linuxmint - en to km translation catalogue (53 entries)

en: Actions
km: សកម្មភាព

en: Error starting autorun program: %s
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ចាប់ផ្ដើម​កម្មវិធី​​រត់​ស្វ័យប្រវត្តិ ៖ %s

en: Cannot find the autorun program
km: មិន​អាច​រក​កម្មវិធី​រត់​ស្វ័យប្រវត្តិ​​ឃើញ​ទេ

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
km: <big><b>កំហុស​ក្នុង​ការ​ដំណើរការ​កម្មវិធី​​ស្វ័យប្រវត្តិ</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
km: <big><b>កម្មវិធី​ដែល​មាន​មធ្យម​បាន​បម្រុង​ ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​​ដំណើរការ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ ។ តើ​អ្នក​ចង់​ដំណើរការ​វា​ឬ ?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
km: កម្មវិធី​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ផ្ទាល់​ពី​ "%s" មធ្យម ។ អ្នក​មិន​គួរ​ដំណើរការ​កម្មវិធី ដែល​អ្នក​មិន​ជឿ​ទុកចិត្ត​នោះ​ទេ ។
    
    ប្រសិនបើ​សង្ស័យ​ ចុច​បោះបង់ ។

en: _Run
km: ដំណើរការ

en: No bookmarks defined
km: ចំណាំ​ដែល​មិន​បាន​កំណត់

en: Public FTP
km: FTP សាធារណៈ

en: FTP (with login)
km: FTP (ចូល)

en: Windows share
km: ចែករំលែក​វីនដូ

en: Secure WebDAV (HTTPS)
km: WebDAV ដែល​មាន​សុវត្ថិភាព (HTTPS)

en: Connecting...
km: កំពុង​តភ្ជាប់...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​បញ្ជី​វិធីសាស្ត្រ​​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ដែល​បាន​គាំទ្រ​ឡើយ ។
    ​សូម​ពិនិត្យ​មើល​ការ​​ដំឡើង gvfs របស់​អ្នក ។

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
km: ថត "%s" មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​បើក​នៅ​លើ "%s" បាន​ទេ ។

en: The server at "%s" cannot be found.
km: មិន​អាច​រក​ឃើញ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នៅ "%s" បាន​ទេ ។

en: Try Again
km: ព្យាយាម​ម្តងទៀត

en: Please verify your user details.
km: សូម​ផ្ទៀងផ្ទាត់​សេចក្ដី​លម្អិត​អ្នក​ប្រើ​របស់​អ្នក​ ។

en: Continue
km: បន្ត

en: C_onnect
km: តភ្ជាប់

note: set dialog properties
en: Connect to Server
km: តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Server Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត​របស់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

note: first row: server entry + port spinbutton
en: _Server:
km: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ៖

note: port
en: _Port:
km: ច្រក ៖

note: second row: type combobox
en: _Type:
km: ប្រភេទ៖

note: third row: share entry
en: Sh_are:
km: ចែករំលែក ៖

note: fourth row: folder entry
en: _Folder:
km: ថត ៖

en: User Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត​អ្នកប្រើ

note: first row: domain entry
en: _Domain name:
km: ឈ្មោះ​ដែន ៖

note: second row: username entry
en: _User name:
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖

note: third row: password entry
en: Pass_word:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

note: fourth row: remember checkbox
en: _Remember this password
km: ចងចាំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​នេះ

en: Operation cancelled
km: បាន​បោះបង់​ប្រតិបត្តិការ

en: Print but do not open the URI
km: បោះពុម្ព ប៉ុន្តែ​កុំបើក URI

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
km: 
    
    បន្ថែម​ការ​តភ្ជាប់​ ដើម្បី​ម៉ោន​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Show the version of the program.
km: បង្ហាញ​កំណែ​កម្មវិធី ។

note: name, stock id label, accelerator
en: E_mpty Trash
km: សម្អាត​ធុង​សំរាម

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
km: សម្អាត​ធុងសំរាម

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
km: លុប​ធាតុ​ទាំងអស់​នៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម

en: The desktop view encountered an error.
km: ទិដ្ឋភាព​ផ្ទៃតុ​បាន​ជួបប្រទះ​កំហុស​ ។

en: The desktop view encountered an error while starting up.
km: ទិដ្ឋភាព​ផ្ទៃតុ​បាន​ជួប​ប្រទះ​កំហុស​ ខណៈ​ពេល​ចាប់ផ្ដើម ។

en: Comment
km: មតិយោបល់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពណ៌នា

en: Command
km: ពាក្យ​បញ្ជា

en: --check cannot be used with other options.
km: --check មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជាមួយ​ជម្រើស​ផ្សេង​ៗ​ទេ ។

en: --quit cannot be used with URIs.
km: --quit មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជាមួយ URIs បាន​ទេ ។

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
km: --geometry មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជាមួយ URI ច្រើន​ជាង​មួយ​ឡើយ ។

en: Perform a quick set of self-check tests.
km: ប្រតិបត្តិ​​ការ​កំណត់​​សាកល្បង​ពិនិត្យមើល​ខ្លួន​ឯង​រហ័ស ។

en: GEOMETRY
km: ធរណីមាត្រ

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
km: បង្កើត​តែ​វីនដូ​ប៉ុណ្ណោះ​សម្រាប់ URIs ដែល​បាន​បញ្ជាក់​​យ៉ាង​ច្បាស់លាស់ ។

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
km: 
    
    រក​មើល​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​​ជាមួយ​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​ឯកសារ

en: There was an error displaying help.
km: មាន​កំហុស​ខណៈ​ពេល​បង្ហាញ​ជំនួយ ។

en: There was an error displaying help: 
    %s
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​បង្ហាញ​ជំនួយ ៖ 
    %s
