linuxmint - en to kk translation catalogue (835 entries)

en: No actions found
kk: Әрекеттер табылмады

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Nemo could not create the required folder "%s".
kk: Nemo "%s" деген буманы құрай алмайды.

en: _Run
kk: _Орындау

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: No bookmarks defined
kk: Сақталған бетбелгілер жоқ

en: Disable all
kk: Барлығын ажырату

en: Enable all
kk: Барлығын қосу

en: Public FTP
kk: Публикалық FTP

en: FTP (with login)
kk: FTP (кірумен)

en: Windows share
kk: Windows ортақ бумасы

en: Secure WebDAV (HTTPS)
kk: Қауіпсіз WebDAV (HTTPS)

en: Connecting...
kk: Байланысты орнату...

en: Try Again
kk: Қайталау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: C_onnect
kk: Ба_йланысты орнату

note: set dialog properties
en: Connect to Server
kk: Сервермен байланысты орнату

en: Server Details
kk: Сервер ақпараты

note: first row: server entry + port spinbutton
en: _Server:
kk: _Сервер:

note: port
en: _Port:
kk: _Порт:

note: second row: type combobox
en: _Type:
kk: _Түрі:

note: third row: share entry
en: Sh_are:
kk: Қ_ор:

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
kk: _Бума:

en: User Details
kk: Пайд.-шы ақпараты

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
kk: _Домен аты:

note: second row: username entry
en: _User name:
kk: _Пайдаланушы аты:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
kk: Құпия_сөз:

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
kk: _Бұл құпиясөзді еске сақтау

en: Operation cancelled
kk: Әрекет бас тартылды

en: Print but do not open the URI
kk: URI баспаға шығару, бірақ ашпау

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
kk: 
    
    Сервер тіркеу нүкесіне байланысты қосу

en: Show the version of the program.
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету.

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
kk: Себетті та_зарту

en: Smaller
kk: Кішірек

en: Larger
kk: Үлкенірек

en: Name
kk: Аты

en: Size
kk: Көлемі

en: Type
kk: Түрі

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
kk: Себетті тазалау

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
kk: Себеттегі барлық нәрсені өшіру

note: name, stock id label, accelerator
en: Restore Icons' Original Si_zes
kk: Таңбашалардың бастапқы ө_лшемдерін қалпына келтіру

en: Restore Icon's Original Si_ze
kk: Таңбашаның бастапқы өл_шемін қалпына келтіру

note: tooltip
en: Restore each selected icon to its original size
kk: Әр таңдалған таңбашаны бастапқы өлшемдеріне қайтару

en: Comment
kk: Пікір

en: URL
kk: Сілтеме

en: Description
kk: Анықтамасы

en: Command
kk: Бұйрық

en: The folder contents could not be displayed.
kk: Бума құрамасын көрсету мүмкін емес.

en: The group could not be changed.
kk: Топты өзгерту мүмкін емес.

en: The owner could not be changed.
kk: Иесін өзгерту мүмкін емес.

en: The permissions could not be changed.
kk: Рұқсаттарын өзгерту мүмкін емес.

en: The item could not be renamed.
kk: Нәрсенің атын ауыстыру мүмкін емес.

en: Renaming "%s" to "%s".
kk: "%s" дан "%s" ға атын өзгерту

en: No extensions found
kk: Кеңейтулер табылмады

en: Configure
kk: Баптау

en: Extensions
kk: Кеңейтулер

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
kk: Ештеңе

en: Yesterday
kk: Кеше

en: by _Name
kk: а_ты бойынша

en: Keep icons sorted by name in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда атауларымен реттеу

en: by _Size
kk: өлше_мі бойынша

en: Keep icons sorted by size in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда өлшемдерімен реттеу

en: by _Type
kk: _түрі бойынша

en: Keep icons sorted by type in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда түрлері бойынша реттеу

en: by Modification _Date
kk: Түз_ету уақыты бойынша

en: Keep icons sorted by modification date in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда өзгерту уақытымен реттеу

en: Keep icons sorted by trash time in rows
kk: Таңбашаларды себетке тасталған уақытымен реттеу

en: _Organize Desktop by Name
kk: Жұмыс үстелін атаулары бойынша р_еттеу

note: name, stock id, label
en: Arran_ge Items
kk: Элементтерді ре_ттеу

note: tooltip
en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
kk: Таңбашаларды терезеге жақсырақ сыю және бір-бірінің үстіне шықпау үшін қайта реттеу

note: name, stock id label, accelerator
en: Re_versed Order
kk: Ке_рі ретпен

note: tooltip
en: Display icons in the opposite order
kk: Таңбашаларды кері ретпен көрсету

note: name, stock id label, accelerator
en: _Keep Aligned
kk: Реттелген түрінде ұ_стау

note: tooltip
en: Keep icons lined up on a grid
kk: Таңбашаларды тормен реттеп ұстау

en: _Manually
kk: Қол_мен

en: Leave icons wherever they are dropped
kk: Таңбашаларды олар тасталған жерінде қалдыру

en: By _Name
kk: А_ты бойынша

en: By _Size
kk: Өлше_мі бойынша

en: By _Type
kk: _Түрі бойынша

en: By Modification _Date
kk: Түз_ету уақыты бойынша

en: By T_rash Time
kk: Себ_етке тасталған уақыты бойынша

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
kk: Таңбаша көрінісі

note: translators: this is used in the view menu
en: _Icons
kk: _Таңбашалар

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
kk: Ықшам көрінісі

note: translators: this is used in the view menu
en: _Compact
kk: Ық_шам

en: Image Type
kk: Сурет түрі

en: %d pixel | %d pixels
kk[0]: %d пиксель
kk[1]: %d пиксельдер

en: Width
kk: Ені

en: Height
kk: Биіктігі

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Авторы

en: Copyright
kk: Авторлық құқығы

en: Created On
kk: Жасалған күні

en: Created By
kk: Жасаған

en: Disclaimer
kk: Жауапкершіліктен бас тарту

en: Warning
kk: Ескерту

en: Source
kk: Қайнар көзі

en: Camera Brand
kk: Камера жасаушысы

en: Camera Model
kk: Камера моделі

note: Choose which date to show in order of relevance
en: Date Taken
kk: Түсірілген күні

en: Date Digitized
kk: Цифрленген күні

en: Date Modified
kk: Түзетілген уақыты

en: Exposure Time
kk: Экспозиция уақыты

en: Aperture Value
kk: Диафрагма мәні

en: ISO Speed Rating
kk: ISO сезімталдылық рейтингі

en: Flash Fired
kk: Жарқылдауы

en: Metering Mode
kk: Өлшеулер режимі

en: Exposure Program
kk: Экспозиция бағдарламасы

en: Focal Length
kk: Фокустық қашықтығы

en: Software
kk: Бағдарлама

en: Location
kk: Орны

en: Keywords
kk: Кілттік сөздер

en: Creator
kk: Жасаған

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Failed to load image information
kk: Сурет ақпаратын жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Loading...
kk: Жүктелуде...

en: Image
kk: Сурет

en: More info
kk: Толық ақпарат

en: (Empty)
kk: (Бос)

en: Use Default
kk: Бастапқысын қолдану

note: translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
kk: Тізімді көру

note: translators: this is used in the view menu
en: _List
kk: Тізі_м

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
kk[0]: %d орналасуды қарауды қалайсыз ба?
kk[1]: %d орналасуларды қарауды қалайсыз ба?

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
kk[0]: Бұл әрекет %d бөлек терезені ашады.
kk[1]: Бұл әрекет %d бөлек терезелерді ашады.

en: --check cannot be used with other options.
kk: --check басқа опциялармен бірге қолдануға болмайды.

en: --quit cannot be used with URIs.
kk: --quit опциясын URI-мен бірге қолдануға болмайды.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
kk: --geometry опциясын бірден көп URI-мен бірге қолдануға болмайды.

en: Perform a quick set of self-check tests.
kk: Өз-өзін тексеретін сынаулардың жылдам жиынын орындау.

en: GEOMETRY
kk: МӨЛШЕРЛЕР

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
kk: Терезелерді тек арнайы көрсетілген URI-лар үшін жасау.

en: Quit Nemo.
kk: Nemo дан Шығу

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
kk: 
    
    Файлдық жүйені файлдар басқарушысымен шолу

note: name, stock id label, accelerator
en: Mo_ve to Trash
kk: Себ_етке тастау

en: Run in _Terminal
kk: _Терминалда орындау

en: _Display
kk: Көр_сету

en: Are you sure you want to open all files?
kk: Барлық файлдарды ашуды шынымен қалайсыз ба?

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
kk[0]: Бұл әрекет %d бөлек бетті ашады.
kk[1]: Бұл әрекет %d бөлек беттерді ашады.

en: Open with
kk: Арқылы ашу

en: Unknown file type
kk: Беймәлім файл түрі

en: Untrusted application launcher
kk: Сенімсіз қолданба жөнелткіші

en: _Launch Anyway
kk: Сон_да да жөнелту

en: Mark as _Trusted
kk: Сені_мді ретінде белгілеу

en: This will open %d separate application. | This will open %d separate applications.
kk[0]: Бұл әрекет %d бөлек қолданбаны ашады.
kk[1]: Бұл әрекет %d бөлек қолданбаларды ашады.

en: Unable to start location
kk: Орналасуды бастау мүмкін емес

en: Opening "%s".
kk: %s ашу.

en: Opening %d item. | Opening %d items.
kk[0]: %d нәрсе ашылуда
kk[1]: %d нәрселер ашылуда

en: Close tab
kk: Бетті жабу

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Free space: %s
kk: Бос орын: %s

en: My Computer
kk: Компьютерім

en: Home
kk: Үй

en: Open the contents of your desktop in a folder
kk: Жұмыс үстеліңіздің құрамасын бумада ашу

en: Recent
kk: Жуырдағы

en: Recent files
kk: Жуырдағы файлдар

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: Trash
kk: Себет

en: Open the trash
kk: Себетті ашу

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Mount and open %s
kk: %s тіркеу және ашу

en: Network
kk: Желі

en: Browse the contents of the network
kk: Желі құрамасын шолу

note: name, stock id label, accelerator
en: _Start
kk: Ба_стау

note: name, stock id label, accelerator
en: _Stop
kk: Тоқ_тату

note: start() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_SHUTDOWN is normally not used
en: _Power On
kk: І_ске қосу

en: _Safely Remove Drive
kk: Жетекті қауі_псіз шығару

en: _Connect Drive
kk: Дискті і_ске қосу

en: _Disconnect Drive
kk: Дискті а_жырату

en: _Start Multi-disk Device
kk: Көпдискті құрылғыны іске қ_осу

en: _Stop Multi-disk Device
kk: Көпдискті құрылғыны т_оқтату

note: stop() for type G_DRIVE_START_STOP_TYPE_PASSWORD is normally not used
en: _Unlock Drive
kk: Жетекті бо_сату

en: _Lock Drive
kk: Жетекті б_локтау

en: Unable to start %s
kk: %s іске қосу мүмкін емес

en: Unable to eject %s
kk: %s шығару мүмкін емес

en: Unable to poll %s for media changes
kk: %s тасушы өзгерістеріне бақылау мүмкін емес

en: Unable to stop %s
kk: %s тоқтату мүмкін емес

note: name, stock id label, accelerator
en: _Open
kk: _Ашу

note: name, stock id label, accelerator
en: Open in New _Tab
kk: Жаңа бе_тте ашу

en: Open in New _Window
kk: Жаңа тере_зеде ашу

note: name, stock id, label
en: _Add Bookmark
kk: Бе_тбелгіні қосу

en: Remove
kk: Кетіру

note: name, stock id label, accelerator
en: _Rename...
kk: Атын ө_згерту...

note: name, stock id label, accelerator
en: _Mount
kk: Тірк_еу

note: name, stock id label, accelerator
en: _Unmount
kk: _Тіркеуден босату

note: name, stock id label, accelerator
en: _Eject
kk: Ш_ығару

note: name, stock id label, accelerator
en: _Detect Media
kk: Тасушыны анық_тау

note: name, stock id label, accelerator
en: _Properties
kk: _Қасиеттері

en: File Operations
kk: Файл әрекеттері

en: All file operations have been successfully completed
kk: Файлдармен барлық әрекеттер сәтті аяқталды

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
kk: Бір уақытта бірден көп таңдауыңызша таңбашаны тағайындай алмайсыз!

en: Please drag just one image to set a custom icon.
kk: Таңдауыңызша таңбашаны жасау үшін тек бір суретті тартып апарыңыз.

en: The file that you dropped is not local.
kk: Сіз тастаған файл жергілікті емес.

en: You can only use local images as custom icons.
kk: Таңдауыңызша таңбаша ретінде тек жергілікті суреттерді қолдануға болады.

en: The file that you dropped is not an image.
kk: Сіз тастаған файл сурет емес болып тұр.

en: _Name: | _Names:
kk[0]: _Аты:
kk[1]: _Аттары:

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: %s Properties
kk: %s Қасиеттері

note: Fallback, use for both unknown attributes and attributes * for which we have no more appropriate default.
en: unknown
kk: белгісіз

en: Cancel Group Change?
kk: Топты ауыстырудан бас тарту керек пе?

en: Cancel Owner Change?
kk: Иесін ауыстырудан бас тарту керек пе?

en: nothing
kk: ештеңе

en: unreadable
kk: оқылмайды

en: (some contents unreadable)
kk: (құраманың бір бөлігін оқу мүмкін емес)

note: Also set the title field here, with a trailing carriage return & * space if the value field has two lines. This is a hack to get the * "Contents:" title to line up with the first line of the * 2-line value. Maybe there's a better way to do this, but I * couldn't think of one.
en: Contents:
kk: Құрамасы:

en: Size:
kk: Көлемі:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
kk: қолдануда

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
kk: бос

en: Total capacity:
kk: Жалпы сыйымдылығы:

en: Filesystem type:
kk: Файлдық жүйе түрі:

en: Basic
kk: Қарапайым

en: Type:
kk: Түрі:

en: Link target:
kk: Сілтеме мақсаты:

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Volume:
kk: Том:

en: Accessed:
kk: Қатынаған:

en: Modified:
kk: Түзетілген:

en: Free space:
kk: Бос орын:

en: _Read
kk: _Оқу

en: _Write
kk: _Жазу

en: E_xecute
kk: Жө_нелту

note: translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
kk: жоқ

en: list
kk: тізім

en: read
kk: оқу

en: create/delete
kk: жасау/өшіру

en: write
kk: жазу

en: access
kk: қатынау

en: Access:
kk: Рұқсаттары:

en: Folder access:
kk: Бумаға қатынау:

en: File access:
kk: Файлға қатынау:

en: List files only
kk: Тек файлдарды көрсету

en: Access files
kk: Файлдарға қатынау

en: Create and delete files
kk: Файлдарды жасау және өшіру

en: Read-only
kk: Тек оқу үшін

en: Read and write
kk: Оқу мен жазу

en: Special flags:
kk: Арнайы жалаушалар:

en: Set _user ID
kk: Па_йдаланушы ID-ін орнату

en: Set gro_up ID
kk: Т_оп ID-ін орнату

en: _Sticky
kk: Жаб_ысқақ

en: _Owner:
kk: И_есі:

en: Owner:
kk: Иесі:

en: _Group:
kk: _Тобы:

en: Group:
kk: Тобы:

en: Execute:
kk: Орындау:

en: Allow _executing file as program
kk: Файлды бағдарла_ма ретінде жөнелтуді рұқсат ету

en: Others:
kk: Басқалар:

en: Folder Permissions:
kk: Бума рұқсаттары:

en: File Permissions:
kk: Файл рұқсаттары:

en: Text view:
kk: Мәтіндік көрінісі:

en: Permissions
kk: Рұқсаттары

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
kk: Сіз осының иесі емессіз, сол үшін бұл рұқсаттарды өзгерте алмайсыз.

en: SELinux context:
kk: SELinux контексті:

en: Last changed:
kk: Соңғы рет өзгертілген:

en: The permissions of "%s" could not be determined.
kk: "%s" рұқсаттарын анықтау мүмкін емес.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
kk: Ерекшеленген файлдың рұқсаттарын анықтау мүмкін емес.

en: Open With
kk: Көмегімен ашу

en: Creating Properties window.
kk: Қасиеттер терезесін жасау.

en: There was an error displaying help.
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті.

en: Scripts
kk: Скрипттер

en: Dismiss
kk: Елемеу

en: Restore Selected Items
kk: Таңдалған нәрселерді қалпына келтіру

en: Restore selected items to their original position
kk: Таңдалған нәрселерді олардың бастапқы орындарына қалпына келтіру

en: Empty _Trash
kk: Себетті тазарту

en: There is nothing on the clipboard to paste.
kk: Кірістіру үшін алмасу буферінде ешнәрсе жоқ.

note: name, stock id label, accelerator
en: Create New _Folder
kk: Жаңа буманы _жасау

note: We make accelerator "" instead of null here to not inherit the stock accelerator for paste name, stock id label, accelerator
en: _Paste Into Folder
kk: Б_ума ішіне кірістіру

note: name, stock id label, accelerator
en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Computer
kk: Компьютер

en: Select Items Matching
kk: Үлгі бойынша таңдау

en: _Pattern:
kk: _Үлгі:

en: Examples:
kk: Мысалдар:

note: Reset to default info
en: Undo
kk: Болдырмау

en: Undo last action
kk: Соңғы әрекеттен қайту

note: Reset to default info
en: Redo
kk: Қайталау

en: Redo last undone action
kk: Соңғы қайтудан айну

en: Content View
kk: Құрама көрінісі

en: View of the current folder
kk: Ағымдағы бума көрінісі

en: "%s" selected
kk: "%s" таңдалды

en: %'d item selected | %'d items selected
kk[0]: %d нәрсе таңдалды
kk[1]: %d нәрселер таңдалды

en: %s, Free space: %s
kk: %s, Бос орны: %s

en: Open With %s
kk: %s көмегімен ашу

en: Use "%s" to open the selected item | Use "%s" to open the selected items
kk[0]: Таңдалған нәрсені ашу үшін "%s" қолдану
kk[1]: Таңдалған нәрселерді ашу үшін "%s" қолдану

en: Create a new document from template "%s"
kk: Жаңа құжатты "%s" үлгісінен жасау

en: Unable to stop drive
kk: Дискті тоқтату мүмкін емес

en: _Connect
kk: Ба_йланыс орнату

note: name, stock id, label
en: Create New _Document
kk: Жаңа құжат_ты жасау

en: Choose a program with which to open the selected item
kk: Таңдалған нәрсені ашу үшін бағдарламаны таңдау

note: tooltip
en: View or modify the properties of each selected item
kk: Әр таңдалған нәрсенің қасиеттерін қарау және түрлендіру

note: tooltip
en: Create a new empty folder inside this folder
kk: Бұл буманың ішінде жаңа бос буманы жасау

note: name, stock id, label
en: No templates installed
kk: Үлгілер орнатылмаған

note: name, stock id translators: this is used to indicate that a document doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty Document
kk: _Бос құжат

note: tooltip
en: Open the selected item in this window
kk: Таңдалған нәрсені бұл терезеде ашу

note: name, stock id label, accelerator Location-specific actions
en: Open in Navigation Window
kk: Навигация терезесінде ашу

note: tooltip
en: Open each selected item in a navigation window
kk: Әр таңдалған нәрсені навигация терезесінде ашу

note: tooltip
en: Open each selected item in a new tab
kk: Әр таңдалған нәрсені жаңа бетте ашу

note: name, stock id label, accelerator
en: Open in Terminal
kk: Терминалда ашылсын

note: name, stock id label, accelerator
en: Open containing folder
kk: Орналасқан бумасын ашу

note: name, stock id label, accelerator
en: Other _Application...
kk: Б_асқа қолданба...

note: tooltip
en: Choose another application with which to open the selected item
kk: Таңдалған нәрсені ашу үшін басқа қолданбаны таңдау

note: name, stock id label, accelerator
en: Open With Other _Application...
kk: Б_асқа қолданбамен ашу...

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
kk: Таңдалған файлдарды Кірістіру командасы көмегімен жылжытуға дайындау

note: tooltip
en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
kk: Таңдалған файлдарды Кірістіру командасы көмегімен көшіруге дайындау

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
kk: Осыған дейін Қиып алынған не Көшірілген файлдарды жылжыту не кірістіру

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
kk: Ағымдағы бумаға осыған дейін Қиып алынған не Көшірілген файлдарды жылжыту не кірістіру

note: name, stock id, label
en: Cop_y to
kk: Қа_йда көшіру

note: name, stock id, label
en: M_ove to
kk: Қайда ж_ылжыту

note: name, stock id label, accelerator
en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

note: tooltip
en: Select all items in this window
kk: Бұл терезедегі барлық нәрсені таңдау

note: name, stock id label, accelerator
en: Select I_tems Matching...
kk: Үл_гі бойынша таңдау...

note: tooltip
en: Select items in this window matching a given pattern
kk: Бұл терезеден берілген үлгіге сәйкес нәрселерді таңдау

note: name, stock id label, accelerator
en: _Invert Selection
kk: Таңдауды тері_стеу

note: tooltip
en: Select all and only the items that are not currently selected
kk: Тек ағымдағы таңдалмаған барлық нәрсені таңдау

note: tooltip
en: Create a symbolic link for each selected item
kk: Әр таңдалған нәрсе үшін символдық сілтемені жасау

note: tooltip
en: Rename selected item
kk: Белгіленгеннің атын ауыстыру

note: tooltip
en: Move each selected item to the Trash
kk: Әр таңдалған нәрсені себетке тастау

note: tooltip
en: Delete each selected item, without moving to the Trash
kk: Әр таңдалған нәрсені Себетке тастамай-ақ өшіру

note: name, stock id label, accelerator
en: _Restore
kk: Қал_пына келтіру

note: name, stock id label, accelerator name, stock id, label
en: _Undo
kk: Бол_дырмау

note: tooltip
en: Undo the last action
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

note: name, stock id label, accelerator
en: _Redo
kk: Қа_йталау

note: tooltip
en: Redo the last undone action
kk: Соңғы әрекетті қайталау

note: * multiview-TODO: decide whether "Reset to Defaults" should * be window-wide, and not just view-wide. * Since this also resets the "Show hidden files" mode, * it is a mixture of both ATM. name, stock id label, accelerator
en: Reset View to _Defaults
kk: Бас_тапқы түріне тастау

note: tooltip
en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
kk: Сұрыптау ретін және масштабын бұл көрініс баптауларына сәйкес тастау

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect To This Server
kk: Бұл серверге байланыс орнату

note: tooltip
en: Mount the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді тіркеу

note: tooltip
en: Unmount the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді тіркеуден шығару

note: tooltip
en: Eject the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді шығару

note: tooltip
en: Start the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді іске қосу

note: tooltip
en: Stop the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді тоқтату

note: tooltip
en: Detect media in the selected drive
kk: Таңдалған диск оқу құрылғысында тасушыны анықтау

note: tooltip
en: Mount the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды тіркеу

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды тіркеуден босату

note: tooltip
en: Eject the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды шығару

note: tooltip
en: Start the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды іске қосу

note: tooltip
en: Stop the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды тоқтату

note: name, stock id label, accelerator
en: Open File and Close window
kk: Файлды ашу және терезені жабу

note: tooltip
en: Open this folder in a navigation window
kk: Бұл буманы навигация терезесінде ашу

note: tooltip
en: Open this folder in a new tab
kk: Бұл буманы жаңа бетте ашу

note: tooltip
en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
kk: Бұл буманы Кірістіру командасы көмегімен жылжытуға дайындау

note: tooltip
en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
kk: Бұл буманы Кірістіру командасы көмегімен көшіруге дайындау

note: tooltip
en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
kk: Бұл бумаға алдында Қиып алу не Көшіру көмегімен таңдалған файлдарды жылжыту не көшіру

note: tooltip
en: Move this folder to the Trash
kk: Бұл буманы Себетке тастау

note: tooltip
en: Delete this folder, without moving to the Trash
kk: Бұл бұманы Себетке тастамай-ақ өшіру.

note: tooltip
en: Mount the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестендірілген томды тіркеу

note: tooltip
en: Unmount the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды тіркеуден босату

note: tooltip
en: Eject the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды шығару

note: tooltip
en: Start the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды іске қосу

note: tooltip
en: Stop the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды тоқтату

note: tooltip
en: View or modify the properties of this folder
kk: Бұл буманың қасиеттерін қарау не өзгерту

note: name, stock id, label name, stock id label, accelerator
en: _Home
kk: _Үй

note: name, stock id, label
en: _Desktop
kk: Жұм_ыс үстелі

note: Create a script action here specially because its tooltip is dynamic
en: _Scripts
kk: Ск_рипттер

en: Move the selected folder out of the trash to "%s" | Move the selected folders out of the trash to "%s"
kk[0]: Таңдалған буманы себеттен "%s" ішіне орналастыру
kk[1]: Таңдалған бумаларды себеттен "%s" ішіне орналастыру

en: Move the selected folder out of the trash | Move the selected folders out of the trash
kk[0]: Таңдалған буманы себет ішінен жылжыту
kk[1]: Таңдалған бумаларды себет ішінен жылжыту

en: Move the selected file out of the trash to "%s" | Move the selected files out of the trash to "%s"
kk[0]: Таңдалған файлды себеттен "%s" ішіне орналастыру
kk[1]: Таңдалған файлдарды себеттен "%s" ішіне орналастыру

en: Move the selected file out of the trash | Move the selected files out of the trash
kk[0]: Таңдалған файлды себет ішінен жылжыту
kk[1]: Таңдалған файлдарды себет ішінен жылжыту

en: Move the selected item out of the trash to "%s" | Move the selected items out of the trash to "%s"
kk[0]: Таңдалған нәрсені себеттен "%s" ішіне орналастыру
kk[1]: Таңдалған нәрселерді себеттен "%s" ішіне орналастыру

en: Move the selected item out of the trash | Move the selected items out of the trash
kk[0]: Таңдалған нәрсені себет ішінен жылжыту
kk[1]: Таңдалған нәрселерді себет ішінен жылжыту

en: Start the selected drive
kk: Таңдалған дискті іске қосу

en: Connect to the selected drive
kk: Таңдалған дискке байланыс орнату

en: _Start Multi-disk Drive
kk: Көпдискті жетекті іске қо_су

en: Start the selected multi-disk drive
kk: Таңдалған көпдискті жетегін іске қосу

en: U_nlock Drive
kk: Жетекті бо_сату

en: Unlock the selected drive
kk: Таңдалған жетекті босату

en: Stop the selected drive
kk: Таңдалған жетекті тоқтату

en: Safely remove the selected drive
kk: Таңдалған жетекті қауіпсіз шығару

en: _Disconnect
kk: Б_айланысты үзу

en: Disconnect the selected drive
kk: Таңдалған жетекті ажыратып тастау

en: _Stop Multi-disk Drive
kk: Көпдискті жетекті тоқта_ту

en: Stop the selected multi-disk drive
kk: Таңдалған көпдискті жетегін тоқтату

en: Lock the selected drive
kk: Таңдалған жетекті блоктау

en: Start the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті іске қосу

en: Connect to the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетегіне байланысу

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін көпдискті жетекті іске қосу

en: Unlock the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті босату

en: _Stop the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті т_оқтату

en: Safely remove the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті қауіпсіз шығару

en: Disconnect the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті ажыратып тастау

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін көпдискті жетекті тоқтату

en: Lock the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті блоктау

en: _Delete Permanently
kk: _Толығымен өшіру

en: Delete the open folder permanently
kk: Ашық буманы толығымен өшіру

en: Move the open folder to the Trash
kk: Ашық буманы Себетке тастау

en: _Open With %s
kk: %s _көмегімен ашу

en: Delete all selected items permanently
kk: Барлық таңдалған нәрсені толығымен өшіру

en: Remo_ve from Recent
kk: Жуыр_дағы тізімнен өшіру

en: Remove each selected item from the recently used list
kk: Әр таңдалған нәрсені жуырдағы қолданылған тізімнен өшіру

en: View or modify the properties of the open folder
kk: Ашық бумасының қасиеттерін қарау не түзету

note: Note to localizers: convert file type string for file * (e.g. "folder", "plain text") to file type for symbolic link * to that kind of file (e.g. "link to folder"). appended to new link file
en: Link to %s
kk: %s үшін сілтеме

en: Drag and drop is not supported.
kk: Ұстап апару мен тастауға қолдау жоқ.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
kk: Ұстап апару мен тастау тек жергілікті файлдық жүйелер үшін істейді.

en: An invalid drag type was used.
kk: Қате тартып апару түрі қолданылды.

note: Translator: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: dropped text.txt
kk: тасталған мәтін.txt

note: Translator: This is the filename used for when you dnd raw * data to a directory, if the source didn't supply a name.
en: dropped data
kk: тасталған мәлімет

en: The location "%s" does not exist.
kk: "%s" орналасуы жоқ болып тұр.

en: Go to the location specified by this bookmark
kk: Бұл бетбелгі көрсететін жерге өту

en: %s - File Browser
kk: %s - Файлдарды шолу

en: Searching...
kk: Іздеу...

en: Could not display "%s".
kk: "%s" көрсету мүмкін емес.

en: The location is not a folder.
kk: Орналасу бума емес.

en: Could not find "%s".
kk: "%s" табу мүмкін емес.

en: Please check the spelling and try again.
kk: Жазылуды тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Unable to mount the location.
kk: Орналасуды тіркеу мүмкін емес.

en: Access was denied.
kk: Рұқсат етілмеген.

note: This case can be hit for user-typed strings like "foo" due to * the code that guesses web addresses when there's no initial "/". * But this case is also hit for legitimate web addresses when * the proxy is set up wrong.
en: Could not display "%s", because the host could not be found.
kk: "%s" көрсету мүмкін емес, өйткені хост табылмады.

en: There was an error displaying help: 
    %s
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті: 
    %s

note: name, stock id, label
en: _File
kk: _Файл

note: name, stock id, label
en: _Edit
kk: Тү_зету

note: name, stock id, label
en: _View
kk: _Түрі

note: name, stock id, label
en: _Help
kk: _Көмек

note: name, stock id label, accelerator
en: _Close
kk: _Жабу

note: tooltip
en: Close this folder
kk: Бұл буманы жабу

en: Prefere_nces
kk: Бап_таулар

note: name, stock id, label
en: Open _Parent
kk: А_талық бумасын ашу

en: Open the parent folder
kk: Аталық бумасын ашу

note: tooltip
en: Stop loading the current location
kk: Ағымдағы орналасуды жүктеуді тоқтату

note: name, stock id label, accelerator
en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

note: tooltip
en: Reload the current location
kk: Ағымдағы орналасуды қайта жүктеу

note: name, stock id label, accelerator
en: _All Topics
kk: _Барлық тақырыптар

note: * name, stock id          { "NemoHelpSearch", NULL, label, accelerator        N_("Search for files"), NULL, tooltip                   N_("Locate files based on file name and type. Save your searches for later use."), G_CALLBACK (action_nemo_manual_callback) }, name, stock id          { "NemoHelpSort
en: _About
kk: Осы т_уралы

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

note: tooltip
en: Increase the view size
kk: Көрініс түрін үлкейту

note: name, stock id label, accelerator
en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

note: tooltip
en: Decrease the view size
kk: Көрініс түрін кішірейту

note: name, stock id label, accelerator
en: Normal Si_ze
kk: Қал_ыпты өлшемі

note: tooltip
en: Use the normal view size
kk: Қалыпты көрініс өлшемін қолдану

note: name, stock id label, accelerator
en: Connect to _Server...
kk: _Серверге байланыс орнату...

note: tooltip
en: Connect to a remote computer or shared disk
kk: Қашықтағы компьютерге не ортақ дискіге қатынау

note: tooltip
en: Open your personal folder
kk: Жеке бумаңызды ашу

note: name, stock id label, accelerator
en: _Computer
kk: Ко_мпьютер

note: tooltip
en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
kk: Осы компьютерден қол жетімді барлық локальды барлық дискілер мен бумаларды қарап шығу

note: name, stock id label, accelerator
en: _Network
kk: Ж_елі

note: tooltip
en: Browse bookmarked and local network locations
kk: Сақталған және локальды желілік орындарды қарап шығу

note: name, stock id label, accelerator
en: T_emplates
kk: Үлгіл_ер

note: name, stock id label, accelerator
en: _Trash
kk: _Себет

note: tooltip
en: Open your personal trash folder
kk: Себеттің жеке бумасын ашу

note: name, stock id, label
en: _Go
kk: Ө_ту

note: name, stock id, label
en: _Bookmarks
kk: _Бетбелгілер

note: name, stock id, label
en: _Tabs
kk: Бе_ттер

note: name, stock id, label
en: New _Window
kk: Жаңа _терезе

note: name, stock id, label
en: New _Tab
kk: Жаңа _бет

en: Open another tab for the displayed location
kk: Көрсетілген орналасу үшін жаңа бетті ашу

note: name, stock id, label
en: Close _All Windows
kk: Б_арлық терезелерді жабу

en: Close all Navigation windows
kk: Барлық навигация терезелерін жабу

note: name, stock id, label
en: _Back
kk: Ар_тқа

en: Go to the previous visited location
kk: Алдыңғы жерге өту

note: name, stock id, label
en: _Forward
kk: А_лға

en: Go to the next visited location
kk: Келесі жерге өту

note: name, stock id, label
en: S_witch to Other Pane
kk: Б_асқа панельге ауысу

en: Move focus to the other pane in a split view window
kk: Бөлінген терезе көрінісіндегі фокусты басқа панельге ауыстыру

note: name, stock id, label
en: Sa_me Location as Other Pane
kk: Ба_сқа панельдегі орналасу

en: Go to the same location as in the extra pane
kk: Қосымша панельдегі орналасуға өту

note: name, stock id, label
en: _Edit Bookmarks...
kk: Бе_тбелгілерді түзету...

en: _Previous Tab
kk: А_лдыңғы бет

en: Activate previous tab
kk: Алдыңғы бетті белсендіру

en: _Next Tab
kk: _Келесі бет

en: Activate next tab
kk: Келесі бетті белсендіру

en: Move Tab _Left
kk: Бетті со_лға жылжыту

en: Move current tab to left
kk: Ағымдағы бетті солға жылжыту

en: Move Tab _Right
kk: Бетті _оңға жылжыту

en: Move current tab to right
kk: Ағымдағы бетті оңға жылжыту

en: Sidebar
kk: Бүйір панелі

en: Toolbar
kk: Құралдар

note: name, stock id label, accelerator
en: Show _Hidden Files
kk: Жас_ырын файлдарды көрсету

note: tooltip
en: Toggle the display of hidden files in the current window
kk: Ағымдағы терезеде жасырын файлдардың көрінуін іске қосу/сөндіру

note: name, stock id label, accelerator
en: _Main Toolbar
kk: Ба_с саймандар панелі

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Show Sidebar
kk: Бү_йір панелін көрсету

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's side pane
kk: Бұл терезенің бүйір панелінің көрсетуін ауыстыру

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: St_atusbar
kk: Күй _жолағы

note: tooltip
en: Change the visibility of this window's statusbar
kk: Бұл терезенің қалып-күй жолағын қосып/өшіреді

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: _Search for Files...
kk: Файлдарды і_здеу...

note: is_active name, stock id label, accelerator
en: E_xtra Pane
kk: Қ_осымша панель

note: tooltip
en: Open an extra folder view side-by-side
kk: Сыбайлас көріністі ашу

en: Places
kk: Орындар

en: Tree
kk: Ағаш

en: _Up
kk: Жоғ_ары

en: New folder
kk: Жаңа бума

en: Create a new folder
kk: Жаңа буманы жасау

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: List
kk: Тізім

en: Compact
kk: Ықшам

en: Search
kk: Іздеу

en: _Location
kk: Орна_ласуы

en: _New Tab
kk: _Жаңа бет

en: _Close Tab
kk: Бетті _жабу

en: Open %s
kk: %s ашу

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Cut the selected text to the clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне қиып алу

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Copy the selected text to the clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне көшіру

note: name, stock id label, accelerator tooltip
en: Paste the text stored on the clipboard
kk: Алмасу буферіндегі сақталған мәтінді кірістіру

note: tooltip
en: Select all the text in a text field
kk: Мәтіндік өрісіндегі барлық мәтінді іздеу

en: Move _Up
kk: Жоғар_ы жылжыту

en: Move Dow_n
kk: Тө_мен апару

en: Use De_fault
kk: Бас_тапқысын қолдану

en: The name and icon of the file.
kk: Файлдың аты мен таңбашасы.

en: The size of the file.
kk: Файлдың көлемі.

en: The date the file was modified.
kk: Файл өзгертілген күні.

en: Date Accessed
kk: Қатынаған уақыты

en: The date the file was accessed.
kk: Файлға қатынау күні.

en: Owner
kk: Иесі

en: The owner of the file.
kk: Файл иесі.

en: Group
kk: Топ

en: The group of the file.
kk: Файл жататын топ.

en: The permissions of the file.
kk: Файл рұқсаттары.

en: Octal Permissions
kk: Сегіздік түрде рұқсаттар

en: The permissions of the file, in octal notation.
kk: Файл рұқсаттары, сегіздік түрде.

en: MIME Type
kk: MIME түрі

en: The mime type of the file.
kk: Файлдың mime түрі.

en: SELinux Context
kk: SELinux контексті

en: The SELinux security context of the file.
kk: Файлдың SELinux қауіпсіздік контексті.

en: The location of the file.
kk: Файл орналасуы.

en: Trashed On
kk: Жойылған

en: Date when file was moved to the Trash
kk: Файл Себетке тасталған күні

en: Original Location
kk: Бастапқы орналасуы

en: Original location of file before moved to the Trash
kk: Файл Себетке тасталғанға дейін орналасқан жері

en: on the desktop
kk: жұмыс үстелінде

en: You cannot move the volume "%s" to the trash.
kk: Сіз "%s" томын себетке тастай алмайсыз.

en: _Move Here
kk: О_сында жылжыту

en: _Copy Here
kk: _Осында көшіру

en: _Link Here
kk: Ос_ында сілтеме жасау

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: This file cannot be mounted
kk: Файлды тіркеу мүмкін емес

en: This file cannot be unmounted
kk: Файлды тіркеуден босату мүмкін емес

en: This file cannot be ejected
kk: Бұл файлды шығару мүмкін емес

en: This file cannot be started
kk: Бұл файлды іске қосу мүмкін емес

en: This file cannot be stopped
kk: Бұл файлды тоқтату мүмкін емес

en: Slashes are not allowed in filenames
kk: Файл атауларында көлбеу сызықты қолдануға болмайды

en: File not found
kk: Файл табылмады

en: Toplevel files cannot be renamed
kk: Жоғары деңгейлі файлдардың атауларын өзгерту мүмкін емес

en: Unable to rename desktop icon
kk: Жұмыс үстел таңбашасының атауын өзгерту мүмкін емес

en: Unable to rename desktop file
kk: Жұмыс үстел файлы атауын өзгерту мүмкін емес

en: Not allowed to set permissions
kk: Рұқсаттарды орнату рұқсат етілмеген

en: Not allowed to set owner
kk: Иесін орнату рұқсат етілмеген

en: Specified owner '%s' doesn't exist
kk: Көрсетілген '%s' иесі жоқ болып тұр

en: Not allowed to set group
kk: Топты орнату рұқсат етілмеген

en: Specified group '%s' doesn't exist
kk: Көрсетілген '%s' бумасы жоқ болып тұр

note: This means no contents at all were readable
en: ? items
kk: ? нәрсе

note: This means no contents at all were readable
en: ? bytes
kk: ? байт

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Program
kk: Бағдарлама

en: Audio
kk: Аудио

en: Font
kk: Қаріп

en: Archive
kk: Мұрағат

en: Markup
kk: Белгілеу

en: Text
kk: Мәтін

en: Video
kk: Бейнежазба

en: Contacts
kk: Контакттар

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Document
kk: Құжат

en: Presentation
kk: Презентация

en: Spreadsheet
kk: Электрондық кесте

en: Binary
kk: Екілік

en: Folder
kk: Бума

en: link
kk: сілтеме

en: link (broken)
kk: сілтеме (сынық)

en: Name: %s
kk: Аты: %s

en: %s item | %s items
kk[0]: %s нәрсе
kk[1]: %s нәрселер

en: Size: %s
kk: Өлшемі: %s

en: Location: %s
kk: Орналасуы: %s

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
kk: Біріктіру нәтижесінде көшірілетін файлдармен ерегісетін бумадағы кез-келген файлды алмастыру алдында растауды сұрайтын болады.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
kk: Оны алмастыру нәтижесінде ішіндегі барлық файлдар өшіріледі.

en: Replace file "%s"?
kk: "%s" файлын алмастыру керек пе?

en: Replacing it will overwrite its content.
kk: Оны алмастыру нәтижесінде барлық құрамасы үстінен жазылады.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
kk: "%s" ішінде аттас файл бар болып тұр.

en: Original file
kk: Бастапқы файл

en: Last modified:
kk: Соңғы өзгертілген:

en: Replace with
kk: Ауыстырмасы

en: Merge
kk: Біріктіру

note: Setup the expander for the rename action
en: _Select a new name for the destination
kk: _Мақсат файлы үшін жаңа атын көрсетіңіз

en: Reset
kk: Тастау

note: Setup the checkbox to apply the action to all files
en: Apply this action to all files
kk: Бұл әрекетті барлық файлдарға іске асыру

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: Re_name
kk: Аты_н ауыстыру

en: Replace
kk: Алмастыру

en: File conflict
kk: Файлдар бәсекелесі

en: S_kip All
kk: Бар_лығын аттап кету

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: Delete _All
kk: Барлығын ө_шіру

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: Replace _All
kk: Барл_ығын алмастыру

en: _Merge
kk: Бірі_ктіру

en: Merge _All
kk: Б_арлығын біріктіру

en: Copy _Anyway
kk: Со_нда да көшіру

en: %'d second | %'d seconds
kk[0]: %'d секунд
kk[1]: %'d секунд

en: %'d minute | %'d minutes
kk[0]: %'d минут
kk[1]: %'d минуттар

en: %'d hour | %'d hours
kk[0]: %'d сағат
kk[1]: %'d сағаттар

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
kk[0]: шамамен %'d сағат
kk[1]: шамамен %'d сағаттар

note: appended to new link file
en: Another link to %s
kk: %s үшін басқа сілтеме

note: Localizers: Feel free to leave out the "st" suffix                                 codespell:ignore * if there's no way to do that nicely for a * particular language.
en: %'dst link to %s
kk: %'d сілтеме %s үшін

note: appended to new link file
en: %'dnd link to %s
kk: %'d сілтеме %s үшін

note: appended to new link file
en: %'drd link to %s
kk: %'d сілтеме %s үшін

note: appended to new link file
en: %'dth link to %s
kk: %'d сілтеме %s үшін

note: Localizers: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or                codespell:ignore * make some or all of them match. localizers: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
kk:  (көшірме)

note: localizers: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
kk:  (басқа көшірме)

note: localizers: tag used to detect the x11th copy of a file localizers: tag used to detect the x12th copy of a file localizers: tag used to detect the x13th copy of a file localizers: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
kk: көшірме)

note: localizers: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
kk: көшірме)

note: localizers: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
kk: көшірме)

note: localizers: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
kk: көшірме)

note: localizers: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
kk: %s (көшірме)%s

note: localizers: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
kk: %s (басқа көшірме)%s

note: localizers: appended to x11th file copy localizers: appended to x12th file copy localizers: appended to x13th file copy localizers: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
kk: %s (нөмірі %'d көшірме)%s

note: localizers: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". localizers: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
kk: %s (нөмірі %'d көшірме)%s

note: localizers: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
kk: %s (нөмірі %'d көшірме)%s

note: localizers: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
kk: %s (нөмірі %'d көшірме)%s

en: Waiting to permanently delete a file from '%s' | Waiting to permanently delete files from '%s'
kk[0]: Файлдың '%s' ішінен жоюын күту
kk[1]: Файлдардың '%s' ішінен жоюын күту

en: Waiting to trash a file in '%s' | Waiting to trash files in '%s'
kk[0]: Файлдың '%s' себетке жоюын күту
kk[1]: Файлдардың '%s' себетке жоюын күту

en: Waiting to duplicate a file in '%s' | Waiting to duplicate files in '%s'
kk[0]: файлдың '%s' ішіне көшірме жасауын күту
kk[1]: файлдардың '%s' ішіне көшірме жасауын күту

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items from the trash?
kk[0]: Қоқыс шелегінен %d нәрсені толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?
kk[1]: Қоқыс шелегінен %d нәрселерді толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
kk: Нәрсені өшірсеңіз, ол толығымен жоғалады.

en: Empty all items from Trash?
kk: Себеттен барлық нәрсені өшіру керек пе?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
kk: Себеттен барлық нәрселер толығымен өшіріледі.

en: Deleting files
kk: Файлдарды өшіру

en: Error while deleting.
kk: Өшіру кезіндегі қате.

en: _Skip files
kk: Файлдарды аттап _кету

en: Could not remove the folder %B.
kk: %B бумасын өшіру мүмкін емес.

en: There was an error deleting %B.
kk: %B өшіру кезінде қате орын алды.

en: Moving files to trash
kk: Файлдарды себетке тастау

en: %'d file left to trash | %'d files left to trash
kk[0]: Себетке тастау үшін %d файл қалды
kk[1]: Себетке тастау үшін %d файл қалды

en: Trashing Files
kk: Файлдарды Себетке тастау

en: Deleting Files
kk: Файлдарды өшіру

en: Unable to eject %V
kk: %V шығару мүмкін емес

en: Unable to unmount %V
kk: %V тіркеуден босату мүмкін емес

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
kk: Тіркеуден босату алдында себетті тазартуды қалайсыз ба?

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
kk: Бұл томдағы бос орынды алып қалу үшін себетті тазарту керек. Томның себеттегі барлық нәрселер қайтарылмайтындай жоғалады.

en: Do _not Empty Trash
kk: Себетті та_зартпау

en: Unable to mount %s
kk: %s тіркеу мүмкін емес

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
kk[0]: %'d файлды көшіруге дайындау (%S)
kk[1]: %'d файлдарды көшіруге дайындау (%S)

en: Preparing to move %'d file (%S) | Preparing to move %'d files (%S)
kk[0]: %'d файлды жылжытуға дайындау (%S)
kk[1]: %'d файлдарды жылжытуға дайындау (%S)

en: Preparing to delete %'d file (%S) | Preparing to delete %'d files (%S)
kk[0]: %'d файлды өшіруге дайындау (%S)
kk[1]: %'d файлдарды өшіруге дайындау (%S)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
kk[0]: %d файлды себетке тастауға дайындау
kk[1]: %d файлдарды себетке тастауға дайындау

en: Error while copying.
kk: Көшіру кезінде қате орын алды.

en: Error while moving.
kk: Жылжыту кезінде қате орын алды.

en: Error while moving files to trash.
kk: Себетке тастау кезінде қате орын алды.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
kk: Мақсат бумасына қатынау үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: There was an error getting information about the destination.
kk: Мақсат орналасуы туралы ақпаратты алу кезінде қате орын алды.

en: The destination is not a folder.
kk: Мақсат орналасуы бума емес.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
kk: Мақсат бумасында бос орын жеткіліксіз. Орынды босату үшін файлдарды өшіріп көріңіз.

en: %S more space is required to copy to the destination.
kk: Көшірудің аяқталуына %S бос орын қажет етеді.

en: The destination is read-only.
kk: Мақсат орны тек оқу үшін қолжетерлік.

en: Duplicating file %'d of %'d
kk: Көшірмені жасау: файл %'d, барлығы %'d

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kb of 4 MB"
en: %S of %S
kk: %S бар, барлығы %S

note: To translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %T to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kb of 4 MB -- 2 hours left (4kb/sec)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %S of %S — %T left (%S/sec) | %S of %S — %T left (%S/sec)
kk[0]: %S бар, барлығы %S — %T қалды (%S/сек)
kk[1]: %S бар, барлығы %S — %T қалды (%S/сек)

en: Could not remove the source folder.
kk: Қайнар көз бумасын өшіру мүмкін емес.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
kk: Бар болып тұрған %F бумасынан файлдарды өшіру мүмкін емес.

en: Could not remove the already existing file %F.
kk: Бар болып тұрған %F файлын өшіру мүмкін емес.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a folder into itself.
kk: Буманы оның өзінің ішіне жылжытуға болмайды.

en: You cannot copy a folder into itself.
kk: Буманы оның өзінің ішіне көшіуге болмайды.

en: The destination folder is inside the source folder.
kk: Мақсат бумасы қайнар көз бумасының ішінде орналасқан.

note: the run_warning() frees all strings passed in automatically
en: You cannot move a file over itself.
kk: Файлды оның өзінің үстіне жылжытуға болмайды.

en: You cannot copy a file over itself.
kk: Файлды оның өзінің үстіне көшіруге болмайды.

en: The source file would be overwritten by the destination.
kk: Қайнар көз файлы мақсат файлымен алмастырылады.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
kk: %F ішінен дәл солай аталатын файлды өшіру мүмкін емес.

en: There was an error copying the file into %F.
kk: Файлды %F ішіне көшіру кезінде қате орын алды.

en: Copying Files
kk: Файлдарды көшіру

en: There was an error moving the file into %F.
kk: Файлды %F ішіне жылжыту кезінде қате орын алды.

en: Moving Files
kk: Файлдарды жылжыту

en: Error while creating link to %B.
kk: %B үшін сілтеме жасау кезінде қате орын алды.

en: Symbolic links only supported for local files
kk: Символдық сілтемелердің тек жергілікті файлдар үшін қолдауы бар

en: The target doesn't support symbolic links.
kk: Мақсат орналасуы символдық сілтемелерді қолдамайды.

en: There was an error creating the symlink in %F.
kk: %F жерінде символдық сілтемені жасау кезінде қате орын алды.

en: Setting permissions
kk: Рұқсаттарды орнату

note: localizers: the initial name of a new folder
en: Untitled Folder
kk: Атаусыз бума

note: localizers: the initial name of a new empty document
en: Untitled Document
kk: Атаусыз құжат

en: Error while creating directory %B.
kk: %B бумасын жасау кезінде қате орын алды.

en: Error while creating file %B.
kk: %B файлын жасау кезінде қате орын алды.

en: There was an error creating the directory in %F.
kk: %F жерінде буманы жасау кезінде қате орын алды.

en: Emptying Trash
kk: Себетті тазарту

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
kk: Жөнелткішті сенімді (орындалатын) етіп белгілеу мүмкін емес

en: Move %d item back to '%s' | Move %d items back to '%s'
kk[0]: %d нәрсені кері '%s' жеріне жылжыту
kk[1]: %d нәрсені кері '%s' жеріне жылжыту

en: Move %d item to '%s' | Move %d items to '%s'
kk[0]: %d нәрсені '%s' ішіне жылжыту
kk[1]: %d нәрселерді '%s' ішіне жылжыту

en: _Undo Move %d item | _Undo Move %d items
kk[0]: %d нәрсені жылжытуды болд_ырмау
kk[1]: %d нәрселерді жылжытуды болд_ырмау

en: _Redo Move %d item | _Redo Move %d items
kk[0]: %d нәрсені жылжытуды қа_йталау
kk[1]: %d нәрселерді жылжытуды қа_йталау

en: Move '%s' back to '%s'
kk: '%s' кері '%s' жеріне жылжыту

en: Move '%s' to '%s'
kk: '%s' '%s' ішіне жылжыту

en: _Undo Move
kk: Жылжытуды бол_дырмау

en: _Redo Move
kk: Жы_лжытуды қайталау

en: _Undo Restore from Trash
kk: Себеттен қайтаруды болд_ырмау

en: _Redo Restore from Trash
kk: Себеттен қайтаруды қа_йталау

en: Move %d item back to trash | Move %d items back to trash
kk[0]: %d нәрсені себетке қайта тастау
kk[1]: %d нәрселерді себетке қайта тастау

en: Restore %d item from trash | Restore %d items from trash
kk[0]: %d нәрсені себеттен қайтару
kk[1]: %d нәрселерді себеттен қайтару

en: Move '%s' back to trash
kk: '%s' қайта себетке жылжыту

en: Restore '%s' from trash
kk: '%s' себеттен қайтару

en: Delete %d copied item | Delete %d copied items
kk[0]: %d көшірілген нәрсені өшіру
kk[1]: %d көшірілген нәрселерді өшіру

en: Copy %d item to '%s' | Copy %d items to '%s'
kk[0]: %d нәрсені '%s' ішіне көшіру
kk[1]: %d нәрселерді '%s' ішіне көшіру

en: _Undo Copy %d item | _Undo Copy %d items
kk[0]: %d нәрсені көшіруді болд_ырмау
kk[1]: %d нәрселерді көшіруді болд_ырмау

en: _Redo Copy %d item | _Redo Copy %d items
kk[0]: %d нәрсені көшіруді қа_йталау
kk[1]: %d нәрселерді көшіруді қа_йталау

en: Delete '%s'
kk: '%s' өшіру

en: Copy '%s' to '%s'
kk: '%s' '%s' ішіне көшіру

en: _Undo Copy
kk: Көшіруді бол_дырмау

en: _Redo Copy
kk: Көшіруді қа_йталау

en: Delete %d duplicated item | Delete %d duplicated items
kk[0]: %d көшірме жасалған нәрсені өшіру
kk[1]: %d көшірме жасалған нәрселерді өшіру

en: Duplicate %d item in '%s' | Duplicate %d items in '%s'
kk[0]: %d нәрсенің '%s' ішінде көшірмелерін жасау
kk[1]: %d нәрселердің '%s' ішінде көшірмелерін жасау

en: _Undo Duplicate %d item | _Undo Duplicate %d items
kk[0]: %d нәрсенің көшірмесін жасауды болд_ырмау
kk[1]: %d нәрселердің көшірмесін жасауды болд_ырмау

en: _Redo Duplicate %d item | _Redo Duplicate %d items
kk[0]: %d нәрсенің көшірмесін жасауды қа_йталау
kk[1]: %d нәрселердің көшірмесін жасауды қа_йталау

en: Duplicate '%s' in '%s'
kk: '%s' үшін '%s' ішінде көшірмені жасау

en: _Undo Duplicate
kk: Көшірмені жасауды болд_ырмау

en: _Redo Duplicate
kk: Көшірмені жасауды қа_йталау

en: Delete links to %d item | Delete links to %d items
kk[0]: %d нәрсеге сілтеме жою
kk[1]: %d нәрселерге сілтеме жою

en: Create links to %d item | Create links to %d items
kk[0]: %d нәрсеге сілтеме жасау
kk[1]: %d нәрселерге сілтеме жасау

en: Delete link to '%s'
kk: '%s' үшін сілтемені өшіру

en: Create link to '%s'
kk: '%s' үшін сілтемені жасау

en: _Undo Create Link
kk: Сілтемені жасауды болд_ырмау

en: _Redo Create Link
kk: Сілтемені жасауды қа_йталау

en: Create an empty file '%s'
kk: '%s' бос файлын жасау

en: _Undo Create Empty File
kk: Бос файлды жасауды болд_ырмау

en: _Redo Create Empty File
kk: Бос файлды жасауды қа_йталау

en: Create a new folder '%s'
kk: Жаңа '%s' бумасын жасау

en: _Undo Create Folder
kk: Буманы жасауды б_олдырмау

en: _Redo Create Folder
kk: Буманы жасауды қа_йталау

en: Create new file '%s' from template
kk: Жаңа '%s' құжатын үлгіден жасау

en: _Undo Create from Template
kk: Үлгіден жасауды болд_ырмау

en: _Redo Create from Template
kk: Үлгіден жасауды қа_йталау

en: Rename '%s' as '%s'
kk: '%s' атауын '%s' етіп ауыстыру

en: _Undo Rename
kk: Атын ауыстыруды болд_ырмау

en: _Redo Rename
kk: Атын ауыстыруды қа_йталау

en: Move %d item to trash | Move %d items to trash
kk[0]: %d нәрсені себетке жіберу
kk[1]: %d нәрселерді себетке жіберу

en: Restore '%s' to '%s'
kk: '%s' '%s' етіп қалпына келтіру

en: Move '%s' to trash
kk: '%s' себетке тастау

en: _Undo Trash
kk: Себетке тастауды болд_ырмау

en: _Redo Trash
kk: Себетке тастауды қа_йталау

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
kk: '%s' ішіндегі нәрселердің бастапқы рұқсаттарын қалпына келтіру

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
kk: '%s' ішіндегі нәрселердің рұқсаттарын орнату

en: _Undo Change Permissions
kk: Рұқсаттарды өзгертуді болд_ырмау

en: _Redo Change Permissions
kk: Рұқсаттарды өзгертуді қа_йталау

en: Restore original permissions of '%s'
kk: '%s' бастапқы рұқсаттарын қалпына келтіру

en: Set permissions of '%s'
kk: '%s' рұқсаттарын орнату

en: Restore group of '%s' to '%s'
kk: '%s' үшін топты '%s' етіп қалпына келтіру

en: Set group of '%s' to '%s'
kk: '%s' үшін топты '%s' етіп орнату

en: _Undo Change Group
kk: Топты өзгертуді болд_ырмау

en: _Redo Change Group
kk: Топты өзгертуді қа_йталау

en: Restore owner of '%s' to '%s'
kk: '%s' үшін иесін '%s' етіп қалпына келтіру

en: Set owner of '%s' to '%s'
kk: '%s' үшін иесін '%s' етіп орнату

en: _Undo Change Owner
kk: Иесін өзгертуді болд_ырмау

en: _Redo Change Owner
kk: Иесін өзгертуді қа_йталау

en: The item cannot be restored from trash
kk: Нәрсені себеттен қалпына келтіру мүмкін емес

en: The selection rectangle
kk: Таңдау төртбұрышы

en: Could not forget association
kk: Сәйкестікті ұмыту мүмкін емес

en: Forget association
kk: Сәйкестілікті ұмыту

note: the %s here is a file extension
en: %s document
kk: %s құжаты

en: Open all files of type "%s" with
kk: "%s" түріндегі барлық файлдарды көмегімен ашу:

en: Set as default
kk: Бастапқы ретінде орнату

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
kk: Кешіріңіз, қашықтағы жақтан командаларды орындай алмайсыз.

en: This is disabled due to security considerations.
kk: Бұл қауіпсіздік мақсатында сөндірілген.

en: There was an error launching the application.
kk: Қолданбаны жөнелту кезінде қате орын алды.

en: This drop target only supports local files.
kk: Бұл тастау мақсаты тек жергілікті файлдарды қолдайды.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
kk: Жергілікті емес файлдарды тастау үшін, оларды жергілікті бумаға көшіріп алып, қайта апарып тастап көріңіз.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
kk: Жергілікті емес файлдарды тастау үшін, оларды жергілікті бумаға көшіріп алып, қайта апарып тастап көріңіз. Сіз тастаған жергілікті файлдар ашылды.

en: Details:
kk: Көбірек:

en: Preparing
kk: Дайындау

en: Edit
kk: Түзету

en: Undo Edit
kk: Түзетуді болдырмау

en: Undo the edit
kk: Түзетуді болдырмау

en: Redo Edit
kk: Түзетуді қайталау

en: Redo the edit
kk: Түзетуді қайталау

en: The text of the label.
kk: Белгі мәтіні.

en: Justification
kk: Туралауы

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
kk: Белгі мәтіні жолдарының өзара туралануы. Бұл баптау белгінің өз туралануына тиісПЕЙді, ол үшін GtkMisc::xalign қасиетін қолданыңыз.

en: Line wrap
kk: Жолды тасымалдау

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
kk: Орнатылса, мәтін тым кең болған кезде жолдар тасымалданады.

en: Cursor Position
kk: Курсор орны

en: The current position of the insertion cursor in chars.
kk: Әріптер есебіндегі енгізу курсорының орны.

en: Selection Bound
kk: Таңдау шекаралары

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
kk: Әріптер есебіндегі таңдаудың қарама-қарсы шеттерінің курсордан орналасуы.

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Input Methods
kk: Енгізу тәсілдері

en: Show more _details
kk: _Көбірек ақпарат шығару

en: You can stop this operation by clicking cancel.
kk: Бұл әрекетті бас тарту батырмасына басу арқылы тоқтата аласыз.

en:  (invalid Unicode)
kk:  (қате Юникод)

en: Change Desktop _Background
kk: Ф_он суретін ауыстыру

en: Edit Bookmarks
kk: Бетбелгілерді түзету

en: <b>_Bookmarks</b>
kk: <b>_Бетбелгілер</b>

en: <b>_Name</b>
kk: <b>_Аты</b>

en: <b>_Location</b>
kk: <b>_Орналасуы</b>

en: Always
kk: Әрқашан

en: Local Files Only
kk: Тек жергілікті файлдар

en: Never
kk: Ешқашан

en: Decimal
kk: Ондық

en: Decimal (long format)
kk: Ондық (КБ, МБ)

en: Binary (long format)
kk: Екілік (КиБ, МиБ)

en: By Name
kk: Аты бойынша

en: By Size
kk: Көлемі бойынша

en: By Type
kk: Түрі бойынша

en: By Modification Date
kk: Түзету уақыты бойынша

en: By Access Date
kk: Қатынау уақыты бойынша

en: By Trashed Date
kk: Тасталу уақыты бойынша

en: 100 KB
kk: 100 КБ

en: 500 KB
kk: 500 КБ

en: 1 MB
kk: 1 МБ

en: 3 MB
kk: 3 МБ

en: 5 MB
kk: 5 МБ

en: 10 MB
kk: 10 МБ

en: 100 MB
kk: 100 МБ

en: 1 GB
kk: 1 ГБ

en: 2 GB
kk: 2 ГБ

en: 4 GB
kk: 4 ГБ

en: 8 GB
kk: 8 ГБ

en: File Management Preferences
kk: Файлдарды басқару баптаулары

en: <b>Default View</b>
kk: <b>Бастапқы көрінісі</b>

en: View _new folders using:
kk: Жаңа б_умаларды қалайша қарау:

en: _Arrange items:
kk: _Құраманы реттеу:

en: Sort _folders before files
kk: Бу_маларды файлдардың алдына қою

en: <b>Icon View Defaults</b>
kk: <b>Таңбашалар көріністің бастапқы баптаулары</b>

en: Default _zoom level:
kk: Баста_пқы масштабы:

en: _Text beside icons
kk: Мә_тін таңбашалардың қасында

en: <b>Compact View Defaults</b>
kk: <b>Ықшам көріністің бастапқы баптаулары</b>

en: _Default zoom level:
kk: Бастапқы мас_штабы:

en: A_ll columns have the same width
kk: Бар_лық бағандардың ендері бірдей

en: <b>List View Defaults</b>
kk: <b>Тізім көріністің бастапқы баптаулары</b>

en: D_efault zoom level:
kk: Бас_тапқы масштабы:

en: <b>Tree View Defaults</b>
kk: <b>Ағаш көріністің баптаулары</b>

en: Show _only folders
kk: Тек бу_маларды көрсету

en: Views
kk: Көріністер

en: <b>Behavior</b>
kk: <b>Мінез-құлығы</b>

en: _Single click to open items
kk: Нәр_селерді ашу үшін бірлік шертуді қолдану

en: _Double click to open items
kk: Нәрселерді а_шу үшін қос шертуді қолдану

en: Open each _folder in its own window
kk: Әр буманы бөл_ек терезеде ашу

en: <b>Executable Text Files</b>
kk: <b>Орындалатын мәтіндік файлдары</b>

en: _Run executable text files when they are opened
kk: Орындалатын файлдар ашылған кезде оларды жө_нелту

en: _View executable text files when they are opened
kk: Орындалатын файлдар ашылған кезде оларды _көрсету

en: _Ask each time
kk: Әр р_ет сұрау

en: <b>Trash</b>
kk: <b>Себет</b>

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
kk: С_ебетті тазарту не файлдарды өшіру алдында сұрау

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
kk: Себетке апармайтын Ө_шіру командасын көрсету

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
kk: Таңбашалардың астында көрсетілетін ақпарат ретін таңдаңыз. Масштабы үлкейген кезде көбірек ақпарат көрсетіледі.

en: <b>Date</b>
kk: <b>Уақыты</b>

en: _Format:
kk: Пі_шімі:

en: Display
kk: Дисплей

en: <b>List Columns</b>
kk: <b>Тізім көріністің бағандары</b>

en: Choose the order of information to appear in the list view.
kk: Тізім көрінісі үшін көрсетілетін ақпараттың ретін таңдаңыз.

en: List Columns
kk: Тізім бағандары

en: Show _thumbnails:
kk: Ү_лгілерін көрсету:

en: _Only for files smaller than:
kk: Өл_шемі келесіден аз файлдар үшін ғана:

en: <b>Folders</b>
kk: <b>Бумалар</b>

en: Count _number of items:
kk: Нәрселер са_нын анықтау:

en: <b>Tooltips</b>
kk: <b>Көмек жазулары</b>

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Plugins
kk: Плагиндер
