linuxmint - en to ca translation catalogue (348 entries)

en: Audio
ca: Àudio

en: No Info
ca: sense informació

en: Title:
ca: Títol:

en: Artist:
ca: Artista:

en: Album:
ca: Àlbum:

en: Album Artist:
ca: Artista de l'àlbum:

en: Genre:
ca: Gènere:

en: Year:
ca: Any:

en: Track #:
ca: Núm. de pista:

en: Length:
ca: Durada:

en: Bitrate:
ca: Taxa de bits:

en: Sample Rate:
ca: Taxa de mostreig:

en: Encoded by:
ca: Codificat amb:

en: Copyright:
ca: Drets d'autor:

en: Normal Diff
ca: Diff normal

en: Three-Way Diff
ca: Diff de tres vies

en: N-Way Diff
ca: Diff de N vies

en: Compare to:
ca: Compara amb:

en: Compare to the file previously selected
ca: Compara amb l'arxiu seleccionat anteriorment

en: Compare Later
ca: Compara més tard

en: Remember file for later comparison
ca: Recorda el fitxer per una comparació posterior

en: Compare
ca: Compara

en: Compare selected files
ca: Compara els fitxers seleccionats

en: Art
ca: Grafisme

en: Camera
ca: Càmera

en: Danger
ca: Perill

en: Default
ca: Predeterminat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Downloads
ca: Baixades

en: Favorite
ca: Preferit

en: Games
ca: Jocs

en: Generic
ca: Genèric

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Mail
ca: Correu

en: Marketing
ca: Màrqueting

en: Money
ca: Diners

en: Multimedia
ca: Multimèdia

en: New
ca: Nou

en: Note
ca: Nota

en: Package
ca: Paquet

en: People
ca: Gent

en: Photos
ca: Fotos

en: Plan
ca: Pla

en: Presentation
ca: Presentació

en: Sales
ca: Vendes

en: Sound
ca: So

en: System
ca: Sistema

en: Videos
ca: Vídeos

en: Emblems
ca: Emblemes

en: Extract Here
ca: Extreu aquí

en: Extract the selected archive to the current position
ca: Extreu l'arxiu seleccionat a la posició actual

en: Extract To...
ca: Extreu a...

en: Extract the selected archive
ca: Extreu l'arxiu seleccionat

en: Compress...
ca: Comprimeix...

en: Create a compressed archive with the selected objects
ca: Crea un arxiu comprimit amb els objectes seleccionats

en: Save Digests
ca: Desa els resums

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
ca: Una utilitat GTK + per processar resums o sumes de comprovació de missatges.

en: Select Files
ca: Selecciona fitxers

en: Failed to read "%s"
ca: Ha fallat la lectura de «%s»

en: Failed to read "%s":
    %s
ca: Ha fallat la lectura de «%s»:
    %s

en: Not a regular file
ca: No és un fitxer normal

en: Unknown error
ca: Error desconegut

en: Failed to add "%s":
    %s
ca: Ha fallat l'afegiment de «%s»:
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
ca: %s de %s - queda 1 minut (%s/s)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
ca: %s de %s - queden %u minuts (%s/s)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
ca: %s de %s - queda 1 segon (%s/s)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
ca: %s de %s - queden %u segons (%s/s)

en: Check against the specified digest or checksum
ca: Comprova amb el resum o la suma de comprovació que s'especifica

en: DIGEST
ca: RESUM

en: Read program data from the specified directory
ca: Llegeix les dades del programa del directori especificat

en: DIRECTORY
ca: DIRECTORI

en: Hash the specified text
ca: Calcula el resum del text especificat

en: Show version information
ca: Mostra la informació de la versió

en: [FILE|URI...]
ca: [Fitxer|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
ca: Ha fallat l'habilitació de les funcions de resum compatibles.

en: Digests
ca: Resums

en: _Resize Images...
ca: _Redimensiona les imatges...

en: Resize each selected image
ca: Redimensiona cadascuna de les imatges seleccionades

en: Ro_tate Images...
ca: Gira les ima_tges...

en: Rotate each selected image
ca: Gira les imatges seleccionades

en: _Skip
ca: _Omet

en: _Retry
ca: _Torna-ho a intentar

en: Resizing image: %d of %d
ca: S'està canviant la mida de la imatge: %d de %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
ca: <i>S'està canviant la mida de «%s»</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
ca: Introduïu un sufix vàlid de nom de fitxer!

en: Rotating image: %d of %d
ca: S'està girant imatge: %d de %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
ca: <i>S'està girant «%s»</i>

en: Resize Images
ca: Redimensiona les imatges

en: <b>Image Size</b>
ca: <b>Mida de la imatge</b>

en: Select a size:
ca: Seleccioneu una mida:

en: pixels
ca: píxels

en: Scale:
ca: Escala:

en: percent
ca: percentatge

en: Custom size:
ca: Mida personalitzada:

en: Width:
ca: Amplada:

en: Height:
ca: Alçada:

en: <b>Filename</b>
ca: <b>Nom de fitxer</b>

en: Append
ca: Annexa

en: to file title
ca: al títol del fitxer

en: Resize in place
ca: Redimensiona in situ

en: _Resize
ca: _Redimensiona

en: Rotate Images
ca: Gira les imatges

en: <b>Image Rotation</b>
ca: <b>Gir de la imatge</b>

en: Select an angle:
ca: Seleccioneu un angle:

en: Custom angle:
ca: Angle personalitzat:

en: degrees clockwise
ca: graus en sentit horari

en: .rotated
ca: .girat

en: Rotate in place
ca: Gira in situ

en: _Rotate
ca: Gi_ra

en: Title
ca: Títol

en: Album
ca: Àlbum

en: Artist
ca: Artista

en: Track
ca: Pista

en: Genre
ca: Gènere

en: Date
ca: Data

en: Bitrate
ca: Taxa de bits

en: Pages
ca: Pàgines

en: Sample Rate
ca: Taxa de mostreig

en: Length
ca: Durada

en: EXIF Date
ca: Data EXIF

en: EXIF Software
ca: Programari EXIF

en: EXIF Flash
ca: Flash EXIF

en: EXIF Image Size
ca: Mida de la imatge EXIF

en: EXIF Rating
ca: Valoració EXIF

en: Image Size
ca: Mida de la imatge

en: Nemo Pastebin
ca: Pastebin de Nemo

en: Open the browser
ca: Obre el navegador

en: Show a notification
ca: Mostra una notificació

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Author
ca: Autor

en: %d item | %d items
ca[0]: %d ítem
ca[1]: %d ítems

en: Empty Folder
ca: Carpeta buida

en: Type
ca: Tipus

en: Loading...
ca: S'està carregant...

en: Size
ca: Mida

en: Modified
ca: Modificació

en: from
ca: de

en: by
ca: per

en: %d of %d
ca: %d de %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
ca: <span size="larger">El "%s" seleccionat és una codificació no vàlida.</span>
    <span size="larger">Trieu-ne una altra.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
ca: <span size="larger" weight="bold">S'ha produït un error en canviar el nom del fitxer a «%s»</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
ca: <span size="larger" weight="bold">Ja existeix un fitxer anomenat «%s».</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
ca: Si voleu canviar el nom del fitxer seleccionat, primer moveu o canvieu el nom de «%s».

en: Repair filename ...
ca: Repara el nom de fitxer...

en: Repair filename
ca: Repara el nom de fitxer

en: Re_name as "%s"
ca: Ca_nvia el nom a «%s»

en: Rename as "%s".
ca: Canvia el nom a «%s».

en: Select a filename
ca: Seleccioneu un nom de fitxer

en: Select a filename from sub menu items.
ca: Seleccioneu un nom de fitxer als ítems del submenú.

en: Arabic - CP1256
ca: Aràbic - CP1256

en: Baltic - CP1257
ca: Bàltic - CP1257

en: Central European latin - CP1250
ca: Llatí centreeuropeu - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
ca: Xinès simplificat - CP936

en: Chinese traditional - CP950
ca: Xinès tradicional - CP950

en: Cyrillic - CP1251
ca: Ciríl·lic - CP1251

en: Greek - CP1253
ca: Grec - CP1253

en: Hebrew - CP1255
ca: Hebreu - CP1255

en: Japanese - CP932
ca: Japonès - CP932

en: Korean - CP949
ca: Coreà - CP949

en: Turkish - CP1254
ca: Turc - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
ca: Vietnamita - CP1258

en: Western European latin - CP1252
ca: Llatí Europa Oest - cp1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
ca: <span size="larger" weight="bold">S'ha produït un error en canviar el nom de «%s» a «%s»</span>

en: Other ...
ca: Altres ...

en: As is
ca: Com és

en: To be
ca: Per ser

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
ca: Reparador de nom de fitxer de Nemo: seleccioneu els fitxers que s'han de canviar de nom

en: Select an encoding name to use
ca: Seleccioneu el nom de codificació que s'ha d'utilitzar

en: _Encoding name to add:
ca: _Nom de codificació que s'ha d'afegir:

en: Nemo Filename Repairer
ca: Reparador de noms de fitxers de Nemo

en: Select _encoding:
ca: Seleccioneu la _codificació:

en: Include _subdirectories
ca: Inclou els _subdirectoris

en: Key Imported | Keys Imported
ca[0]: Clau importada
ca[1]: Claus importades

en: Imported %i key | Imported %i keys
ca[0]: S'ha importat %i clau
ca[1]: S'han importat %i claus

en: Imported a key for | Imported keys for
ca[0]: Clau importada per a
ca[1]: Claus importades per a

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
ca: Signat per <i><key id='%s'/> <b>expirat</b></i> el %s.

en: Invalid Signature
ca: Signatura no vàlida

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
ca: Signat per <i><key id='%s'/></i> el %s <b>Expirat</b>.

en: Expired Signature
ca: Signatura caducada

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
ca: Signat per <i><key id='%s'/> <b>Revocat</b></i> el %s.

en: Revoked Signature
ca: Signatura revocada

en: Good Signature
ca: Signatura vàlida

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
ca: Signat per <i><key id='%s'/></i> el %s.

en: Untrusted Valid Signature
ca: Signatura vàlida no fiable

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
ca: Signatura vàlida però <b>no fiable</b> per <i><key id='%s'/></i> el %s.

en: Signing key not in keyring.
ca: La clau de signatura no està a l'anell de claus.

en: Unknown Signature
ca: Signatura desconeguda

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
ca: La signatura no és bona, o bé ha estat falsificada. Les dades signades han estat modificades.

en: Bad Signature
ca: Signatura dolenta

en: Couldn't verify signature.
ca: No s'ha pogut verificar la signatura.

en: Wrong passphrase.
ca: Contrasenya incorrecta.

en: Enter new passphrase for '%s'
ca: Introduïu una contrasenya nova per a «%s»

en: Enter passphrase for '%s'
ca: Introduïu la contrasenya per a «%s»

en: Enter new passphrase
ca: Introduïu la contrasenya nova

en: Enter passphrase
ca: Introduïu la contrasenya

en: Passphrase
ca: Contrasenya

en: Ok
ca: D'acord

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Import keys from the file
ca: Importa les claus del fitxer

en: Encrypt file
ca: Xifra el fitxer

en: Sign file with default key
ca: Signa el fitxer amb la clau predeterminada

en: Encrypt and sign file with default key
ca: Xifra i signa el fitxer amb la clau predeterminada

en: Decrypt encrypted file
ca: Desxifra un fitxer xifrat

en: Verify signature file
ca: Verifica el fitxer de signatura

en: Read list of URIs on standard in
ca: Llegeix una llista d'URI de l'entrada estàndard

en: file...
ca: fitxer...

en: Encryption settings
ca: Ajusts del xifratge

en: Couldn't load keys
ca: No s'han pogut carregar les claus

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
ca: Trieu el nom de fitxer xifrat per a «%s»

en: Choose Signer
ca: Trieu un signant

en: Choose Signature File Name for '%s'
ca: Trieu el nom del fitxer de signatura per a «%s»

en: Import is complete
ca: S'ha completat la importació

en: Importing keys ...
ca: S'estan important les claus ...

en: Import Failed
ca: Ha fallat la importació

en: Keys were found but not imported.
ca: S'han trobat claus però no s'han importat.

en: Imported key
ca: Clau importada

en: Imported %d key | Imported %d keys
ca[0]: S'ha importat %d clau
ca[1]: S'han importat %d claus

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
ca: Trieu el nom de fitxer desxifrat per a «%s»

en: Choose Original File for '%s'
ca: Trieu el fitxer original per a «%s»

en: No valid signatures found
ca: No s'han trobat signatures vàlides

en: File Encryption Tool
ca: Eina de xifratge de fitxers

en: Encrypting
ca: Xifratge

en: Couldn't encrypt file: %s
ca: No s'ha pogut xifrar el fitxer: %s

en: Signing
ca: Signatura

en: Couldn't sign file: %s
ca: No s'ha pogut signar el fitxer: %s

en: Importing
ca: Importació

en: Couldn't import keys from file: %s
ca: No s'han pogut importar les claus del fitxer: %s

en: Decrypting
ca: Desxifratge

en: Couldn't decrypt file: %s
ca: No s'ha pogut desxifrar el fitxer: %s

en: Verifying
ca: Verificació

en: Couldn't verify file: %s
ca: No s'ha pogut verificar el fitxer: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
ca: Zip autoextraïble (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
ca: Tar sense comprimir (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
ca: Tar comprimit amb bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
ca: Tar comprimit amb bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
ca: Tar comprimit amb gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
ca: Tar comprimit amb lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
ca: Tar comprimit amb compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
ca[0]: Heu seleccionat %d fitxer
ca[1]: Heu seleccionat %d fitxers

en: and %d folder | and %d folders
ca[0]: i %d carpeta
ca[1]: i %d carpetes

en: You have selected %d file | You have selected %d files
ca[0]: Heu seleccionat %d fitxer
ca[1]: Heu seleccionat %d fitxers

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
ca[0]: Heu seleccionat %d carpeta
ca[1]: Heu seleccionat %d carpetes

en: Preparing...
ca: S'està preparant...

en: Couldn't list files
ca: No s'han pogut llistar els fitxers

en: Couldn't package files
ca: No s'han pogut empaquetar els fitxers

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
ca: No s'ha pogut desxifrar. Possiblement no teniu la clau de desxifratge.

en: %Y-%m-%d
ca: %d-%m-%Y

en: Couldn't run file-roller
ca: No s'ha pogut executar el procés del gestor d'arxius

en: The file-roller process did not complete successfully
ca: El procés del gestor d'arxius no s'ha completat correctament

en: All key files
ca: Tots els fitxers de claus

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: Archive files
ca: Fitxers d'arxius

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
ca: <b>Ja existeix un fitxer amb aquest nom.</b>
    
    Voleu substituir-lo amb un fitxer nou?

en: _Replace
ca: _Substitueix

en: Encrypt Multiple Files
ca: Xifra diversos fitxers

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
ca: <b>Heu seleccionat diversos fitxers o carpetes</b>

en: encrypted-package
ca: paquet-xifrat

en: Encrypt each file separately
ca: Xifra cada fitxer per separat

en: Encrypt packed together in a package
ca: Xifra-ho tot empaquetat en un sol paquet

en: Packaging:
ca: Empaquetament:

en: Package Name:
ca: Nom del paquet:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
ca: Atès que els fitxers estan ubicats remotament, es xifraran per separat.

en: Notification Messages
ca: Missatges de notificació

en: Progress Title
ca: Títol de progrés

en: Encrypt...
ca: Xifra...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
ca[0]: Xifra (i signa opcionalment) el fitxer seleccionat
ca[1]: Xifra els fitxers seleccionats

en: Sign
ca: Signa

en: Sign the selected file | Sign the selected files
ca[0]: Signa el fitxer seleccionat
ca[1]: Signa els fitxers seleccionats

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
ca: Nemo ha d'afegir alguns permisos a la vostra carpeta «%s» per compartir-la

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
ca: La carpeta «%s» necessita els següents permisos extres perquè funcioni la compartició:
    %s%s%sVoleu que Nemo afegeixi automàticament aquests permisos a la carpeta?

en:   - read permission by others
ca:   - permís de lectura per als altres

en:   - write permission by others
ca:   - permís d'escriptura per als altres

en:   - execute permission by others
ca:   - permís d'execució per als altres

en: Add the permissions automatically
ca: Afegeix automàticament els permisos

en: Could not change the permissions of folder "%s"
ca: No s'han pogut canviar els permisos de la carpeta «%s»

en: The share name cannot be empty
ca: El nom de compartició no pot estar en blanc

en: The share name is too long
ca: Nom de recurs compartit massa llarg

en: Error while getting share information: %s
ca: Error mentre s'obtenia la informació de compartició: %s

en: Another share has the same name
ca: Una altra compartició té el mateix nom

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
ca: Aquesta carpeta es troba en un directori encriptat. No serà accessible per a altres usuaris llevat que l'opció 'force user' s'especifiqui en /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
ca: Els permisos de %s impedeixen que altres usuaris accedeixin a aquest recurs compartit

en: Modify _Share
ca: Modifica la _compartició

en: Create _Share
ca: Crea una _compartició

en: Please reboot to finalize changes
ca: Reinicieu per finalitzar els canvis

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
ca: Alguna cosa ha anat malament. És possible que hàgiu d'instal·lar samba i afegir el vostre usuari al grup «sambashare» manualment.

en: There was an error while getting the sharing information
ca: S'ha produït un error mentre s'obtenia la informació de la compartició

en: Share
ca: Compartició

en: Folder Sharing
ca: Compartició de carpetes

en: Sharing Options
ca: Opcions de la compartició

en: Share this Folder
ca: Comparteix aquesta carpeta

en: %s %s %s returned with signal %d
ca: %s %s %s ha retornat amb el senyal %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
ca: %s %s %s ha fallat per una raó desconeguda

en: 'net usershare' returned error %d: %s
ca: «net usershare» ha retornat l'error %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
ca: «net usershare» ha retornat l'error %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
ca: la sortida de «net usershare» no té una codificació UTF-8 vàlida

en: Failed
ca: Ha fallat

en: Samba's testparm returned with signal %d
ca: testparm de Samba ha retornat amb el senyal %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
ca: testparm de Samba ha fallat per una raó desconeguda

en: Samba's testparm returned error %d: %s
ca: testparm de Samba ha retornat l'error %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
ca: testparm de Samba ha retornat l'error %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
ca: No es pot suprimir la compartició per al camí %s: el camí no està compartit

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
ca: No es pot canviar el camí d'una compartició existent. Primer heu de suprimir la compartició antiga i després afegir la nova

en: Share this _folder
ca: Comparteix aquesta _carpeta

en: Share _name:
ca: _Nom de la compartició:

en: Co_mment:
ca: Co_mentari:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
ca: _Permet que els altres puguin crear i suprimir fitxers en aquesta carpeta

en: _Guest access (for people without a user account)
ca: Accés de _convidat (per als qui no tinguin cap compte d'usuari)

en: Install
ca: Instal·la

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
ca: Cal que instal·leu Samba, afegiu les regles adients al tallafocs i afegiu el vostre compte d'usuari al grup 'sambashare'.

en: Nemo-Terminal Preferences
ca: Preferències de Nemo-Terminal

en: Visible by default
ca: Visible per omissió

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Terminal position
ca: Posició del terminal

en: Terminal follows view location
ca: El terminal segueix la ubicació de la vista

en: Location mode
ca: Mode d'ubicació

en: Terminal bell
ca: Timbre del terminal

en: Default number of lines for the terminal
ca: Nombre predeterminat de línies del terminal

en: Keyboard shortcut
ca: Drecera de teclat

en: Basic
ca: Bàsic

en: Shell to use (leave blank for system default)
ca: Shell que es farà servir (deixar en blanc per al predeterminat del sistema)

en: Terminal erase line key sequence
ca: Seqüència de tecles per esborrar línia en el terminal

en: Terminal restore line key sequence
ca: Seqüència de tecles per restaurar línia en el terminal

en: Change directory command
ca: Ordre de canvi de directori

en: Restore defaults
ca: Restaura els valors per defecte

en: Sequences must be escaped according to python rules.
ca: Les seqüències han de escapar-se de acord amb les regles de python.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
ca: '%s' és reemplaçat pel nom del directori entre cometes.

en: Advanced
ca: Avançat

en: Paste Filenames
ca: Enganxa noms d'arxiu

en: Description
ca: Descripció

en: Allows managing of archives from the context menu
ca: Permet la gestió d'arxius des del menú contextual

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
ca: Permet compartir ràpidament una carpeta des del menú contextual

en: Nemo Emblems
ca: Emblemes de Nemo

en: Change a folder or file emblem
ca: Canviar un emblema de carpeta o fitxer

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
ca: Permet gestionar el servei web de Dropbox des del menú contextual

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
ca: Permet canviar la mida de la imatge i girar-la des del menú contextual

en: Allows filename encoding repair from the context menu
ca: Permet la reparació de la codificació de noms de fitxer des del menú contextual

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
ca: Permet xifrar i desxifrar fitxers OpenPGP des del menú contextual

en: View audio tag information from the properties tab
ca: Consulta de la informació d'etiquetes d'àudio des de la pestanya de propietats

en: Allows file comparison from the context menu
ca: Permet la comparació de fitxers des del menú contextual

en: Provides additional columns for the list view
ca: Proporciona columnes addicionals per a la vista de llista

en: Embedded terminal for Nemo
ca: Terminal integrat per a Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
ca: No es pot llegir ni analitzar la pàgina de resultats.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
ca: Pot tractar-se d'un canvi en el servidor, o que estigui ocupat. Proveu més tard.

en: Pastebin to %s
ca: Pastebin a %s

en: Send this file to %s
ca: Envia aquest fitxer a %s

en: Send files to a paste service via the context menu
ca: Envieu fitxers a un servei d'enganxament mitjançant el menú contextual
