linuxmint - en to lt translation catalogue (343 entries)

en: Audio
lt: Garsas

en: No Info
lt: Nėra informacijos

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Artist:
lt: Atlikėjas:

en: Album:
lt: Albumas:

en: Album Artist:
lt: Albumo atlikėjas:

en: Genre:
lt: Žanras:

en: Year:
lt: Metai:

en: Track #:
lt: Takelio nr.:

en: Length:
lt: Trukmė:

en: Bitrate:
lt: Pralaidumas:

en: Sample Rate:
lt: Skaitmeninimo dažnis:

en: Encoded by:
lt: Kodavo:

en: Copyright:
lt: Autorių teisės:

en: Nemo Compare
lt: Nemo palyginimas

en: Normal Diff
lt: Normalus Diff

en: Three-Way Diff
lt: Trijų būdų Diff

en: N-Way Diff
lt: N būdų Diff

en: Compare to:
lt: Palyginti su:

en: Compare to the file previously selected
lt: Palyginti su anksčiau pažymetu failu

en: Compare Later
lt: Palyginti vėliau

en: Remember file for later comparison
lt: Įsiminti failą palyginimui vėliau

en: Compare
lt: Palyginti

en: Compare selected files
lt: Palyginti pažymėtus failus

en: Art
lt: Menas

en: Camera
lt: Kamera

en: Danger
lt: Pavojus

en: Default
lt: Numatytoji

en: Development
lt: Programavimas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Favorite
lt: Mėgstama

en: Games
lt: Žaidimai

en: Generic
lt: Bendra

en: Important
lt: Svarbu

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Mail
lt: Paštas

en: Marketing
lt: Rinkodara

en: Money
lt: Pinigai

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: New
lt: Nauja

en: Note
lt: Pastaba

en: Ohno
lt: O, ne

en: Package
lt: Paketas

en: People
lt: Žmonės

en: Personal
lt: Asmeniniai

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Plan
lt: Planas

en: Presentation
lt: Pateiktis

en: Sales
lt: Pardavimai

en: Sound
lt: Garsas

en: System
lt: Sistema

en: Urgent
lt: Skubu

en: Videos
lt: Vaizdo įrašai

en: Web
lt: Saitynas

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Extract Here
lt: Išskleisti čia

en: Extract the selected archive to the current position
lt: Išskleisti pažymėtą archyvą esamoje vietoje

en: Extract To...
lt: Išskleisti į...

en: Extract the selected archive
lt: Išskleisti pažymėtą archyvą

en: Compress...
lt: Suglaudinti...

en: Create a compressed archive with the selected objects
lt: Sukurti suglaudintą archyvą su pažymėtais objektais

en: Save Digests
lt: Įrašyti maišos reikšmes

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
lt: GTK+ paslaugų programa, skirta apskaičiuoti žinučių maišos reikšmes ar kontrolines sumas.

en: Select Files
lt: Pasirinkite failus

en: Failed to read "%s"
lt: Nepavyko perskaityti %s"

en: Failed to read "%s":
    %s
lt: Nepavyko perskaityti "%s":
    %s

en: Not a regular file
lt: Nėra įprastas failas

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Failed to add "%s":
    %s
lt: Nepavyko pridėti "%s":
    %s

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
lt: %s iš %s - Liko 1 minutė (%s/sek.)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
lt: %s iš %s - Liko %u minutės(-ių) (%s/sek.)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
lt: %s iš %s - Liko 1 sekundė (%s/sek.)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
lt: %s iš %s - Liko %u sekundės(-ių) (%s/sek.)

en: Check against the specified digest or checksum
lt: Tikrinti, lyginant su nurodyta maišos reikšme ar kontroline suma

en: DIGEST
lt: MAIŠOS REIKŠMĖ

en: Read program data from the specified directory
lt: Skaityti programos duomenis iš nurodyto katalogo

en: DIRECTORY
lt: KATALOGAS

en: Hash the specified text
lt: Skaičiuoti nurodyto teksto maišą

en: TEXT
lt: TEKSTAS

en: Show version information
lt: Rodyti versijos informacija

en: [FILE|URI...]
lt: [FAILAS|URI...]

en: Failed to enable any supported hash functions.
lt: Nepavyko įjungti jokių palaikomų maišos funkcijų.

en: Digests
lt: Maišos reikšmės

en: _Resize Images...
lt: _Keisti paveikslų dydį...

en: Resize each selected image
lt: Keisti kiekvieno pažymėto paveikslo dydį

en: Ro_tate Images...
lt: Pa_sukti paveikslus...

en: Rotate each selected image
lt: Pasukti kiekvieną pažymėtą paveikslą

en: _Skip
lt: _Praleisti

en: _Retry
lt: _Bandyti dar kartą

en: Resizing image: %d of %d
lt: Keičiamas paveikslo dydis: %d iš %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
lt: <i>Keičiamas "%s" dydis</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
lt: Įveskite teisingą failo pavadinimo priesagą!

en: Rotating image: %d of %d
lt: Pasukamas paveikslas: %d iš %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
lt: <i>Pasukamas "%s"</i>

en: Resize Images
lt: Keisti paveikslų dydį

en: <b>Image Size</b>
lt: <b>Paveikslo dydis</b>

en: Select a size:
lt: Pasirinkti dydį:

en: pixels
lt: pikselių

en: Scale:
lt: Keisti mastelį:

en: percent
lt: procentų

en: Custom size:
lt: Pasirinktinis dydis:

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: <b>Filename</b>
lt: <b>Failo pavadinimas</b>

en: Append
lt: Pridėti

en: .resized
lt: .pakeisto_dydžio

en: to file title
lt: prie failo pavadinimo

en: Resize in place
lt: Keisti dydį vietoje

en: _Resize
lt: _Keisti dydį

en: Rotate Images
lt: Pasukti paveikslus

en: <b>Image Rotation</b>
lt: <b>Paveikslų pasukimas</b>

en: Select an angle:
lt: Pasirinkite kampą:

en: Custom angle:
lt: Tinkintas kampas:

en: degrees clockwise
lt: laipsnių pagal laikrodžio rodyklę

en: .rotated
lt: .pasuktas

en: Rotate in place
lt: Pasukti vietoje

en: _Rotate
lt: _Pasukti

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Track
lt: Takelis

en: Genre
lt: Žanras

en: Date
lt: Data

en: Bitrate
lt: Pralaidumas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Sample Rate
lt: Skaitmeninimo dažnis

en: Length
lt: Trukmė

en: EXIF Date
lt: EXIF Data

en: EXIF Software
lt: EXIF programinė įranga

en: EXIF Flash
lt: EXIF blykstė

en: EXIF Image Size
lt: EXIF paveikslo dydis

en: EXIF Rating
lt: EXIF įvertinimas

en: Image Size
lt: Paveikslo dydis

en: Open the browser
lt: Atverti naršyklę

en: Show a notification
lt: Rodyti pranešimą

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Author
lt: Autorius

en: %d item | %d items
lt[0]: %d elementas
lt[1]: %d elementai
lt[2]: %d elementų

en: Empty Folder
lt: Tuščias aplankas

en: Type
lt: Tipas

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Size
lt: Dydis

en: Modified
lt: Keista

en: from
lt: iš

en: by
lt: pagal

en: %d of %d
lt: %d iš %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
lt: <span size="larger">Pasirinkta "%s" koduotė yra neteisinga.</span>
    <span size="larger">Pasirinkite kitą koduotę.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
lt: <span size="larger" weight="bold">Pervadinant šį failą į "%s", įvyko klaida</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
lt: <span size="larger" weight="bold">Failas, pavadinimu "%s", jau yra.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
lt: Jeigu norite pervadinti pasirinktą failą, tuomet iš pradžių, perkelkite arba pervadinkite "%s".

en: Repair filename ...
lt: Taisyti failo pavadinimą ...

en: Repair filename
lt: Taisyti failo pavadinimą

en: Re_name as "%s"
lt: Pervadi_nti kaip "%s"

en: Rename as "%s".
lt: Pervadinti kaip "%s"

en: Select a filename
lt: Pasirinkti failo pavadinimą

en: Select a filename from sub menu items.
lt: Pasirinkite failo pavadinimą iš submeniu elementų.

en: Arabic - CP1256
lt: Arabų - CP1256

en: Baltic - CP1257
lt: Baltų - CP1257

en: Central European latin - CP1250
lt: Centrinė Europos lotynų - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
lt: Kinų supaprastinta - CP936

en: Chinese traditional - CP950
lt: Kinų tradicinė - CP950

en: Cyrillic - CP1251
lt: Kirilicos - CP1251

en: Greek - CP1253
lt: Graikų - CP1253

en: Hebrew - CP1255
lt: Hebrajų - CP1255

en: Japanese - CP932
lt: Japonų - CP932

en: Korean - CP949
lt: Korėjiečių - CP949

en: Thai - CP874
lt: Tajų - CP874

en: Turkish - CP1254
lt: Turkų - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
lt: Vietnamiečių - CP1258

en: Western European latin - CP1252
lt: Vakarų Europos lotynų - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
lt: <span size="larger" weight="bold">Pervadinant "%s" į "%s", įvyko klaida</span>

en: Other ...
lt: Kita ...

en: As is
lt: Koks yra

en: To be
lt: Koks bus

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
lt: Nemo failų pavadinimų taisymo įrankis: Pasirinkite failus, kuriuos pervadinti

en: Select an encoding name to use
lt: Pasirinkite koduotės pavadinimą, kurį naudosite

en: _Encoding name to add:
lt: _Koduotės, kurią pridėti, pavadinimas:

en: Nemo Filename Repairer
lt: Nemo failų pavadinimų taisymo įrankis

en: Select _encoding:
lt: Pasirinkite _koduotę:

en: Include _subdirectories
lt: Įtraukti pa_katalogius

en: Key Imported | Keys Imported
lt[0]: Raktas importuotas
lt[1]: Raktai importuoti
lt[2]: Raktai importuoti

en: Imported %i key | Imported %i keys
lt[0]: Importuotas %i raktas
lt[1]: Importuoti %i raktai
lt[2]: Importuota %i raktų

en: Imported a key for | Imported keys for
lt[0]: Importuotas raktas, skirtas
lt[1]: Importuoti raktai, skirti
lt[2]: Importuoti raiktai, skirti

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
lt: Pasirašė <i><key id='%s'/> <b>nustojo galioti</b></i> ties %s.

en: Invalid Signature
lt: Neteisingas parašas

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
lt: Pasirašė <i><key id='%s'/></i> ties %s <b>Nebegalioja</b>.

en: Expired Signature
lt: Nebegaliojantis parašas

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
lt: Pasirašė <i><key id='%s'/> <b>Panaikintas</b></i> ties %s.

en: Revoked Signature
lt: Panaikintas parašas

en: Good Signature
lt: Geras parašas

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
lt: Pasirašė <i><key id='%s'/></i> ties %s.

en: Untrusted Valid Signature
lt: Nepatikimas teisingas parašas

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
lt: Galiojantis, tačiau <b>nepatikimas</b> parašas, kurį pasirašė <i><key id='%s'/></i> ties %s.

en: Signing key not in keyring.
lt: Pasirašymo rakto nėra raktinėje.

en: Unknown Signature
lt: Nežinomas parašas

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
lt: Blogas arba suklastotas parašas. Pasirašymo data buvo modifikuota.

en: Bad Signature
lt: Blogas parašas

en: Couldn't verify signature.
lt: Nepavyko patikrinti parašo.

en: Wrong passphrase.
lt: Neteisinga slaptafrazė.

en: Enter new passphrase for '%s'
lt: Įveskite naują "%s" slaptafrazę

en: Enter passphrase for '%s'
lt: Įveskite "%s" slaptafrazę

en: Enter new passphrase
lt: Įveskite naują slaptafrazę

en: Enter passphrase
lt: Įveskite slaptafrazę

en: Passphrase
lt: Slaptafrazė

en: Ok
lt: Gerai

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Import keys from the file
lt: Importuoti raktus iš failo

en: Encrypt file
lt: Šifruoti failą

en: Sign file with default key
lt: Pasirašyti failą numatytuoju raktu

en: Encrypt and sign file with default key
lt: Šifruoti ir pasirašyti failą numatytuoju raktu

en: Decrypt encrypted file
lt: Iššifruoti šifruotą failą

en: Verify signature file
lt: Patikrinti parašo failą

en: Read list of URIs on standard in
lt: Skaityti URI sąrašą iš standartinės įvesties

en: file...
lt: failas...

en: Encryption settings
lt: Šifravimo nustatymai

en: Couldn't load keys
lt: Nepavyko įkelti raktų

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
lt: Pasirinkite šifruotą failo pavadinimą, skirtą "%s"

en: Choose Signer
lt: Pasirinkite pasirašantį asmenį

en: Choose Signature File Name for '%s'
lt: Pasirinkite parašo failo pavadinimą, skirtą "%s"

en: Import is complete
lt: Importavimas užbaigtas

en: Importing keys ...
lt: Importuojami raktai ...

en: Import Failed
lt: Importavimas nepavyko

en: Keys were found but not imported.
lt: Raktai buvo surasti, tačiau neimportuoti.

en: Imported key
lt: Importuotas raktas

en: Imported %d key | Imported %d keys
lt[0]: Importuotas %d raktas
lt[1]: Importuoti %d raktai
lt[2]: Importuota %d raktų

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
lt: Pasirinkite iššifruoto failo pavadinimą, skirtą "%s"

en: Choose Original File for '%s'
lt: Pasirinkite pradinį failą, skirtą "%s"

en: No valid signatures found
lt: Nerasta galiojančių parašų

en: File Encryption Tool
lt: Failų šifravimo įrankis

en: Encrypting
lt: Šifruojama

en: Couldn't encrypt file: %s
lt: Nepavyko užšifruoti failo: %s

en: Signing
lt: Pasirašoma

en: Couldn't sign file: %s
lt: Nepavyko pasirašyti failo: %s

en: Importing
lt: Importuojama

en: Couldn't import keys from file: %s
lt: Nepavyko importuoti raktų iš failo: %s

en: Decrypting
lt: Iššifruojama

en: Couldn't decrypt file: %s
lt: Nepavyko iššifruoti failo: %s

en: Verifying
lt: Tikrinama

en: Couldn't verify file: %s
lt: Nepavyko patikrinti failo: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
lt: Išsipakuojantis zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
lt: Tar, nesuglaudintas (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
lt: Tar, suglaudintas naudojant bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
lt: Tar, suglaudintas naudojant bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
lt: Tar, suglaudintas naudojant gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
lt: Tar, suglaudintas naudojant lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
lt: Tar, suglaudintas naudojant compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
lt[0]: Jūs pasirinkote %d failą
lt[1]: Jūs pasirinkote %d failus
lt[2]: Jūs pasirinkote %d failų

en: and %d folder | and %d folders
lt[0]: ir %d aplanką
lt[1]: ir %d aplankus
lt[2]: ir %d aplankų

en: You have selected %d file | You have selected %d files
lt[0]: Jūs pasirinkote %d failą
lt[1]: Jūs pasirinkote %d failus
lt[2]: Jūs pasirinkote %d failų

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
lt[0]: Jūs pasirinkote %d aplanką
lt[1]: Jūs pasirinkote %d aplankus
lt[2]: Jūs pasirinkote %d aplankų

en: Preparing...
lt: Ruošiamasi...

en: Couldn't list files
lt: Nepavyko sudaryti failų sąrašo

en: Couldn't package files
lt: Nepavyko supakuoti failų

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
lt: Iššifravimas nepavyko. Jūs, tikriausiai, neturite iššifravimo rakto.

en: Couldn't run file-roller
lt: Nepavyko paleisti file-roller

en: The file-roller process did not complete successfully
lt: Programos file-roller procesas nebuvo užbaigtas sėkmingai

en: All key files
lt: Visi raktų failai

en: All files
lt: Visi failai

en: Archive files
lt: Archyvo failai

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
lt: <b>Failas tokiu pavadinimu jau yra.</b>
    
    Ar norite jį pakeisti nauju failu?

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: Encrypt Multiple Files
lt: Šifruoti keletą failų

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
lt: <b>Jūs pasirinkote keletą failų ar aplankų</b>

en: encrypted-package
lt: šifruotas-paketas

en: Encrypt each file separately
lt: Šifruoti kiekvieną failą atskirai

en: Encrypt packed together in a package
lt: Šifruoti supakuotus kartu į vieną paketą

en: Packaging:
lt: Pakavimas:

en: Package Name:
lt: Paketo pavadinimas:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
lt: Kadangi failai yra nuotolinėje vietoje, kiekvienas iš jų bus šifruotas atskirai.

en: Notification Messages
lt: Informaciniai pranešimai

en: Progress Title
lt: Eigos antraštė

en: Encrypt...
lt: Šifruoti...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
lt[0]: Šifruoti (ir jei pageidaujama, pasirašyti) pasirinktą failą
lt[1]: Šifruoti pasirinktus failus
lt[2]: Šifruoti pasirinktus failus

en: Sign
lt: Pasirašyti

en: Sign the selected file | Sign the selected files
lt[0]: Pasirašyti pasirinktą failą
lt[1]: Pasirašyti pasirinktus failus
lt[2]: Pasirašyti pasirinktus failus

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
lt: Norint viešinti jūsų aplanką "%s", Nemo turi pridėti jam kai kuriuos leidimus

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
lt: Tam, kad viešinimas veiktų, aplankui "%s" reikia šių papildomų leidimų:
    %s%s%sAr norite, kad Nemo automatiškai pridėtų aplankui šiuos leidimus?

en:   - read permission by others
lt:   - skaitymo leidimas kitiems asmenims

en:   - write permission by others
lt:   - rašymo leidimas kitiems asmenims

en:   - execute permission by others
lt:   - vykdymo leidimas kitiems asmenims

en: Add the permissions automatically
lt: Automatiškai pridėti leidimus

en: Could not change the permissions of folder "%s"
lt: Nepavyko pakeisti aplanko "%s" leidimų

en: The share name cannot be empty
lt: Viešinio pavadinimas negali būti tuščias

en: The share name is too long
lt: Viešinio pavadinimas yra per ilgas

en: Error while getting share information: %s
lt: Klaida, gaunant viešinio informaciją: %s

en: Another share has the same name
lt: Kitas viešinys turi tokį patį pavadinimą

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
lt: Šis aplankas yra šifruotame kataloge. Jis nebus prieinamas kitiems naudotojams, nebent faile /etc/samba/smb.conf bus nurodytas parametras "force user".

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
lt: %s leidimai neleidžia kitiems naudotojams gauti prieigą prie šio viešinio

en: Modify _Share
lt: Keisti _viešinį

en: Create _Share
lt: _Sukurti viešinį

en: Please reboot to finalize changes
lt: Norėdami užbaigti pakeitimus, paleiskite kompiuterį iš naujo

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
lt: Kažkas nutiko. Jums gali tekti įdiegti paketą samba ir rankiniu būdu pridėti savo naudotoją į "sambashare" grupę.

en: There was an error while getting the sharing information
lt: Klaida, gaunant viešinimo informaciją

en: Share
lt: Viešinti

en: Folder Sharing
lt: Aplanko viešinimas

en: Sharing Options
lt: Viešinimo parametrai

en: Share this Folder
lt: Viešinti šį aplanką

en: %s %s %s returned with signal %d
lt: %s %s %s grįžo su signalu %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
lt: %s %s %s dėl nežinomos priežasties patyrė nesėkmę

en: 'net usershare' returned error %d: %s
lt: "net usershare" grąžino klaidą %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
lt: "net usershare" grąžino klaidą %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
lt: "net usershare" išvestis nėra tinkamos UTF-8 koduotės

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Samba's testparm returned with signal %d
lt: Samba testparm grįžo su signalu %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
lt: Samba testparm dėl nežinomos priežasties patyrė nesėkmę

en: Samba's testparm returned error %d: %s
lt: Samba testparm grąžino klaidą %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
lt: Samba testparm grąžino klaidą %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
lt: Nepavyksta pašalinti viešinimo keliui %s: tas kelias nėra viešinamas

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
lt: Nepavyksta pakeisti esamo viešinio kelio; iš pradžių, pašalinkite seną viešinį, o tuomet pridėkite naują

en: Share this _folder
lt: Viešinti šį a_planką

en: Share _name:
lt: Viešinio pavadi_nimas:

en: Co_mment:
lt: Ko_mentaras:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
lt: _Leisti kitiems asmenims kurti ir ištrinti failus šiame aplanke

en: _Guest access (for people without a user account)
lt: _Svečio prieiga (žmonėms be naudotojo paskyros)

en: Install
lt: Įdiegti

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
lt: Turi būti įdiegta Samba, į užkardą turi būti pridėtos atitinkamos taisyklės, o jūsų naudotojo paskyra turi prisijungti prie "sambashare" grupės.

en: Nemo-Terminal Preferences
lt: Nemo-Terminalo nuostatos

en: Visible by default
lt: Pagal numatymą, matomas

en: Top
lt: Viršuje

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Terminal position
lt: Terminalo vieta

en: Independent
lt: Nepriklausoma

en: Terminal follows view location
lt: Terminalas seka rodinio vietą

en: Location mode
lt: Vietos veiksena

en: Terminal bell
lt: Terminalo skambutis

en: Default number of lines for the terminal
lt: Numatytasis eilučių skaičius terminalui

en: Keyboard shortcut
lt: Spartusis klavišas

en: Basic
lt: Pagrindinės

en: Shell to use (leave blank for system default)
lt: Naudojamas apvalkalas (palikite tuščią, norėdami naudoti sistemos numatytąjį)

en: Terminal erase line key sequence
lt: Terminalo eilutės ištrynimo klavišų seka

en: Terminal restore line key sequence
lt: Terminalo eilutės atkūrimo klavišų seka

en: Change directory command
lt: Katalogo keitimo komanda

en: Restore defaults
lt: Atkurti numatytąsias

en: Sequences must be escaped according to python rules.
lt: Sekos privalo būti pakeistos pagal python taisykles.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
lt: '%s' yra pakeičiama katalogo pavadinimu kabutėse.

en: Advanced
lt: Išplėstinės

en: Paste Filenames
lt: Įdėti failo pavadinimus

en: Composer
lt: Rengyklė

en: Description
lt: Aprašas

en: Nemo Emblems
lt: Nemo emblemos

en: Change a folder or file emblem
lt: Keisti aplanko ar failo emblemą
