linuxmint - en to my translation catalogue (52 entries)

en: No actions found
my: မည်သည့် လုပ်ဆောင်ချက်မှ ရှာမတွေ့ပါ။

en: Nemo could not create the required folder "%s".
my: folder "%s" ကို nemo မှမပြုလုပ်နိုင်ပါ။

en: Before running Nemo, please create the following folder, or set permissions such that Nemo can create it.
my: Nemo အားအသုံးမပြုမီကျေးဇူးပြုပြီးအောက်ပါ folder တည်ဆောက်ရန် သို့မဟုတ် ခွင့်ပြုချက်ပေးရန်တို့ကိုပြုလုပ်နိုင်သည်။

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
my: <big><b>autorunning software အမှား</b></big>

note: hardcode "Desktop"
en: Desktop
my: စားပွဲတင်

en: No bookmarks defined
my: bookmark များမရှိပါ။

en: Disable all
my: အားလုံးပိတ်မည်။

en: Enable all
my: အားလုံးဖွင့်မည်။

en: Public FTP
my: အများသုံး FTP

en: Connecting...
my: ဆက်သွယ်နေသည်...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your gvfs installation.
my: Can't load the supported server method list.
    gvfs တပ်ဆင်ထားမှုကိုစစ်ဆေးပါ။

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
my: folder "%s" ကို "%s" တွင်မဖွင့်နိုင်ပါ။

en: The server at "%s" cannot be found.
my: "%s" မှာ server ကိုရှာမတွေ့ပါ။

en: Try Again
my: ပြန်လည်ကြိုးစားပါ။

en: Please verify your user details.
my: သင်၏သုံးစွဲသူကိုအတိအကျသတ်မှတ်ပါ။

en: Continue
my: ဆက္လုပ္ပါ

note: set dialog properties
en: Connect to Server
my: ဆာဗာနှင့် ချိတ်ဆက်မည်

en: Server Details
my: Server အသေးစိတ်အချက်အလက်များ

note: second row: type combobox
en: _Type:
my: _အမျိုးအစား

en: User Details
my: အသုံးပြုသူ၏အသေးစိတ်အချက်အလက်များ

note: second row: username entry
en: _User name:
my: _သုံးစွဲသူ၏အမည်:

note: third row: password entry
en: Pass_word:
my: _စကားဝှက်:

en: Operation cancelled
my: လုပ်ဆောင်ချက်ဖျက်သိမ်းမည်

en: Print but do not open the URI
my: URI တွင်မဖွင့်ဘဲ Print ထုတ်ပါ။

note: label, accelerator name, stock id
en: Empty Trash
my: အမှိုက်ပုံးရှင်းပါ

note: tooltip
en: Delete all items in the Trash
my: အမှိုက်ပုံးထဲမှ အရာများအားလုံးကိုဖျက်မည်။

en: Comment
my: မှက်ချက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Command
my: ညွှန်ကြားချက်

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
my: "%s" ထဲမှအကြောင်းအရာများကိုကြည့်ရန်သင့်တွင်ခွင့်ပြုချက်မရှိပါ။

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
my: "%s" ကိုမတွေ့ပါ။ မကြာခင်က ဖျက်ပြီးသွားသောကြောင့်ဖြစ်နိုင်သည်။

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
my: စိတ်မကောင်းပါဘူး။ "%s": %s ၏အကြောင်းအရာများကိုဖော်ပြရန်မဖြစ်နိုင်ပါ။

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
my: "%s" ၏အုပ်စုကိုပြောင်းလဲရန်ခွင့်ပြုချက်သင့်တွင်မရှိပါ။

note: fall through
en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
my: ဝမ်းနည်းပါတယ်။  "%s": %s ၏အုပ်စုကိုမပြောင်းလဲနိုင်ပါ။

en: The group could not be changed.
my: ဒီအုပ်စုကို မပြုပြင်နိုင်ပါ။

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
my: ဝမ်းနည်းပါတယ်။ "%s": %s ၏ပိုင်ရှင်ကိုမပြောင်းလဲနိုင်ပါ။

en: The owner could not be changed.
my: ပိုင်ဆိုင်သူကိုမပြောင်းလဲနိုင်ပါ။

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
my: ဝမ်းနည်းပါတယ်။ "%s": %s ၏ခွင့်ပြုချက်ကိုပြောင်းလဲ၍မရပါ။

en: The permissions could not be changed.
my: ခွင့်ပြုချက်ကိုပြောင်းလဲ၍မရပါ။

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
my: "%s" ဟူသည့်အမည်ကိုအသုံးမပြုနိုင်ပါ။အခြားအမည်ကိုသုံးပါ။

en: The name "%s" is too long. Please use a different name.
my: "%s" ဟူသည့်အမည်ရှည်လွန်းနေသည်။အခြားအမည်ကိုသုံးပါ။

note: fall through
en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
my: ဝမ်းနည်းပါတယ်။ "%s" မှ "%s": %s သို့အမည်ပြောင်း၍မရပါ။

en: The item could not be renamed.
my: ဤအချက်ကို အမည်ပြောင်းရန် အဖြစ်နိုင်ပါ။

en: Renaming "%s" to "%s".
my: "%s"  ကနေ "%s" သို့နာမည်ပြောင်းနေပါသည်။

en: no information available
my: အချက်အလက်မရှိပါ။

en: Extensions changed.  Restart required.
my: Extension များပြောင်းလဲပြီးပြီ။ပြန်လည်စတင်ရန်လိုအပ်သည်။

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
my: ဘာမျှမရှိ

en: by _Name
my: နာမည်_အလိုက်

en: Keep icons sorted by name in rows
my: အိုင်ကွန်များအား အမည်အရ အတန်းလိုက်စီရန်

en: Quit Nemo.
my: Nemo မှထွက်ရန်။

en: Nemo's main menu is now hidden
my: Nemo ၏အဓိကမီနူးယခုပျောက်ကွယ်နေသည်။

en: Don't show this message again.
my: ဒီစာသားကိုနောက်ထပ်မပြနဲ့တော့။
