': '%s'.
uk: Принтер «%s»: «%s».

en: received error or hang up from event source
uk: отримано помилку або зависло у джерелі події

en: NSS security system could not be initialized
uk: Неможливо запустити систему безпеки NSS

en: no suitable smartcard driver could be found
uk: не знайдено придатного драйвера смарткартки

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
uk: неможливо завантажити драйвер смарткартки «%s»

en: could not watch for incoming card events - %s
uk: неможливо спостерігати за вхідними подіями картки — %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
uk: Трапилася несподівана помилка впродовж очікування подій смарткартки
