Clementine Music Player - en to ms translation catalogue (813 entries)

en:  seconds
ms:  saat

en:  songs
ms:  lagu

en: %1 albums
ms: %1 album

en: %1 days
ms: %1 hari

en: %1 days ago
ms: %1 hari lalu

en: %1 playlists (%2)
ms: %1 senarai main (%2)

en: %1 song
ms: %1 lagu

en: %1 songs
ms: %1 lagu

en: %1 songs found
ms: %1 lagu ditemui

en: %1 songs found (showing %2)
ms: %1 lagu ditemui (memaparkan %2)

en: %1 tracks
ms: %1 trek

en: %1 transferred
ms: %1 dipindahkan

en: %1: Wiimotedev module
ms: %1: Modul Wiimotedev

en: %L1 other listeners
ms: %L1 pendengar lain

en: %L1 total plays
ms: %L1 jumlah dimainkan

en: %n failed
ms: %n gagal

en: %n finished
ms: %n telah selesai

en: %n remaining
ms: %n tinggal

en: &Align text
ms: &Jajarkan tulisan

en: &Center
ms: &Tengah

en: &Custom
ms: &Tersuai

en: &Help
ms: &Bantuan

en: &Hide %1
ms: &Sorokkan %1

en: &Hide...
ms: &Sorokkan...

en: &Left
ms: &Kiri

en: &None
ms: &Tiada

en: &Quit
ms: &Keluar

en: &Right
ms: &Kanan

en: &Stretch columns to fit window
ms: &Tarik kolum untuk disesuaikan dengan tetingkap

en: &Tools
ms: &Alatan

en: (different across multiple songs)
ms: (berbeza dengan pelbagai lagu)

en: ...and all the Amarok contributors
ms: ...dan semua penyumbang Amarok

en: 1 day
ms: 1 hari

en: 1 track
ms: 1 trek

en: 50 random tracks
ms: 50 trek rambang

en: <a href="http://www.di.fm/premium/">Upgrade to Premium now</a>
ms: <a href="http://www.di.fm/premium/">Naik taraf ke Premium sekarang</a>

en: <p>Tokens start with %, for example: %artist %album %title </p>
    
    <p>If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.</p>
ms: <p>Token bermula dengan %, contohnya: %artist %album %title </p>
    
    <p>Jika anda lihat seksyen teks yang mengandungi dengan tanda kurungan-kerinting, seksyen tersebut akan tersembunyi jika token kosong.</p>

en: A smart playlist is a dynamic list of songs that come from your library.  There are different types of smart playlist that offer different ways of selecting songs.
ms: Senarai main pintar ialah senarai dinamik lagu-lagu dari pustaka anda. Terdapat pelbagai jenis senarai main pintar yang menawarkan cara yang berbeza dalam memilih lagu-lagu.

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
ms: Sesuatu lagu akan disertakan ke dalam senarai main sekiranya ia berpadanan dengan keadaan-keadaan ini.

en: ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD
ms: HIDUP HYPNOTOAD

en: About %1
ms: Perihal %1

en: About Clementine...
ms: Perihal Clementine

en: About Qt...
ms: Perihal Qt...

en: Account details
ms: Butir-butir akaun

en: Account details (Premium)
ms: Perincian akaun (Perdana)

en: Action
ms: Tindakan

en: Add Stream
ms: Tambah Strim

en: Add a new line if supported by the notification type
ms: Tambah baris baru jika disokong oleh jenis pemberitahuan

en: Add action
ms: Tambah tindakan

en: Add another stream...
ms: Tambah strim lain...

en: Add directory...
ms: Tambah direktori...

en: Add file...
ms: Tambah fail...

en: Add files to transcode
ms: Tambah fail-fail untuk transkod

en: Add folder
ms: Tambah folder

en: Add folder...
ms: Tambah folder...

en: Add new folder...
ms: Tambah folder baharu...

en: Add search term
ms: Tambah terma carian

en: Add song album tag
ms: Tambah tag album lagu

en: Add song albumartist tag
ms: Tambah tag artisalbum lagu

en: Add song artist tag
ms: Tambah tag artis lagu

en: Add song composer tag
ms: Tambah tag penggubah lagu

en: Add song disc tag
ms: Tambah tag cakera lagu

en: Add song genre tag
ms: Tambah tag genre lagu

en: Add song length tag
ms: Tambah tag panjang lagu

en: Add song play count
ms: Tambah bilangan main lagu

en: Add song skip count
ms: Tambahkan kiraan langkau lagu

en: Add song title tag
ms: Tambah tag tajuk lagu

en: Add song track tag
ms: Tambah tag trek lagu

en: Add song year tag
ms: Tambah tag tahun lagu

en: Add stream...
ms: Tambah stream...

en: Add to another playlist
ms: Tambahkan ke senarai main lain

en: Add to playlist
ms: Tambahkan ke senarai main

en: Add to the queue
ms: Tambah ke dalam senarai

en: Add wiimotedev action
ms: Tambahkan tindakan wiimotedev

en: Added this month
ms: Ditambah pada bulan ini

en: Added this week
ms: Ditambah pada minggu ini

en: Added this year
ms: Ditambah pada tahun ini

en: Added today
ms: Ditambah pada hari ini

en: Added within three months
ms: Ditambah dalam tiga bulan

en: Advanced grouping...
ms: Pengelompokan lanjutan...

en: After copying...
ms: Selepas menyalin...

en: Album (ideal loudness for all tracks)
ms: Album (kelantangan ideal untuk semua trek)

en: Album artist
ms: Artis album

en: Album info on jamendo.com...
ms: Info album di jamendo.com...

en: Albums with covers
ms: Album dengan kulit muka

en: Albums without covers
ms: Album tanpa kulit muka

en: All Files (*)
ms: Semua Fail (*)

en: All albums
ms: Semua album

en: All artists
ms: Semua artis

en: All files (*)
ms: Semua fail (*)

en: All playlists (%1)
ms: Semua senarai main (%1)

en: All the translators
ms: Semua penterjemah

en: All tracks
ms: Semua trek

en: Allow mid/side encoding
ms: Benarka pengekodan mid/sisi

en: Alongside the originals
ms: Bersama-sama yang asal

en: Always start playing
ms: Sentiasa mula bermain

en: An error occurred loading the iTunes database
ms: Ralat berlaku semasa memuat pangkalan data iTunes

en: An error occurred writing metadata to '%1'
ms: Ralat berlaku semasa menulis metadata ke '%1'

en: And:
ms: Dan:

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Append files/URLs to the playlist
ms: Tambah fail/URL ke senarai main

en: Append to current playlist
ms: Tambah ke senarai main semasa

en: Append to the playlist
ms: Tambah ke senarai main

en: Apply compression to prevent clipping
ms: Laksana pemampatan untuk hindari pengeratan

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
ms: Anda pasti mahu memadam praset "%1"?

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
ms: Anda pasti mahu menetap semula statistik lagu ini?

en: Artist
ms: Artis

en: Artist info
ms: Info artis

en: Artist's initial
ms: Nama awal artis

en: Audio format
ms: Format audio

en: Authentication failed
ms: Pengesahan gagal

en: Authors
ms: Pengarang-pengarang

en: Automatic updating
ms: Pengemaskinian automatik

en: Automatically open single categories in the library tree
ms: Buka satu kategori secara automatik di dalam pepohon pustaka

en: Available
ms: Ada

en: Average bitrate
ms: Kadar bit purata

en: Average image size
ms: Saiz imej purata

en: Background Streams
ms: Strim Di Belakang

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Background opacity
ms: Kelegapan latar belakang

en: Bar analyzer
ms: Penganalisis palang

en: Basic Blue
ms: Biru Asasi

en: Behavior
ms: Kelakuan

en: Best
ms: Terbaik

en: Bit rate
ms: Kadar bit

en: Bitrate
ms: Kadar bit

en: Block analyzer
ms: Penganalisis blok

en: Block type
ms: Jenis blok

en: Body
ms: Badan

en: Boom analyzer
ms: Penganalisis boom

en: Browse...
ms: Layar...

en: Buffer duration
ms: Jangkamasa penimbal

en: Buttons
ms: Bebutang

en: CUE sheet support
ms: Sokongan lembar CUE

en: Change cover art
ms: Ubah seni kulit muka

en: Change font size...
ms: Ubah saiz fon...

en: Change repeat mode
ms: Ubahkan mod ulang

en: Change shortcut...
ms: Ubah pintasan...

en: Change shuffle mode
ms: Ubah mod kocok

en: Change the language
ms: Ubah bahasa

en: Check for updates...
ms: Periksa kemaskini...

en: Choose a name for your smart playlist
ms: Pilih satu nama untuk senarai main pintar anda

en: Choose automatically
ms: Pilih secara automatik

en: Choose color...
ms: Pilih warna...

en: Choose font...
ms: Pilih fon...

en: Choose from the list
ms: Pilih dari senarai

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
ms: Pilih bagaimana senarai main diisih dan berapa banyak lagu akan diisi.

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
ms: Pilih laman sesawang yang anda mahu Clementine gunakan semasa mencari lirik-lirik.

en: Classical
ms: Klasik

en: Clear
ms: Kosongkan

en: Clear playlist
ms: Kosongkan senarai main

en: Clementine Error
ms: Ralat Clementine

en: Clementine Orange
ms: Clementine Jingga

en: Clementine Visualization
ms: Pengvisualan Clementine

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
ms: Clementine boleh menukar secara automatik muzik yang anda salin ke peranti ini kepada format yang ia boleh mainkan.

en: Clementine can show a message when the track changes.
ms: Clementine boleh paparkan mesej apabila trek berubah.

en: Clementine could not load any projectM visualisations.  Check that you have installed Clementine properly.
ms: Clementine tidak dapat muatkan mana-mana penvisualan projectM. Periksa sama ada anda telah memasang Clementine dengan baik.

en: Clementine image viewer
ms: Pemapar imej Clementine

en: Clementine was unable to find results for this file
ms: Clementine tidak dapat mencari keputusan untuk fail ini

en: Click here to add some music
ms: Klik di sini untuk menambah muzik

en: Click to toggle between remaining time and total time
ms: Klik untuk togol diantara masa berbaki dengan jumlah masa

en: Close
ms: Tutup

en: Close visualization
ms: Tutup pengvisualan

en: Closing this window will cancel the download.
ms: Menutup tetingkap ini akan membatalkan muat turun.

en: Closing this window will stop searching for album covers.
ms: Menutup tetingkap ini akan hentikan penggelintaran kulit album.

en: Club
ms: Kelab

en: Comma separated list of class:level, level is 0-3
ms: Senarai kelas dipisah dengan tanda koma: aras, aras diantara 0-3

en: Comment
ms: Komen

en: Complete tags automatically
ms: Lengkapkan tag secara automatik

en: Complete tags automatically...
ms: Lengkapkan tag secara automatik...

en: Composer
ms: Penggubah

en: Configure Magnatune...
ms: Konfigur Magnatune...

en: Configure Shortcuts
ms: Tetapkan Pintasan

en: Configure library...
ms: Konfigur pustaka...

en: Configure...
ms: Konfigur...

en: Connect Wii Remotes using active/deactive action
ms: Sambung Wii Remotes melalui tindakan aktif/nyahaktif

en: Connect device
ms: Sambung peranti

en: Constant bitrate
ms: Kadar bit malar

en: Convert all music
ms: Tukar semua muzik

en: Convert any music that the device can't play
ms: Tukar mana-mana muzik yang tidak boleh dimainkan oleh peranti

en: Copy to device...
ms: Salin ke peranti...

en: Copy to library...
ms: Salin ke pustaka...

en: Could not create the GStreamer element "%1" - make sure you have all the required GStreamer plugins installed
ms: Tidak dapat cipta unsur GStreamer "%1" - pastikan anda telah mempunyai semua pemalam GStreamer yang diperlukan terpasang

en: Couldn't find a muxer for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
ms: Tidak dapat cari muxer untuk %1. Periksa sama ada anda mempunyai pemalam GStreamer yang betul dipasang

en: Couldn't find an encoder for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
ms: Tidak dapat cari pengekod untuk %1. Periksa sama ada anda mempunyai pemalam GStreamer yang betul dipasang

en: Couldn't open output file %1
ms: Tidak dapat buka fail output %1

en: Cover Manager
ms: Pengurus Kulit Muka

en: Cover art from embedded image
ms: Seni kulit muka dari imej terbenam

en: Cover art loaded automatically from %1
ms: Seni kulit muka dimuat secara automatik dari %1

en: Cover art manually unset
ms: Seni kulit muka dinyatetap secara manual

en: Cover art not set
ms: Seni kulit muka tidak ditetapkan

en: Cover art set from %1
ms: Seni kulit muka ditetap dari %1

en: Covers from %1
ms: Kulit muka dari %1

en: Cross-fade when changing tracks automatically
ms: Resap-silang bila mengubah trek secara automatik

en: Cross-fade when changing tracks manually
ms: Resap-silang bila mengubah trek secara manual

en: Custom
ms: Suai

en: Custom message settings
ms: Tetapan mesej suai

en: Custom...
ms: Suai...

en: Date created
ms: Tarikh dicipta

en: Date modified
ms: Tarikh diubahsuai

en: Days
ms: Hari

en: De&fault
ms: &Lalai

en: Decrease volume
ms: Kurangkan volum

en: Defaults
ms: Lalai

en: Delay between visualizations
ms: Lengah diantara pengvisualan

en: Delete files
ms: Padam fail

en: Delete from device...
ms: Padam dari peranti...

en: Delete from disk...
ms: Padam dari cakera...

en: Delete preset
ms: Padam praset

en: Delete smart playlist
ms: Padam senarai main pintar

en: Delete the original files
ms: Padam fail asal

en: Deleting files
ms: Memadam fail-fail

en: Dequeue selected tracks
ms: Nyahbaris gilir trek terpilih

en: Dequeue track
ms: Nyahbaris gilir trek

en: Destination
ms: Destinasi

en: Details...
ms: Perincian...

en: Device
ms: Peranti

en: Device Properties
ms: Sifat Peranti

en: Device name
ms: Nama peranti

en: Device properties...
ms: Ciri-ciri peranti...

en: Devices
ms: Peranti-peranti

en: Did you mean
ms: Adakah anda maksudkan

en: Digitally Imported
ms: Diimport Secara Digital

en: Digitally Imported password
ms: Kata laluan Diimport secara Digital

en: Digitally Imported username
ms: Nama pengguna Diimport secara Digital

en: Direct internet connection
ms: Sambungan internet terus

en: Directory
ms: Direktori

en: Disable duration
ms: Lumpuhkan jangkamasa

en: Disc
ms: Cakera

en: Discontinuous transmission
ms: Penghantaran terputus

en: Display options
ms: Pilihan paparan

en: Display the on-screen-display
ms: Papar paparan-atas-skrin

en: Do a full library rescan
ms: Buat imbas semula pustaka penuh

en: Do not convert any music
ms: Jangan tukar mana-mana muzik

en: Don't repeat
ms: Jangan ulang

en: Don't show in various artists
ms: Jangan tunjuk dalam artis pelbagai

en: Don't shuffle
ms: Jangan kocok

en: Don't stop!
ms: Jangan berhenti!

en: Double click to open
ms: Dwi klik untuk buka

en: Double clicking a song will...
ms: Dwi klik sesuatu lagu akan...

en: Download directory
ms: Direktori muat turun

en: Download membership
ms: Keahlian muat turun

en: Download this album
ms: Muat turun album ini

en: Download this album...
ms: Muat turun album ini...

en: Downloading Icecast directory
ms: Memuat turun direktori Icecast

en: Downloading Jamendo catalogue
ms: Memuat turun katalog Jamendo

en: Downloading Magnatune catalogue
ms: Memuat turun katalog Magnatune

en: Downloading metadata
ms: Memuatturun data meta

en: Drag to reposition
ms: Seret untuk betulkan kedudukan

en: Dynamic mode is on
ms: Mod dinamik hidup

en: Dynamic random mix
ms: Campuran rawak dinamik

en: Edit smart playlist...
ms: Sunting senarai main pintar...

en: Edit tag "%1"...
ms: Sunting tag "%1"...

en: Edit tag...
ms: Sunting tag...

en: Edit tags
ms: Sunting tag

en: Edit track information
ms: Sunting maklumat trek

en: Edit track information...
ms: Sunting maklumat trek...

en: Edit...
ms: Sunting...

en: Enable Wii Remote support
ms: Bbenarkan sokongan Wii Remote

en: Enable equalizer
ms: Benarkan penyama

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
ms: Benarkan pintasan hanya apabila Clementine difokus

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
ms: Benar/lumpuhkan scrobbling Last.fm

en: Encoding complexity
ms: Kekompleksan pengekodan

en: Encoding engine quality
ms: Kualiti enjin pengekodan

en: Encoding mode
ms: Mod pengekodan

en: Enter a URL to download a cover from the Internet:
ms: Masukkan URL untuk muat turun kuli muka dari Internet:

en: Enter a new name for this playlist
ms: Masukkan nama baharu bagi senarai main ini

en: Enter search terms here
ms: Masukkan terma gelintar di sini

en: Enter the URL of an internet radio stream:
ms: Masukkan URL satu strim radio internet:

en: Entire collection
ms: Kesemua koleksi

en: Equalizer
ms: Penyama

en: Equivalent to --log-levels *:1
ms: Sama dengan --log-levels *:1

en: Equivalent to --log-levels *:3
ms: Sama dengan --log-levels *:3

en: Error
ms: Ralat

en: Error connecting MTP device
ms: Ralat menyambung peranti MTP

en: Error copying songs
ms: Ralat menyalin lagu

en: Error deleting songs
ms: Ralat memadam lagu

en: Error loading %1
ms: Ralat memuatkan %1

en: Error loading di.fm playlist
ms: Ralat memuatkan senarai main di.fm

en: Error processing %1: %2
ms: Ralat memproses %1: %2

en: Error while loading audio CD
ms: Ralat ketika memuatkan CD audio

en: Ever played
ms: Pernah dimainkan

en: Except between tracks on the same album or in the same CUE sheet
ms: Kecuali di antara trek-trek dalam album yang sama atau dalam lembaran CUE yang sama

en: &Extras
ms: Tambahan

en: Fade out when stopping a track
ms: Resap keluar bila menghentikan trek

en: Fading
ms: Peresapan

en: Fading duration
ms: Jangkamasa peresapan

en: Fast
ms: Pantas

en: Favourite tracks
ms: Trek-trek kegemaran

en: Fetch Missing Covers
ms: Dapatkan Kulit Muka yang Hilang

en: Fetch automatically
ms: Pengambilan secara automatik

en: Fetch completed
ms: Pengambilan selesai

en: Fetching cover error
ms: Mendapatkan ralat kulit muka

en: File extension
ms: Sambungan fail

en: File formats
ms: Format fail

en: File name
ms: Nama fail

en: File name (without path)
ms: Nama fail (tanpa laluan)

en: File size
ms: Saiz fail

en: File type
ms: Jenis fail

en: Filename
ms: Namafail

en: Files
ms: Fail

en: Files to transcode
ms: Fail untuk ditranskod

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
ms: Cari lagu-lagu dalam pustaka anda yang berpadanan dengan kriteria yang anda tetapkan.

en: Fingerprinting song
ms: Pengecapan jari lagu

en: Finish
ms: Selesai

en: First level
ms: Aras pertama

en: Font size
ms: Saiz fon

en: Force mono encoding
ms: Paksa pengekodan mono

en: Forget device
ms: Lupakan peranti

en: Forgetting a device will remove it from this list and Clementine will have to rescan all the songs again next time you connect it.
ms: Melupakan peranti akan membuangnya dari senarai dan Clementine perlu mengimbas semula semula lagu apabila anda menyambungkannya di lain waktu.

en: Form
ms: Bentuk

en: Framerate
ms: Kadar bingkai

en: Frames per buffer
ms: Bingkai per penimbal

en: Full Bass
ms: Bass Penuh

en: Full Bass + Treble
ms: Bass Penuh + Trebel

en: Full Treble
ms: Trebel Penuh

en: General settings
ms: Tetapan am

en: Getting channels
ms: Mendapatkan saluran

en: Getting streams
ms: Mendapatkan strim

en: Give it a name:
ms: Berikan ia nama

en: Go to next playlist tab
ms: Pergi ke tab senarai main berikutnya

en: Go to previous playlist tab
ms: Pergi ke tab senarai main sebelumnya

en: Got %1 covers out of %2 (%3 failed)
ms: Dapat %1 kulit muka dari %2 (%3 gagal)

en: Grey out non existent songs in my playlists
ms: Malapkan lagu yang tidak wujud dalam senarai main saya

en: Group Library by...
ms: Kumpulkan Pustaka mengikut...

en: Group by
ms: Kumpulkan mengikut

en: Group by Album
ms: Kumpulkan mengikut Album

en: Group by Artist
ms: Kumpulkan mengikut Artis

en: Group by Artist/Album
ms: Kumpulkan mengikut Artis/Album

en: Group by Artist/Year - Album
ms: Kumpulkan mengikut Artis/Tahun - Album

en: Group by Genre/Album
ms: Kumpulkan mengikut Genre/Album

en: Group by Genre/Artist/Album
ms: Kumpulkan mengikut Genre/Artis/Album

en: HTTP proxy
ms: Proksi HTTP

en: Hardware information
ms: Maklumat perkakasan

en: Hardware information is only available while the device is connected.
ms: Maklumat perkakasan hanya tersedia ketika peranti disambungkan.

en: High
ms: Tinggi

en: High (%1 fps)
ms: Tinggi (%1 fps)

en: High (1024x1024)
ms: Tinggi (1024x1024)

en: Hours
ms: Jam

en: I don't have a Magnatune account
ms: Saya tidak mempunyai akaun Magnatune

en: Icon
ms: Ikon

en: Icons on top
ms: Ikon di atas

en: Identifying song
ms: Mengenalpasti lagu

en: If you continue, this device will work slowly and songs copied to it may not work.
ms: Jika anda teruskan, peranti ini akan berfungsi dengan perlahan dan lagu-lagu yang disalin ke dalamnya mungkin tidak akan dapat dimainkan.

en: Ignore "The" in artist names
ms: Abaikan "The" dalam nama artis

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
ms: Imej (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
ms: Imej (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: In dynamic mode new tracks will be chosen and added to the playlist every time a song finishes.
ms: Dalam mod dinamik trek baharu akan dipilih dan ditambah ke senarai main setiap kali lagu selesai.

en: Include album art in the notification
ms: Sertakan hasil seni album dalam pemberitahuan

en: Include all songs
ms: Sertakan semua lagu

en: Increase volume
ms: Naikkan kadar bunyi

en: Information
ms: Maklumat

en: Insert...
ms: Sisip...

en: Invalid API key
ms: Kunci API tidak sah

en: Invalid format
ms: Format tidak sah

en: Invalid method
ms: Kaedah tidak sah

en: Invalid parameters
ms: Parameter tidak sah

en: Invalid resource specified
ms: Sumber dinyatakan tidak sah

en: Invalid service
ms: Perkhidmatan tidak sah

en: Invalid session key
ms: Kunci sesi tidak sah

en: Jamendo Most Listened Tracks
ms: Trek Jamendo Paling Kerap Didengar

en: Jamendo Top Tracks
ms: Trek Terbaik Jamendo

en: Jamendo Top Tracks of the Month
ms: Trek Terbaik Bulanan Jamendo

en: Jamendo Top Tracks of the Week
ms: Trek Terbaik Mingguan Jamendo

en: Jamendo database
ms: Pangkalan data Jamendo

en: Jump to the currently playing track
ms: Lompat ke trek semasa dimainkan

en: Keep buttons for %1 second...
ms: Kekalkan butang dalam tempoh %1 saat...

en: Keep buttons for %1 seconds...
ms: Kekalkan butang dalam tempoh %1 saat...

en: Keep running in the background when the window is closed
ms: Kekal berjalan di balik tabir bila tetingkap ditutup

en: Keep the original files
ms: Kekalkan fail asal

en: Language
ms: Bahasa

en: Laptop/Headphones
ms: Komputer Riba/Fon Kepala

en: Large Hall
ms: Dewan Besar

en: Large album cover
ms: Muka album besar

en: Large sidebar
ms: Palang sisi besar

en: Last played
ms: Terakhir dimainkan

en: Last.fm is currently busy, please try again in a few minutes
ms: Last.fm sedang sibuk, sila cuba lagi setelah beberapa minit

en: Last.fm play counts
ms: Kiraan main Last.fm

en: Last.fm tags
ms: Tag Last.fm

en: Last.fm wiki
ms: Wiki Last.fm

en: Least favourite tracks
ms: Trek kurang digemari

en: Length
ms: Jangkamasa

en: Library
ms: Pustaka

en: Library advanced grouping
ms: Pengelompokan lanjutan pustaka

en: Library rescan notice
ms: Notis imbas semula pustaka

en: Library search
ms: Gelintar pustaka

en: Limits
ms: Had

en: Live
ms: Langsung

en: Load
ms: Muat

en: Load cover from URL
ms: Muat kulit muka dari URL

en: Load cover from URL...
ms: Muat kulit muka dari URL...

en: Load cover from disk...
ms: Muat kulit muka dari cakera...

en: Load playlist
ms: Muat senarai main

en: Load playlist...
ms: Muat senarai main...

en: Loading MTP device
ms: Memuatkan peranti MTP

en: Loading iPod database
ms: Memuatkan pangkalan data iPod

en: Loading smart playlist
ms: Memuatkan senarai main pintar

en: Loading songs
ms: Memuatkan lagu

en: Loading stream
ms: Memuatkan strim

en: Loading tracks
ms: Memuatkan trek

en: Loading tracks info
ms: Memuatkan maklumat trek

en: Loading...
ms: Memuatkan...

en: Loads files/URLs, replacing current playlist
ms: Memuat fail/URL, menggantikan senarai main semasa

en: Login
ms: Daftar masuk

en: Long term prediction profile (LTP)
ms: Profil jangkaan jangka panjang (LTP)

en: Love
ms: Suka

en: Low (%1 fps)
ms: Rendah (%1 fps)

en: Low (256x256)
ms: Rendah (256x256)

en: Low complexity profile (LC)
ms: Profil kerumitan rendah (LC)

en: Lyrics
ms: Lirik

en: Lyrics from %1
ms: Lirik dari %1

en: Magnatune Download
ms: Muat Turun Magnatune

en: Magnatune download finished
ms: Muat turun Magnatune selesai

en: Main profile (MAIN)
ms: Profil utama (MAIN)

en: Malformed response
ms: Respon cacat

en: Manual proxy configuration
ms: Konfigurasi proksi manual

en: Manufacturer
ms: Pengeluar

en: Match every search term (AND)
ms: Padan setiap terma gelintar (AND)

en: Match one or more search terms (OR)
ms: Padan satu atau lebih terma gelintar (OR)

en: Maximum bitrate
ms: Kadar bit maksimum

en: Medium (%1 fps)
ms: Sederhana (%1 fps)

en: Medium (512x512)
ms: Sederhana (512x512)

en: Membership type
ms: Jenis keahlian

en: Minimum bitrate
ms: Kadar bit minimum

en: Missing projectM presets
ms: Praset projectM hilang

en: Monitor the library for changes
ms: Pantau pustaka untuk perubahan

en: Months
ms: Bulan

en: Most played
ms: Terbanyak dimain

en: Mount point
ms: Titik lekap

en: Mount points
ms: Titik lekap

en: Move down
ms: Alih ke bawah

en: Move to library...
ms: Alih ke pustaka...

en: Move up
ms: Alih ke atas

en: &Music
ms: &Muzik

en: Music Library
ms: Pustaka Muzik

en: Mute
ms: Senyap

en: Name
ms: Nama

en: Naming options
ms: Pilihan penamaan

en: Narrow band (NB)
ms: Jalur sempit (NB)

en: Network Proxy
ms: Proksi Rangkaian

en: Never
ms: Tidak Sesekali

en: Never played
ms: Tidak pernah dimainkan

en: Never start playing
ms: Tidak sesekali mula dimainkan

en: New playlist
ms: Senarai main baharu

en: New smart playlist...
ms: Senarai main pintar baharu...

en: New songs
ms: Lagu baharu

en: New tracks will be added automatically.
ms: Trek baharu akan ditambah secara automatik

en: Newest tracks
ms: Trek terbaharu

en: Next
ms: Seterusnya

en: Next track
ms: Trek seterusnya

en: No analyzer
ms: Tiada penganalisis

en: No long blocks
ms: Tiada blok panjang

en: No matches found.  Clear the search box to show the whole playlist again.
ms: Tiada padanan ditemui. Kosongkan kotak carian untuk paparkan seluruh senarai main semula.

en: No short blocks
ms: Tiada blok pendek

en: None
ms: Tiada

en: None of the selected songs were suitable for copying to a device
ms: Tiada satupun lagu yang dipilih sesuai untuk disalin ke peranti

en: Normal block type
ms: Jenis blok biasa

en: Not available while using a dynamic playlist
ms: Tidak tersedia bila menggunakan senarai main dinamik

en: Not connected
ms: Tidak disambung

en: Not enough content
ms: Tidak cukup kandungan

en: Not enough fans
ms: Tidak cukup peminat

en: Not enough members
ms: Tidak cukup ahli

en: Not enough neighbors
ms: Kejiranan tidak mencukupi

en: Not mounted - double click to mount
ms: Tidak dilekap - dwi-klik untuk lekap

en: Notification type
ms: Jenis pemberitahuan

en: Notifications
ms: Pemberitahuan

en: Now Playing
ms: Sekarang Dimainkan

en: OSD Preview
ms: Pratonton

en: Ogg Flac
ms: Flac Ogg

en: Ogg Speex
ms: Speex Ogg

en: Ogg Vorbis
ms: Vorbis Ogg

en: Only show the first
ms: Hanya tunjuk yang pertama

en: Open %1 in browser
ms: Buka %1 dalam pelayar

en: Open &audio CD...
ms: Buka CD &audio...

en: Open device
ms: Buka peranti

en: Open in new playlist
ms: Buka dalam senarai main baharu

en: Open...
ms: Buka...

en: Operation failed
ms: Operasi gagal

en: Optimize for bitrate
ms: Optimumkan untuk kadar bit

en: Optimize for quality
ms: Optimumkan untuk kualiti

en: Options...
ms: Pilihan...

en: Organise Files
ms: Aturkan Fail

en: Organise files...
ms: Urus fail...

en: Organising files
ms: Mengatur fail

en: Original tags
ms: Tag asal

en: Other options
ms: Pilihan lain

en: Output device
ms: Peranti output

en: Output options
ms: Pilihan output

en: Overwrite existing files
ms: Tulis-ganti fail sedia ada

en: Parsing Jamendo catalogue
ms: Menghurai katalog Jamendo

en: Party
ms: Parti

en: Password
ms: Kata laluan

en: Pause
ms: Jeda

en: Pause playback
ms: Jeda main balik

en: Paused
ms: Dijeda

en: Plain sidebar
ms: Palang sisi biasa

en: Play
ms: Main

en: Play count
ms: Kiraan main

en: Play if stopped, pause if playing
ms: Main sekiranya telah dihenti, jeda sekiranya dimainkan

en: Play if there is nothing already playing
ms: Main sekiranya tiada apa yang tersedia dimainkan

en: Play the <n>th track in the playlist
ms: Mainkan trek ke-<n> dalam senarai main

en: Play/Pause
ms: Main/Jeda

en: Playback
ms: Main balik

en: Player options
ms: Pilihan pemain

en: &Playlist
ms: Senarai main

en: Playlist finished
ms: Senarai main selesai

en: Playlist options
ms: Pilihan senarai main

en: Playlist type
ms: Jenis senarai main

en: Popup duration
ms: Jangkamasa timbul

en: Pre-amp
ms: Pra-amp

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Preferences...
ms: Keutamaan...

en: Preferred album art filenames (comma separated)
ms: Nama fail seni album dikehendaki (dipisah dengan tanda koma)

en: Preferred audio format
ms: Format audio dikehendaki

en: Preferred format
ms: Format dikehendaki

en: Preset:
ms: Praset:

en: Press a button combination to use for
ms: Tekan satu gabungan butang untuk digunakan bagi

en: Press a key
ms: Tekan satu kekunci

en: Press a key combination to use for %1...
ms: Tekan satu gabungan kekunci untuk digunakan bagi %1...

en: Pretty OSD options
ms: Pilihan OSD menarik

en: Preview
ms: Pratonton

en: Previous
ms: Sebelum

en: Previous track
ms: Trek sebelumnya

en: Print out version information
ms: Cetak maklumat versi

en: Profile
ms: Profil

en: Progress
ms: Kemajuan

en: Push Wiiremote button
ms: Tolak butang Wiiremote

en: Put songs in a random order
ms: Letak lagu dalam tertib rawak

en: Querying device...
ms: Menanya peranti...

en: Queue Manager
ms: Pengurus Baris Gilir

en: Queue selected tracks
ms: Baris gilir trek terpilih

en: Queue track
ms: Baris gilir trek

en: Radio (equal loudness for all tracks)
ms: Radio (sama kelantangan untuk semua trek)

en: Random visualization
ms: Penvisualan rawak

en: Rate the current song 0 stars
ms: Tarafkan populariti lagu semasa 0 bintang

en: Rate the current song 1 star
ms: Tarafkan populariti lagu semasa 1 bintang

en: Rate the current song 2 stars
ms: Tarafkan populariti lagu semasa 2 bintang

en: Rate the current song 3 stars
ms: Tarafkan populariti lagu semasa 3 bintang

en: Rate the current song 4 stars
ms: Tarafkan populariti lagu semasa 4 bintang

en: Rate the current song 5 stars
ms: Tarafkan populariti lagu semasa 5 bintang

en: Rating
ms: Penarafan

en: Really cancel?
ms: Betul batalkan?

en: Refresh catalogue
ms: Segar semula katalog

en: Refresh channels
ms: Segar semula saluran

en: Refresh station list
ms: Segar semula senarai stesen

en: Refresh streams
ms: Segar semula strim

en: Remember Wii remote swing
ms: Ingat ayunan Wii remote

en: Remove
ms: Buang

en: Remove action
ms: Buang tindakan

en: Remove folder
ms: Buang folder

en: Remove from playlist
ms: Buang dari senarai main

en: Remove playlist
ms: Buang senarai main

en: Rename playlist
ms: Namakan semula senarai main

en: Rename playlist...
ms: Namakan semula senarai main...

en: Renumber tracks in this order...
ms: Nomborkan semula trek mengikut tertib ini...

en: Repeat
ms: Ulang

en: Repeat album
ms: Ulang album

en: &Repeat mode
ms: Mod ulang

en: Repeat playlist
ms: Ulang senarai main

en: Repeat track
ms: Ulang trek

en: Replace current playlist
ms: Ganti senarai main semasa

en: Replace the playlist
ms: Ganti senarai main

en: Replaces spaces with underscores
ms: Ganti jarak dengan underscore

en: Replay Gain
ms: Gandaan Main Semula

en: Replay Gain mode
ms: Mod Gandaan Main Semula

en: Repopulate
ms: Diami semula

en: Reset
ms: Tetap semula

en: Reset play counts
ms: Tetap semula kiraan main

en: Restrict to ASCII characters
ms: Hadkan aksara ASCII

en: SOCKS proxy
ms: Proksi SOCKS

en: Safely remove device
ms: Tanggal peranti secara selamat

en: Safely remove the device after copying
ms: Tanggal peranti secara selamat selepas menyalin

en: Sample rate
ms: Kadar sampel

en: Samplerate
ms: Kadarsampel

en: Save album cover
ms: Simpan kulit album

en: Save cover to disk...
ms: Simpan kulit album ke cakera...

en: Save image
ms: Simpan imej

en: Save playlist...
ms: Simpan senarai main...

en: Save preset
ms: Simpan praset

en: Save this stream in the Internet tab
ms: Simpan strim ini dalam tab Internet

en: Saving tracks
ms: Menyimpan trek

en: Scalable sampling rate profile (SSR)
ms: Profil kadar persampelan boleh diskala (SSR)

en: Score
ms: Skor

en: Scrobble tracks that I listen to
ms: Scrobble trek yang saya dengari

en: Search
ms: Gelintar

en: Search Icecast stations
ms: Gelintar stesen Icecast

en: Search Jamendo
ms: Gelintar Jamendo

en: Search Magnatune
ms: Gelintar Magnatune

en: Search for album covers...
ms: Gelintar kulit album...

en: Search mode
ms: Mod gelintar

en: Search options
ms: Pilihan gelintar

en: Search terms
ms: Terma gelintar

en: Second level
ms: Aras kedua

en: Seek backward
ms: Jangkau mengundur

en: Seek forward
ms: Jangkau maju

en: Seek the currently playing track by a relative amount
ms: Jangkau trek semasa dimainkan mengikut amaun relatif

en: Seek the currently playing track to an absolute position
ms: Jangkau trek semasa dimainkan ke kedudukan mutlak

en: Select All
ms: Pilih semua

en: Select None
ms: Pilih Tiada

en: Select best possible match
ms: Pilih padanan terbaik

en: Select visualizations
ms: Pilih pengvisualan

en: Select visualizations...
ms: Pilih pengvisualan...

en: Serial number
ms: Nombor siri

en: Service offline
ms: Perkhidmatan di luar talian

en: Set %1 to "%2"...
ms: Tetapkan %1 ke "%2"...

en: Set the volume to <value> percent
ms: Tetapkan volum ke <value> peratus

en: Set value for all selected tracks...
ms: Tetapkan nilai untuk semua trek terpilih...

en: Settings
ms: Tetapan

en: Shortcut
ms: Pintasan

en: Shortcut for %1
ms: Pintasan untuk %1

en: Shortcut for %1 already exists
ms: Pintasan untuk %1 sudah wujud

en: Show
ms: Tunjuk

en: Show OSD
ms: Tunjuk OSD

en: Show a glowing animation on the current track
ms: Tunjuk animasi bersinar pada trek semasa

en: Show a native desktop notification
ms: Tunjuk pemberitahuan dekstop tabii

en: Show a notification when I change the repeat/shuffle mode
ms: Tunjuk pemberitahuan bila saya ubah mod ulang/kocok

en: Show a notification when I change the volume
ms: Tunjuk pemberitahuan bila saya mengubah volum

en: Show a popup from the system tray
ms: Tunjukan dialog timbul dari talam sistem

en: Show a pretty OSD
ms: Tunjuk OSD menarik

en: Show above status bar
ms: Tunjuk di atas palang status

en: Show all songs
ms: Tunjuk semua lagu

en: Show all the songs
ms: Tunjuk semua lagu

en: Show cover art in library
ms: Tunjuk seni kulit muka dalam pustaka

en: Show dividers
ms: Tunjuk pembahagi

en: Show fullsize...
ms: Tunjuk saiz penuh...

en: Show in file browser...
ms: Tunjuk dalam pelayar fail...

en: Show in various artists
ms: Tunjuk dalam artis pelbagai

en: Show only duplicates
ms: Hanya tunjuk pendua

en: Show only untagged
ms: Tunjuk hanya tidak ditag

en: Show the scrobble button in the main window
ms: Tunjuk butang scrobble dalam tetingkap utama

en: Show tray icon
ms: Tunjuk ikon talam

en: Show/Hide
ms: Tunjuk/Sembunyi

en: Shuffle
ms: Kocok

en: Shuffle all
ms: Kocok semua

en: &Shuffle mode
ms: Mod kocok

en: Shuffle playlist
ms: Kocok senarai main

en: Sign out
ms: Daftar keluar

en: Signing in...
ms: Mendaftar masuk...

en: Skip backwards in playlist
ms: Langkau mengundur dalam senarai main

en: Skip count
ms: Kiraan langkau

en: Skip forwards in playlist
ms: Langkau maju dalam senarai main

en: Small album cover
ms: Kulit album kecil

en: Small sidebar
ms: Palang sisi kecil

en: Smart playlist
ms: Senarai main pintar

en: Smart playlists
ms: Senarai main pintar

en: Song Information
ms: Maklumat Lagu

en: Song info
ms: Maklumat lagu

en: Sorry
ms: Maaf

en: Sort by genre (alphabetically)
ms: Isih mengikut genre (secara berabjad)

en: Sort by genre (by popularity)
ms: Isih mengikut genre (mengikut populariti)

en: Sort by station name
ms: Isih mengikut nama stesen

en: Sort songs by
ms: Isih lagu mengikut

en: Sorting
ms: Pengisihan

en: Standard
ms: Piawai

en: Start the playlist currently playing
ms: Mulakan senarai main semasa dimainkan

en: Start transcoding
ms: Mulakan transkod

en: Starting %1
ms: Memulakan %1

en: Starting...
ms: Memulakan...

en: Stop
ms: Henti

en: Stop after
ms: Henti selepas

en: Stop after this track
ms: Henti selepas trek ini

en: Stop playback
ms: Henti main balik

en: Stop playing after current track
ms: Henti main selepas trek semasa

en: Stopped
ms: Dihentikan

en: Stream
ms: Strim

en: Streaming membership
ms: Keahlian penstriman

en: Successfully written %1
ms: Berjaya menulis %1

en: Suggested tags
ms: Tag dicadangkan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Super high (%1 fps)
ms: Tinggi lampau (%1 fps)

en: Supported formats
ms: Format disokong

en: Tabs on top
ms: Tab di atas

en: Tag fetcher
ms: Pengambil tag

en: Target bitrate
ms: Kadar bit sasaran

en: Techno
ms: Tekno

en: Text options
ms: Pilihan teks

en: Thanks to
ms: Terima kasih kepada

en: The "%1" command could not be started.
ms: Perintah "%1" tidak dapat dimulakan.

en: The directory %1 is not valid
ms: Direktori %1 tidak sah

en: The second value must be greater than the first one!
ms: Nilai kedua mesti lebih besar daripada nilai pertama!

en: The site you requested does not exist!
ms: Laman yang anda pinta tidak wujud!

en: The site you requested is not an image!
ms: Laman yang anda pinta bukan imej!

en: The version of Clementine you've just updated to requires a full library rescan because of the new features listed below:
ms: Versi Clementine yang anda telah kemaskini memerlukan imbas semula pustaka penuh kerana terdapat beberapa fitur baharu yang tersenarai di bawah:

en: There was a problem fetching the metadata from Magnatune
ms: Terdapat masalah mengambil data meta dari Magnatune

en: There were problems copying some songs.  The following files could not be copied:
ms: Terdapat masalah menyalin beberapa lagu. Fail berikut tidak boleh disalin:

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
ms: Terdapat masalah memadam beberapa lagu. Fail berikut tidak boleh dipadam:

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
ms: Fail ini akan dipadam dari peranti, anda pasti untuk meneruskan?

en: These folders will be scanned for music to make up your library
ms: Folder ini akan diimbas untuk muzik yang memenuhi pustaka anda

en: These settings are used in the "Transcode Music" dialog, and when converting music before copying it to a device.
ms: Tetapan ini akan digunakan dalam dialog "Transkod Muzik", dan bila menukar muzik sebelum disalin ke sesuatu peranti.

en: Third level
ms: Aras ketiga

en: This action will create a database which could be as big as 150 MB.
    Do you want to continue anyway?
ms: Tindakan ini akan mencipta pangkalan data yang mungkin sebesar 150 MB.
    Adakah anda ingin meneruskan juga?

en: This album is not available in the requested format
ms: Album ini tidak tersedia dalam format yang dipinta

en: This device must be connected and opened before Clementine can see what file formats it supports.
ms: Peranti ini mesti disambung dan dibuka sebelum Clementine boleh lihat format fail yang ianya sokong.

en: This device supports the following file formats:
ms: Peranti ini menyokong format fail berikut:

en: This device will not work properly
ms: Peranti ini tidak akan berfungsi dengan baik

en: This is an MTP device, but you compiled Clementine without libmtp support.
ms: Ini ialah peranti MTP, tapi anda telah mengkompil Clementine tanpa sokongan libmtp.

en: This is an iPod, but you compiled Clementine without libgpod support.
ms: Ini ialah iPod, tapi anda telah mengkompil Clementine tanpa sokongan libgpod.

en: This is the first time you have connected this device.  Clementine will now scan the device to find music files - this may take some time.
ms: Ini kali pertama anda menyambung ke peranti ini. Sekarang Clementine akan mengimbas peranti ini untuk mencari fail muzik - ia mungkin mengambil masa.

en: This stream is for paid subscribers only
ms: Strim ini untuk pelanggan berbayar sahaja

en: This type of device is not supported: %1
ms: Peranti jenis ini tidak disokong: %1

en: Title
ms: Tajuk

en: Today
ms: Hari ini

en: Toggle Pretty OSD
ms: Togol OSD Menarik

en: Toggle fullscreen
ms: Togol skrin penuh

en: Toggle queue status
ms: Togol status baris gilir

en: Toggle scrobbling
ms: Togol scrobble

en: Toggle visibility for the pretty on-screen-display
ms: Togol ketampakan paparan-atas-skrin menarik

en: Total bytes transferred
ms: Jumlah bait dipindah

en: Total network requests made
ms: Jumlah permintaan rangkaian dibuat

en: Track
ms: Trek

en: Transcode Music
ms: Transkod Muzik

en: Transcoding
ms: Membuat transkod

en: Transcoding %1 files using %2 threads
ms: Membuat transkod %1 fail menggunakan bebenang %2

en: Transcoding options
ms: Pilihan transkod

en: Turn off
ms: Matikan

en: URL(s)
ms: URL

en: Ultra wide band (UWB)
ms: Jalur lebar ultra (UWB)

en: Unable to download %1 (%2)
ms: Tidak boleh muat turun %1 (%2)

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Unknown error
ms: Ralat tidak diketahui

en: Unset cover
ms: Nyahtetap kulit muka

en: Update changed library folders
ms: Kemaskini folder pustaka yang berubah

en: Update the library when Clementine starts
ms: Kemaskini pustaka bila Clemetine bermula

en: Updating %1
ms: Mengemaskini %1

en: Updating %1%...
ms: Mengemaskini %1%...

en: Updating library
ms: Mengemaskini pustaka

en: Usage
ms: Penggunaan

en: Use Gnome's shortcut keys
ms: Guna kekunci pintasan Gnome

en: Use Replay Gain metadata if it is available
ms: Guna data meta Gandaan Main Semula jika tersedia

en: Use Wii Remote
ms: Guna Wii Remote

en: Use a custom message for notifications
ms: Guna mesej suai untuk pemberitahuan

en: Use authentication
ms: Guna pengesahihan

en: Use bitrate management engine
ms: Guna enjin pengurusan kadar bit

en: Use dynamic mode
ms: Guna mod dinamik

en: Use notifications to report Wii Remote status
ms: Guna pemberitahuan untuk laporkan status Wii Remote

en: Use temporal noise shaping
ms: Guna pembentukan hingar sementara

en: Use the system default
ms: Guna lalai sistem

en: Use the system proxy settings
ms: Guna tetapan proksi sistem

en: Used
ms: Digunakan

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Using the menu to add a song will...
ms: Menggunakan menu untuk tambah lagu akan...

en: VBR MP3
ms: MP3 VBR

en: Variable bit rate
ms: Kadar bit pembolehubah

en: Various artists
ms: Pelbagai artis

en: Version %1
ms: Versi %1

en: View
ms: Lihat

en: Visualization mode
ms: Mod pengvisualan

en: Visualizations
ms: Pengvisualan

en: Visualizations Settings
ms: Tetapan pengvisualan

en: Voice activity detection
ms: Pengesanan aktiviti suara

en: Volume %1%
ms: Volum %1%

en: Weeks
ms: Minggu

en: When Clementine starts
ms: Bila Clementine bermula

en: When looking for album art Clementine will first look for picture files that contain one of these words.
    If there are no matches then it will use the largest image in the directory.
ms: Apabila mencari hasil seni album Clementine akan terlebih dahulu mencari fail gambar yang mengandungi salah satu dari perkataan ini.  
    Sekiranya tiada padanan ia akan menggunakan imej terbesar dalam direktori.

en: Wide band (WB)
ms: Jalur lebar (WB)

en: Wii Remote %1: connected
ms: Wii Remote %1: bersambung

en: Wii Remote %1: critical battery (%2%)
ms: Wii Remote %1: bateri kritikal (%2%)

en: Wii Remote %1: disactived
ms: Wii Remote %1: dinyahaktif

en: Wii Remote %1: disconnected
ms: Wii Remote %1: terputus

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
ms: Wii Remote %1: bateri rendah (%2%)

en: Windows Media audio
ms: Audio Windows Media

en: Would you like to run a full rescan right now?
ms: Anda mahu jalankan imbas semula penuh sekarang?

en: Year
ms: Tahun

en: Year - Album
ms: Tahun - Album

en: Years
ms: Tahun

en: Yesterday
ms: Semalam

en: You are about to download the following albums
ms: Anda akan memuat turun album berikut

en: You are not signed in.
ms: Anda tidak mendaftar masuk.

en: You are signed in as %1.
ms: Anda mendaftar masuk sebagai %1.

en: You are signed in.
ms: Anda telah mendaftar masuk.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
ms: Anda boleh ubah cara lagu disusun dalam pustaka.

en: You can listen to Magnatune songs for free without an account.  Purchasing a membership removes the messages at the end of each track.
ms: Anda boleh mendengar lagu Magnatune secara percuma tanpa akaun. Pembelian keahlian akan membuang mesej di akhir setiap trek.

en: You can listen to background streams at the same time as other music.
ms: Anda boleh dengar strim latar belakang pada masa yang sama dengan muzik lain.

en: You can use your Wii Remote as a remote control for Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">See the page on the Clementine wiki</a> for more information.
ms: Anda boleh guna Wii Remote anda sebagai kawalan jauh untuk Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">Sila rujuk wiki Clementine</a> untuk maklumat lanjut.

en: You love this track
ms: Anda suka trek ini

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
ms: Anda perlu mulakan semula Clementine jika anda ubah bahasa.

en: Your Magnatune credentials were incorrect
ms: Kelayakan Magnatune anda tidak betul

en: Your library is empty!
ms: Pustaka anda kosong!

en: Your radio streams
ms: Strim radio anda

en: Your scrobbles: %1
ms: Scrobble anda: %1

en: Zero
ms: Sifar

en: add %n songs
ms: tambah %n lagu

en: after
ms: selepas

en: ago
ms: yang lalu

en: and
ms: dan

en: automatic
ms: automatik

en: before
ms: sebelum

en: between
ms: antara

en: biggest first
ms: terbesar dahulu

en: contains
ms: mengandungi

en: disabled
ms: dilumpuhkan

en: disc %1
ms: cakera %1

en: does not contain
ms: tidak mengandungi

en: ends with
ms: berakhir dengan

en: equals
ms: sama dengan

en: greater than
ms: lebih besar dari

en: in the last
ms: ditempat terakhir

en: less than
ms: kurang dari

en: longest first
ms: terpanjang dahulu

en: newest first
ms: terbaharu dahulu

en: not equals
ms: tidak sama

en: not in the last
ms: bukan ditempat terakhir

en: not on
ms: tidak hidup

en: oldest first
ms: paling lama dahulu

en: on
ms: hidup

en: options
ms: pilihan

en: press enter
ms: tekan enter

en: remove %n songs
ms: buang %n lagu

en: shortest first
ms: terpendek dahulu

en: smallest first
ms: terkecil dahulu

en: starts with
ms: bermula dengan

en: stop
ms: henti

en: track %1
ms: trek %1
