linuxmint - en to pl translation catalogue (354 entries)

en: Audio
pl: Dźwięk

en: No Info
pl: Brak informacji

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Artist:
pl: Artysta:

en: Album Artist:
pl: Wykonawca albumu:

en: Genre:
pl: Gatunek:

en: Year:
pl: Rok:

en: Track #:
pl: Utwór nr:

en: Length:
pl: Długość:

en: Bitrate:
pl: Gęstość bitowa:

en: Sample Rate:
pl: Częstotliwość próbkowania:

en: Encoded by:
pl: Zakodowane przez:

en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

en: Nemo Compare
pl: Porównywanie Nemo

en: Normal Diff
pl: Zwykły diff

en: Three-Way Diff
pl: Diff 3-źródłowy

en: N-Way Diff
pl: Diff N-źródłowy

en: Compare to:
pl: Porównaj z:

en: Compare to the file previously selected
pl: Porównaj z poprzednio zaznaczonym plikiem

en: Compare Later
pl: Porównaj później

en: Remember file for later comparison
pl: Zapamiętaj plik do późniejszego porównania

en: Compare
pl: Porównaj

en: Compare selected files
pl: Porównaj wybrane pliki

en: Art
pl: Sztuka

en: Camera
pl: Aparat

en: Danger
pl: Niebezpieczeństwo

en: Default
pl: Domyślne

en: Development
pl: Rozwój oprogramowania

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Downloads
pl: Pobrane

en: Favorite
pl: Ulubione

en: Games
pl: Gry

en: Generic
pl: Ogólne

en: Important
pl: Ważne

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Mail
pl: Poczta

en: Money
pl: Pieniądze

en: New
pl: Nowe

en: Note
pl: Notatka

en: Ohno
pl: O nie

en: Package
pl: Pakiet

en: People
pl: Ludzie

en: Personal
pl: Osobiste

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Sound
pl: Dźwięk

en: Urgent
pl: Ważne

en: Videos
pl: Wideo

en: Web
pl: Sieć Web

en: Emblems
pl: Symbole

en: Extract Here
pl: Rozpakuj tutaj

en: Extract the selected archive to the current position
pl: Rozpakowuje zaznaczone archiwum w bieżącym położeniu

en: Extract To...
pl: Rozpakuj do…

en: Extract the selected archive
pl: Rozpakowuje zaznaczone archiwum

en: Compress...
pl: Utwórz archiwum…

en: Create a compressed archive with the selected objects
pl: Tworzy skompresowane archiwum z zaznaczonych obiektów

en: Save Digests
pl: Zapisz skróty

en: A GTK+ utility for computing message digests or checksums.
pl: Narzędzie GTK+ do obliczania skrótów wiadomości lub sum kontrolnych.

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Failed to read "%s"
pl: Błąd przy odczytywaniu "%s"

en: Failed to read "%s":
    %s
pl: Błąd przy odczytywaniu "%s":
    "%s"

en: Not a regular file
pl: To nie jest zwykły plik

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Failed to add "%s":
    %s
pl: Błąd przy dodawaniu "%s":
    "%s"

en: %s of %s - 1 minute left (%s/sec)
pl: "%s" z "%s" - pozostała 1 minuta (%s/sekundę)

en: %s of %s - %u minutes left (%s/sec)
pl: "%s" z "%s" - pozostało %u minut(y) (%s/sekundę)

en: %s of %s - 1 second left (%s/sec)
pl: %s z %s - pozostała 1 sekunda (%s/s)

en: %s of %s - %u seconds left (%s/sec)
pl: %s z %s - pozostało %u sekund(y) (%s/s)

en: Check against the specified digest or checksum
pl: Sprawdź pod względem podanego skrótu lub sumy kontrolnej

en: DIGEST
pl: SKRÓT

en: Read program data from the specified directory
pl: Odczytaj informacje programu o określonej ścieżce

en: DIRECTORY
pl: KATALOG

en: Hash the specified text
pl: Wylicz hasha z podanego tekstu

en: TEXT
pl: TEKST

en: Show version information
pl: Wypisz informacje o wersji

en: [FILE|URI...]
pl: [PLIK|URI…]

en: Failed to enable any supported hash functions.
pl: Włączenie jakiejkolwiek obsługiwanej funkcji hashującej się nie powiodło.

en: Digests
pl: Skróty

en: _Resize Images...
pl: _Zmień rozmiar zdjęć…

en: Resize each selected image
pl: Zmień rozmiar każdego zaznaczonego zdjęcia

en: Ro_tate Images...
pl: Ob_róć zdjęcia…

en: Rotate each selected image
pl: Obróć każde zaznaczone zdjęcie

en: _Skip
pl: _Pomiń

en: _Retry
pl: P_onów

en: Resizing image: %d of %d
pl: Zmiana rozmiaru zdjęcia: %d z %d

en: <i>Resizing "%s"</i>
pl: <i>Zmiana rozmiaru "%s"</i>

en: Please enter a valid filename suffix!
pl: Wprowadź właściwe rozszerzenie pliku

en: Rotating image: %d of %d
pl: Obracanie obrazów: %d z %d

en: <i>Rotating "%s"</i>
pl: <i>Obracanie "%s"</i>

en: Resize Images
pl: Zmiana rozmiaru obrazów

en: <b>Image Size</b>
pl: <b>Rozmiar obrazu</b>

en: Select a size:
pl: Wybierz rozmiar:

en: pixels
pl: piksele

en: Scale:
pl: Skala:

en: percent
pl: procent

en: Custom size:
pl: Własny rozmiar:

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Height:
pl: Wysokość:

en: <b>Filename</b>
pl: <b>Nazwa pliku</b>

en: Append
pl: Dołącz

en: .resized
pl: .przeskalowane

en: to file title
pl: do tytułu pliku

en: Resize in place
pl: Przeskaluj w miejscu

en: _Resize
pl: _Zmień rozmiar

en: Rotate Images
pl: Obrót obrazów

en: <b>Image Rotation</b>
pl: <b>Obracanie obrazów</b>

en: Select an angle:
pl: Wybierz kąt:

en: Custom angle:
pl: Własny kąt:

en: degrees clockwise
pl: stopnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara

en: .rotated
pl: .obrócone

en: Rotate in place
pl: Obróć w miejscu

en: _Rotate
pl: _Obróć

en: Title
pl: Tytuł

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Track
pl: Utwór

en: Genre
pl: Gatunek

en: Date
pl: Data

en: Bitrate
pl: Gęstość bitowa

en: Pages
pl: Strony

en: Sample Rate
pl: Prędkość próbkowania

en: Length
pl: Długość

en: EXIF Date
pl: Data EXIF

en: EXIF Software
pl: Oprogramowanie EXIF

en: EXIF Flash
pl: Flash EXIF

en: EXIF Image Size
pl: Rozmiar obrazu EXIF

en: EXIF Rating
pl: Ocena EXIF

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazu

en: Nemo Pastebin
pl: Pastebin Nemo

en: Open the browser
pl: Otwórz przeglądarkę

en: Show a notification
pl: Pokaż powiadomienie

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Author
pl: Autor

en: %d item | %d items
pl[0]: %d element
pl[1]: %d elementy
pl[2]: %d elementów

en: Empty Folder
pl: Pusty katalog

en: Type
pl: Rodzaj

en: Loading...
pl: Wczytywanie…

en: Size
pl: Rozmiar

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: from
pl: od

en: by
pl: przez

en: %d of %d
pl: %d z %d

en: <span size="larger">The selected "%s" is invalid encoding.</span>
    <span size="larger">Please choose another one.</span>
pl: <span size="larger">Wybrany "%s" ma nieprawidłowe kodowanie.</span>
    <span size="larger">Proszę wybrać inne.</span>

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming the file to "%s"</span>
pl: <span size="larger" weight="bold">Wystąpił błąd przy próbie zmiany nazwy pliku na "%s"</span>

en: <span size="larger" weight="bold">A file named "%s" already exists.</span>
pl: <span size="larger" weight="bold">Plik o nazwie "%s" już istnieje.</span>

en: If you want to rename the selected file, please move or rename "%s" first.
pl: Jeżeli chcesz zmienić nazwę zaznaczonego pliku, prosimy o przeniesienie pliku "%s" lub zmianę jego nazwy.

en: Repair filename ...
pl: Napraw nazwę pliku...

en: Repair filename
pl: Napraw nazwę pliku

en: Re_name as "%s"
pl: Zmień _nazwę na "%s".

en: Rename as "%s".
pl: Zmień nazwę na "%s".

en: Select a filename
pl: Wybór nazwy pliku

en: Select a filename from sub menu items.
pl: Wybierz nazwę pliku spośród elementów podmenu.

en: Arabic - CP1256
pl: Arabski - CP1256

en: Baltic - CP1257
pl: Bałtycki - CP1257

en: Central European latin - CP1250
pl: Łacina środkowoeuropejska - CP1250

en: Chinese simplified - CP936
pl: Chiński uproszczony - CP936

en: Chinese traditional - CP950
pl: Chiński tradycyjny - CP950

en: Cyrillic - CP1251
pl: Cyrylica - CP1251

en: Greek - CP1253
pl: Grecki - CP1253

en: Hebrew - CP1255
pl: Hebrajski - CP1255

en: Japanese - CP932
pl: Japoński - CP932

en: Korean - CP949
pl: Koreański  - CP949

en: Thai - CP874
pl: Tajski - CP874

en: Turkish - CP1254
pl: Turecki - CP1254

en: Vietnamese - CP1258
pl: Wietnamski - CP1258

en: Western European latin - CP1252
pl: Łacina Europy Zachodniej - CP1252

en: <span size="larger" weight="bold">There was an error renaming "%s" to "%s"</span>
pl: <span size="larger" weight="bold">Wykryto błąd przy zmianie nazwy "%s" na "%s"</span>

en: Other ...
pl: Inny ...

en: As is
pl: Tak samo jak

en: To be
pl: Będzie

en: Nemo Filename Repairer: Select Files To Rename
pl: Naprawiacz nazw plików Nemo: Wybierz pliki, aby zmienić ich nazwy

en: Select an encoding name to use
pl: Wybierz nazwę stosowanego kodowania

en: _Encoding name to add:
pl: _Nazwa kodowania do dodania:

en: Nemo Filename Repairer
pl: Naprawiacz nazw plików Nemo

en: Select _encoding:
pl: Wybi_erz kodowanie:

en: Include _subdirectories
pl: Uwzględnij _podkatalogi

en: Key Imported | Keys Imported
pl[0]: Zaimportowano klucz
pl[1]: Zaimportowano klucze
pl[2]: Zaimportowano klucze

en: Imported %i key | Imported %i keys
pl[0]: Zaimportowano %i klucz
pl[1]: Zaimportowano %i klucze
pl[2]: Zaimportowano %i kluczy

en: Imported a key for | Imported keys for
pl[0]: Zaimportowano klucz dla
pl[1]: Zaimportowano klucze dla
pl[2]: Zaimportowano klucze dla

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
pl: Podpisany przez <i><key id='%s'/> <b>wygasły</b></i> dnia %s.

en: Invalid Signature
pl: Nieprawidłowy podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
pl: Podpisany przez <i><key id='%s'/></i> dnia %s <b>Wygasł</b>.

en: Expired Signature
pl: Wygasły podpis

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
pl: Podpisany przez <i><key id='%s'/> <b>Unieważniony</b></i> dnia %s.

en: Revoked Signature
pl: Podpis unieważniony

en: Good Signature
pl: Podpis prawidłowy

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
pl: Podpisany przez <i><key id='%s'/></i> dnia %s.

en: Untrusted Valid Signature
pl: Niezaufany ważny podpis

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
pl: Ważny, ale <b>niezaufany</b> podpis <i><key id='%s'/></i> z dnia %s.

en: Signing key not in keyring.
pl: Klucz podpisujący nie jest w bazie kluczy.

en: Unknown Signature
pl: Nieznany podpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
pl: Nieprawidłowy lub podrobiony podpis. Podpisane dane zostały zmodyfikowane.

en: Bad Signature
pl: Nieprawidłowy podpis

en: Couldn't verify signature.
pl: Nie można zweryfikować podpisu.

en: Wrong passphrase.
pl: Nieprawidłowe hasło.

en: Enter new passphrase for '%s'
pl: Proszę wprowadzić nowe hasło dla "%s"

en: Enter passphrase for '%s'
pl: Proszę wprowadzić hasło dla "%s"

en: Enter new passphrase
pl: Proszę wprowadzić nowe hasło

en: Enter passphrase
pl: Wprowadź hasło

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Ok
pl: Zatwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Import keys from the file
pl: Importuj klucze z pliku

en: Encrypt file
pl: Zaszyfruj plik

en: Sign file with default key
pl: Podpisz plik domyślnym kluczem

en: Encrypt and sign file with default key
pl: Zaszyfruj i podpisz plik domyślnym kluczem

en: Decrypt encrypted file
pl: Odszyfruj plik

en: Verify signature file
pl: Weryfikuj podpis pliku

en: Read list of URIs on standard in
pl: Odczytaj listę adresów URL ze standardowego wejścia

en: file...
pl: plik...

en: Encryption settings
pl: Ustawienia szyfrowania

en: Couldn't load keys
pl: Nie można wczytać kluczy

en: Choose Encrypted File Name for '%s'
pl: Wybierz nazwę zaszyfrowanego pliku dla "%s"

en: Choose Signer
pl: Wybierz osobę podpisującą

en: Choose Signature File Name for '%s'
pl: Wybierz nazwę pliku podpisu dla "%s"

en: Import is complete
pl: Importowanie ukończone

en: Importing keys ...
pl: Importowanie kluczy ...

en: Import Failed
pl: Importowanie nie powiodło się

en: Keys were found but not imported.
pl: Odnaleziono klucze, ale nie zostały one zaimportowane.

en: Imported key
pl: Zaimportowany klucz

en: Imported %d key | Imported %d keys
pl[0]: Zaimportowano %d klucz
pl[1]: Zaimportowano %d klucze
pl[2]: Zaimportowano %d kluczy

en: Choose Decrypted File Name for '%s'
pl: Wybór nazwy odszyfrowanego pliku dla "%s"

en: Choose Original File for '%s'
pl: Wybór pliku oryginału dla "%s"

en: No valid signatures found
pl: Nie odnaleziono prawidłowych podpisów

en: File Encryption Tool
pl: Narzędzie do szyfrowania plików

en: Encrypting
pl: Szyfrowanie

en: Couldn't encrypt file: %s
pl: Nie można zaszyfrować pliku: %s

en: Signing
pl: Podpisywanie

en: Couldn't sign file: %s
pl: Nie można podpisać pliku: %s

en: Importing
pl: Importowanie

en: Couldn't import keys from file: %s
pl: Nie można zaimportować kluczy z pliku: %s

en: Decrypting
pl: Odszyfrowywanie

en: Couldn't decrypt file: %s
pl: Nie można odszyfrować pliku: %s

en: Verifying
pl: Weryfikowanie

en: Couldn't verify file: %s
pl: Nie można zweryfikować pliku: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
pl: Samorozpakowujące się archiwum zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
pl: Nieskompresowane archiwum tar (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
pl: Archiwum tar skompresowane programem bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
pl: Archiwum tar skompresowane programem bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
pl: Archiwum tar skompresowane programem gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
pl: Archiwum tar skompresowane programem lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
pl: Archiwum tar skompresowane programem compress (.tar.Z)

en: You have selected %d file  | You have selected %d files
pl[0]: Zaznaczono %d plik
pl[1]: Zaznaczono %d pliki
pl[2]: Zaznaczono %d plików

en: and %d folder | and %d folders
pl[0]: i %d katalog
pl[1]: i %d katalogi
pl[2]: i %d katalogów

en: You have selected %d file | You have selected %d files
pl[0]: Zaznaczono %d plik
pl[1]: Zaznaczono %d pliki
pl[2]: Zaznaczono %d plików

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
pl[0]: Zaznaczono %d katalog
pl[1]: Zaznaczono %d katalogi
pl[2]: Zaznaczono %d katalogów

en: Preparing...
pl: Przygotowywanie…

en: Couldn't list files
pl: Nie można odczytać listy plików

en: Couldn't package files
pl: Nie można zarchiwizować plików

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
pl: Odszyfrowywanie się nie powiodło. Prawdopodobnie brak klucza deszyfrującego.

en: %Y-%m-%d
pl: %d-%m-%Y

en: Couldn't run file-roller
pl: Nie można uruchomić programu file-roller

en: The file-roller process did not complete successfully
pl: Proces file-roller nie zakończył się powodzeniem

en: All key files
pl: Wszystkie pliki kluczy

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Archive files
pl: Pliki archiwów

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
pl: <b>Plik o tej nazwie już istnieje.</b>
    
    Zastąpić go nowym plikiem?

en: _Replace
pl: _Zastąp

en: Encrypt Multiple Files
pl: Szyfrowanie wielu plików

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
pl: <b>Zaznaczono wiele plików lub katalogów</b>

en: encrypted-package
pl: pakiet-zaszyfrowany

en: Encrypt each file separately
pl: Szyfrowanie każdego pliku oddzielnie

en: Encrypt packed together in a package
pl: Szyfrowanie całego archiwum

en: Packaging:
pl: Archiwizowanie:

en: Package Name:
pl: Nazwa archiwum:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
pl: Ponieważ pliki są przechowywane zdalnie, każdy z nich będzie szyfrowany oddzielnie.

en: Notification Messages
pl: Wiadomości z powiadomieniami

en: Progress Title
pl: Tytuł postępu

en: Encrypt...
pl: Zaszyfruj...

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
pl[0]: Szyfrowanie (i opcjonalne podpisanie) zaznaczonego pliku
pl[1]: Szyfrowanie (i opcjonalne podpisanie) zaznaczonych plików
pl[2]: Szyfrowanie (i opcjonalne podpisanie) zaznaczonych plików

en: Sign
pl: Podpisz

en: Sign the selected file | Sign the selected files
pl[0]: Podpisz zaznaczony plik
pl[1]: Podpisz zaznaczone pliki
pl[2]: Podpisz zaznaczone pliki

en: Nemo needs to add some permissions to your folder "%s" in order to share it
pl: Nemo musi dodać pewne uprawnienia do Twojego katalogu "%s", aby móc go udostępnić

en: The folder "%s" needs the following extra permissions for sharing to work:
    %s%s%sDo you want Nemo to add these permissions to the folder automatically?
pl: Katalog "%s" wymaga następujących dodatkowych uprawnień, aby udostępnianie działało:
    %s%s%s Czy chcesz, aby Nemo automatycznie dodawał te uprawnienia do katalogu?

en:   - read permission by others
pl:   - uprawnienia odczytu przez innych

en:   - write permission by others
pl:   - uprawnienia zapisu przez innych

en:   - execute permission by others
pl:   - uprawnienia wykonania przez innych

en: Add the permissions automatically
pl: Nadaj uprawnienia automatycznie

en: Could not change the permissions of folder "%s"
pl: Nie można zmienić uprawnień katalogu "%s"

en: The share name cannot be empty
pl: Nazwa udziału nie może być pusta

en: The share name is too long
pl: Nazwa udziału jest zbyt długa

en: Error while getting share information: %s
pl: Błąd podczas uzyskiwania informacji o udziale: %s

en: Another share has the same name
pl: Inny udział ma już taką nazwę

en: This folder is located in an encrypted directory. It will not be accessible by other users unless the option 'force user' is specified in /etc/samba/smb.conf.
pl: Ten folder znajduje się w szyfrowanym katalogu. Nie będzie dostępny dla innych użytkowników, dopóki opcja "wymuszonego użytkownika” (force user) nie zostanie określona w /etc/samba/smb.conf.

en: The permissions for %s prevent other users from accessing this share
pl: Uprawnienia do %s uniemożliwiają innym użytkownikom dostęp do tego udziału

en: Modify _Share
pl: _Zmodyfikuj udział

en: Create _Share
pl: _Utwórz udział

en: Please reboot to finalize changes
pl: Prosimy o ponowne uruchomienie, aby ukończyć zmiany

en: Something went wrong.  You may need to install samba and add your user to the 'sambashare' group manually.
pl: Coś poszło nie tak. Może być konieczne zainstalowanie samby i ręczne dodanie użytkownika do grupy "sambashare".

en: There was an error while getting the sharing information
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania informacji o współdzieleniu

en: Share
pl: Współdziel

en: Folder Sharing
pl: Współdzielenie katalogów

en: Sharing Options
pl: Opcje współdzielenia

en: Share this Folder
pl: Udostępnij ten katalog

en: %s %s %s returned with signal %d
pl: %s %s %s zwrócono z sygnałem %d

en: %s %s %s failed for an unknown reason
pl: %s %s %s nieudane z nieznanego powodu

en: 'net usershare' returned error %d: %s
pl: "net usershare" zwrócił błąd %d: %s

en: 'net usershare' returned error %d
pl: "net usershare" zwrócił błąd %d

en: the output of 'net usershare' is not in valid UTF-8 encoding
pl: wiadomość zwrotna "net usershare" nie zawiera poprawnego kodowania UTF-8

en: Failed
pl: Nieudane

en: Samba's testparm returned with signal %d
pl: Testparm usługi Samba zwrócił sygnał %d

en: Samba's testparm failed for an unknown reason
pl: Testparm usługi Samba nieudany z nieznanego powodu

en: Samba's testparm returned error %d: %s
pl: Testparm usługi Samba zwrócił błąd %d: %s

en: Samba's testparm returned error %d
pl: Testparm usługi Samba zwrócił błąd %d

en: Cannot remove the share for path %s: that path is not shared
pl: Nie można usunąć udziału dla ścieżki %s: ta ścieżka nie jest współdzielona

en: Cannot change the path of an existing share; please remove the old share first and add a new one
pl: Nie można zmienić ścieżki do istniejącego udziału; proszę najpierw usunąć poprzedni udział i utworzyć nowy

en: Share this _folder
pl: Udostępnij ten _katalog

en: Share _name:
pl: _Nazwa udziału:

en: Co_mment:
pl: _Komentarz:

en: _Allow others to create and delete files in this folder
pl: Z_ezwolenie innym na zapisywanie i usuwanie plików w tym katalogu

en: _Guest access (for people without a user account)
pl: _Dostęp dla gości (dla osób bez konta użytkownika)

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Samba needs to be installed, appropriate firewall rules need to be added and your user account needs to join the 'sambashare' group.
pl: Samba musi zostać zainstalowana, odpowiednie reguły zapory ogniowej muszą zostać dodane, a twoje konto użytkownika musi dołączyć do grupy „sambashare”.

en: Nemo-Terminal Preferences
pl: Ustawienia terminala Nemo

en: Visible by default
pl: Domyślnie widoczny

en: Top
pl: Na górze

en: Bottom
pl: Na dole

en: Terminal position
pl: Pozycja terminala

en: Independent
pl: Niezależny

en: Terminal follows view location
pl: Terminal śledzi położenie widoku

en: Location mode
pl: Tryb położenia

en: Terminal bell
pl: Brzęczyk terminala

en: Default number of lines for the terminal
pl: Domyślna liczba linii dla terminala

en: Keyboard shortcut
pl: Skrót klawiszowy

en: Basic
pl: Ogólne

en: Shell to use (leave blank for system default)
pl: Używana powłoka (pozostaw puste, aby używać domyślnych ustawień systemowych)

en: Terminal erase line key sequence
pl: Sekwencja klawiszy kasująca linię

en: Terminal restore line key sequence
pl: Sekwencja klawiszy przywracająca linię

en: Change directory command
pl: Komenda zmiany katalogu

en: Restore defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Sequences must be escaped according to python rules.
pl: Sekwencje muszą zostać pominięte, zgodnie z regułami Pythona.

en: '%s' is replaced by the quoted directory name.
pl: '%s' zastąpiono przez cytowaną nazwę katalogu.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Paste Filenames
pl: Wklej nazwy plików

en: Composer
pl: Kompozytor

en: Description
pl: Opis

en: Allows managing of archives from the context menu
pl: Umożliwia zarządzanie archiwami z menu kontekstowego

en: Allows you to quickly share a folder from the context menu
pl: Umożliwia szybkie udostępnienie katalogu z menu kontekstowego

en: Nemo Emblems
pl: Symbole Nemo

en: Change a folder or file emblem
pl: Zmień symbol folderu lub pliku

en: Allows managing of Dropbox web service from the context menu
pl: Umożliwia zarządzanie usługą internetową Dropbox z menu kontekstowego

en: Allows image resizing and rotation from the context menu
pl: Umożliwia zmianę rozmiaru i obrót obrazu z menu kontekstowego

en: Allows filename encoding repair from the context menu
pl: Umożliwia naprawę kodowania nazw plików z menu kontekstowego

en: Allows encryption and decryption of OpenPGP files from the context menu
pl: Umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie plików OpenPGP z menu kontekstowego

en: View audio tag information from the properties tab
pl: Wyświetl informacje znacznika audio na karcie właściwości

en: Allows file comparison from the context menu
pl: Umożliwia porównywanie plików z menu kontekstowego

en: Provides additional columns for the list view
pl: Udostępnia dodatkowe kolumny w widoku listy

en: Embedded terminal for Nemo
pl: Wbudowany terminal dla Nemo

en: Unable to read or parse the result page.
pl: Nie można odczytać lub przetworzyć strony wyników.

en: It could be a server timeout or a change server side. Try later.
pl: Serwer przekroczył czas oczekiwania lub został zmieniony. Spróbuj później.

en: Pastebin to %s
pl: Wklej do %s

en: Send this file to %s
pl: Wyślij ten plik do serwisu %s

en: Send files to a paste service via the context menu
pl: Wyślij pliki do usługi wklejania za pomocą menu kontekstowego
