PACKAGE_VERSION - en to cs translation catalogue (316 entries)

en: $0 container | $0 containers
cs[0]: $0 kontejner
cs[1]: $0 kontejnery
cs[2]: $0 kontejnerů

en: $0 image total, $1 | $0 images total, $1
cs[0]: $0 obraz celkem, $1
cs[1]: $0 obrazy celkem, $1
cs[2]: $0 obrazů celkem, $1

en: $0 second | $0 seconds
cs[0]: $0 sekunda
cs[1]: $0 sekundy
cs[2]: $0 sekund

en: $0 unused image, $1 | $0 unused images, $1
cs[0]: $0 nepoužitý obraz, $1
cs[1]: $0 nepoužité obrazy, $1
cs[2]: $0 nepoužitých obrazů, $1

en: $0% of $1 limit
cs: $0% z limitu $1

en: 1 to 65535
cs: 1 až 65535

en: Action to take once the container transitions to an unhealthy state.
cs: Akce kterou podniknout jakmile kontejner přejde do stavu, kdy nebude v pořádku.

en: Add port mapping
cs: Přidat mapování portů

en: Add variable
cs: Přidat proměnnou prostředí

en: Add volume
cs: Přidat svazek

en: All
cs: Vše

en: All registries
cs: Všechny registry

en: Always
cs: Vždy

en: An error occurred
cs: Došlo k chybě

en: Author
cs: Autor

en: Automatically start podman on boot
cs: Podman spouštět automaticky při zavádění systému

en: CPU
cs: Procesor

en: CPU Shares help
cs: Nápověda k podílům na procesoru

en: CPU shares
cs: Podílů na procesoru

en: CPU shares determine the priority of running containers. Default priority is 1024. A higher number prioritizes this container. A lower number decreases priority.
cs: Podíly na procesoru určují prioritu spuštěných kontejnerů. Výchozí priorita je 1024. Vyšší číslo vede k vyšší prioritě takového kontejneru. Nižší číslo ji snižuje.

en: Cancel
cs: Storno

en: Checking health
cs: Kontroluje se stav

en: Checkpoint
cs: Kontrolní bod

en: Checkpoint and restore support
cs: Podpora kontrolních bodů a obnovování

en: Checkpoint container $0
cs: Kontejner kontrolního bodu $0

en: Click to see published ports
cs: Kliknutím zobrazíte publikované porty

en: Click to see volumes
cs: Kliknutím zobrazíte svazky

en: Cockpit Project
cs: projekt Cockpit

en: Cockpit component for Podman containers
cs: Součást do Cockpit pro Podman kontejnery

en: Command
cs: Příkaz

en: Comments
cs: Komentáře

en: Commit
cs: Odeslat

en: Commit container
cs: Odeslat kontejner

en: Configured
cs: Nastaveno

en: Console
cs: Konzole

en: Container
cs: Kontejner

en: Container failed to be created
cs: Kontejner se nepodařilo vytvořit

en: Container failed to be started
cs: Kontejner se nepodařilo spustit

en: Container is not running
cs: Kontejner není spuštěný

en: Container name
cs: Název kontejneru

en: Container name is required.
cs: Je třeba zadat název kontejneru.

en: Container path
cs: Popis umístění kontejneru

en: Container path must not be empty
cs: Je třeba vyplnit popis umístění kontejneru

en: Container port
cs: Port kontejneru

en: Container port must not be empty
cs: Je třeba vyplnit port kontejneru

en: Containers
cs: Kontejnery

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create a new image based on the current state of the $0 container.
cs: Vytvořit nový obraz založený na stávajícím stavu kontejneru $0.

en: Create and run
cs: Vytvořit a spustit

en: Create container
cs: Vytvořit kontejner

en: Create container in $0
cs: Vytvořit kontejner v $0

en: Create container in pod
cs: Vytvořit kontejner v podu

en: Create pod
cs: Vytvořit pod

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Created by
cs: Vytvořil

en: Decrease CPU shares
cs: Snížit podíl na procesoru

en: Decrease interval
cs: Snížit interval

en: Decrease maximum retries
cs: Snížit limit počtu opětovných pokusů

en: Decrease memory
cs: Zmenšit paměť

en: Decrease retries
cs: Snížit počet opakovaných pokusů

en: Decrease start period
cs: Snížit periodu startu

en: Decrease timeout
cs: Snížit časový limit

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete $0 image?
cs: Smazat obraz $0?

en: Delete $0?
cs: Smazat $0?

en: Delete image
cs: Smazat obraz

en: Delete pod $0?
cs: Smazat pod $0?

en: Delete tagged images
cs: Smazat štítkem označené obrazy

en: Delete unused system images:
cs: Smazat nepoužívané systémové obrazy:

en: Delete unused user images:
cs: Smazat nepoužívané uživatelské obrazy:

en: Deleting a container will erase all data in it.
cs: Smazání kontejneru smaže veškerá data v něm.

en: Deleting a running container will erase all data in it.
cs: Smazání spuštěného kontejneru smaže veškerá data v něm.

en: Deleting this pod will remove the following containers:
cs: Smazání tohoto podu odebere následující kontejnery:

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Disk space
cs: Prostor na disku

en: Docker format is useful when sharing the image with Docker or Moby Engine
cs: Formát Docker se hodí pro sdílení obrazu s enginem Docker nebo Moby

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download new image
cs: Stáhnout si nový obraz

en: Empty pod $0 will be permanently removed.
cs: Prázdný pod $0 bude nevratně odebrán.

en: Entrypoint
cs: Vstupní bod

en: Environment variables
cs: Proměnné prostředí

en: Error
cs: Chyba

en: Error message
cs: Chybové hlášení

en: Error occurred while connecting console
cs: Nastala chyba při připojování ke konzoli

en: Example, Your Name <yourname@example.com>
cs: Příklad, vaše jméno <vasejmeno@example.com>

en: Example: $0
cs: Příklad: $0

en: Exited
cs: Skončilo

en: Failed health run
cs: Nepodařilo se spustit kontrolu vitálnosti

en: Failed to checkpoint container $0
cs: Kontejner $0 se nepodařilo opatřit kontrolním bodem

en: Failed to clean up container
cs: Nepodařilo se vyčistit kontejner

en: Failed to commit container $0
cs: Nepodařilo se odeslat kontejner $0

en: Failed to create container $0
cs: Nepodařilo se vytvořit kontejner $0

en: Failed to download image $0:$1
cs: Nepodařilo se stáhnout obraz $0:$1

en: Failed to force remove container $0
cs: Nepodařilo se vynutit odebrání kontejneru $0

en: Failed to force remove image $0
cs: Nepodařilo se vynutit odebrání obrazu $0

en: Failed to force restart pod $0
cs: Nepodařilo se vynutit restart podu $0

en: Failed to force stop pod $0
cs: Nepodařilo se vynutit zastavení podu $0

en: Failed to pause container $0
cs: Nepodařilo se pozastavit kontejner $0

en: Failed to pause pod $0
cs: Nepodařilo se pozastavit pod $0

en: Failed to prune unused containers
cs: Nepodařilo se prořezat nepoužívané kontejnery

en: Failed to prune unused images
cs: Nepodařilo se prořezat nepoužívané obrazy

en: Failed to pull image $0
cs: Nepodařilo se natáhnout obraz $0

en: Failed to remove container $0
cs: Nepodařilo se odebrat kontejner $0

en: Failed to remove image $0
cs: Nepodařilo se odebrat obraz $0

en: Failed to rename container $0
cs: Nepodařilo se přejmenovat kontejner $0

en: Failed to restart container $0
cs: Nepodařilo se restartovat kontejner $0

en: Failed to restart pod $0
cs: Nepodařilo se restartovat pod $0

en: Failed to restore container $0
cs: Nepodařilo se obnovit kontejner $0

en: Failed to resume container $0
cs: Nepodařilo se navázat v chodu kontejneru $0

en: Failed to resume pod $0
cs: Nepodařilo se navázat v chodu podu $0

en: Failed to run container $0
cs: Nepodařilo se spustit kontejner $0

en: Failed to run health check on container $0
cs: Nepodařilo se zkontrolovat vitálnost kontejneru $0

en: Failed to search for images.
cs: Nepodařilo se vyhledat obrazy.

en: Failed to search for images: $0
cs: Nepodařilo se vyhledat obrazy: $0

en: Failed to search for new images
cs: Nepodařilo se vyhledat nové obrazy

en: Failed to start container $0
cs: Nepodařilo se spustit kontejner $0

en: Failed to start pod $0
cs: Nepodařilo se spustit pod $0

en: Failed to stop container $0
cs: Nepodařilo se zastavit kontejner $0

en: Failed to stop pod $0
cs: Nepodařilo se zastavit pod $0

en: Failing streak
cs: Selhávající streak

en: Force commit
cs: Vynutit odeslání

en: Force delete
cs: Vynutit smazání

en: Force delete pod $0?
cs: Vynutit smazání podu $0?

en: Force restart
cs: Vynutit restart

en: Force stop
cs: Vynutit zastavení

en: Gateway
cs: Brána

en: Health check
cs: Kontrola vitálnosti

en: Health check interval help
cs: Nápověda k intervalu kontroly vitálnosti

en: Health check retries help
cs: Nápověda k opakovaným pokusům o kontrolu vitálnosti

en: Health check start period help
cs: Nápověda k periodě startu kontroly vitálnosti

en: Health check timeout help
cs: Nápověda k časovému limitu kontroly vitálnosti

en: Health failure check action help
cs: Nápověda k akci kontroly selhání

en: Healthy
cs: V pořádku

en: Hide images
cs: Skrýt obrazy

en: Hide intermediate images
cs: Skrýt obrazy mezi tím

en: History
cs: Historie

en: Host path
cs: Popis umístění hostitele

en: Host port
cs: Port hostitele

en: Host port help
cs: Nápověda k portu hostitele

en: ID
cs: Identif.

en: IP address
cs: IP adresa

en: IP address help
cs: Nápověda k IP adrese

en: Ideal for development
cs: Ideální pro vývoj

en: Ideal for running services
cs: Ideální pro provozování služeb

en: If host IP is set to 0.0.0.0 or not set at all, the port will be bound on all IPs on the host.
cs: Pokud je IP adresa hostitele nastavena na 0.0.0.0 nebo vůbec nenastavena, port bude navázán na všechny IP adresy hostitele.

en: If the host port is not set the container port will be randomly assigned a port on the host.
cs: Pokud port hostitele není nastavený, port kontejneru bude náhodně přiřazen na port hostitele.

en: Ignore IP address if set statically
cs: Pokud je nastavená staticky, IP adresu ignorovat

en: Ignore MAC address if set statically
cs: Pokud je nastavená staticky, MAC adresu ignorovat

en: Image
cs: Obraz

en: Image name is not unique
cs: Název obrazu už je použit

en: Image name is required
cs: Je třeba zadat název obrazu

en: Image selection help
cs: Nápověda k výběru obrazu

en: Images
cs: Obrazy

en: Increase CPU shares
cs: Zvýšit podíl na procesoru

en: Increase interval
cs: Prodloužit interval

en: Increase maximum retries
cs: Zvýšit počet opětovných pokusů

en: Increase memory
cs: Zvětšit paměť

en: Increase retries
cs: Zvýšit počet opakování pokusů

en: Increase start period
cs: Zvýšit periodu startu

en: Increase timeout
cs: Prodloužit časový limit

en: Integration
cs: Napojení

en: Interval how often health check is run.
cs: Jak často spouštět kontrolu vitálnosti.

en: Invalid characters. Name can only contain letters, numbers, and certain punctuation (_ . -).
cs: Neplatné znaky. Název může obsahovat pouze písmena, číslice a vybranou interpunkci (_.-).

en: Keep all temporary checkpoint files
cs: Ponechat všechny dočasné soubory kontrolních bodů

en: Key
cs: Klíč

en: Key contains invalid characters
cs: Klíč obsahuje neplatné znaky

en: Key must not be empty
cs: Je třeba vyplnit klíč

en: Key must not begin with a digit
cs: Klíč nemůže začínat na číslici

en: Last 5 runs
cs: Minulých 5 spuštění

en: Latest checkpoint
cs: Nejnovější kontrolní bod

en: Leave running after writing checkpoint to disk
cs: Po zapsání kontrolního bodu na disk ponechat spuštěné

en: Loading details...
cs: Načítání podrobností…

en: Loading logs...
cs: Načítání záznamů událostí…

en: Loading...
cs: Načítání…

en: Local
cs: Lokální

en: Local images
cs: Lokální obrazy

en: Logs
cs: Záznamy událostí

en: MAC address
cs: MAC adresa

en: Maximum retries
cs: Maximální počet opětovných pokusů

en: Memory
cs: Operační paměť

en: Memory limit
cs: Limit operační paměti

en: Memory unit
cs: Jednotka operační paměti

en: Mode
cs: Režim

en: Multiple tags exist for this image. Select the tagged images to delete.
cs: Pro tento obraz existuje vícero štítků. Vyberte oštítkované obrazy, které smazat.

en: Must be a valid IP address
cs: Je třeba, aby byla platná IP adresa

en: Name
cs: Název

en: Name already in use
cs: Název je už používán

en: New container name
cs: Nový název pro kontejner

en: New image name
cs: Název nového obrazu

en: No
cs: Ne

en: No action
cs: Žádná akce

en: No containers
cs: Žádné kontejnery

en: No containers are using this image
cs: Tento obraz není používán žádným kontejnerem

en: No containers in this pod
cs: V tomto podu nejsou žádné kontejnery

en: No containers that match the current filter
cs: Stávajícímu filtru neodpovídají žádné kontejnery

en: No environment variables specified
cs: Nezadány žádné proměnné prostředí

en: No images
cs: Žádné obrazy

en: No images found
cs: Nenalezeny žádné obrazy

en: No images that match the current filter
cs: Žádné obrazy které by odpovídaly stávajícímu filtru

en: No label
cs: Žádný štítek

en: No ports exposed
cs: Nejsou vystavené žádné porty

en: No results for $0
cs: Žádné výsledky pro $0

en: No running containers
cs: Žádné spuštěné kontejnery

en: No volumes specified
cs: Nejsou určeny žádné svazky

en: On failure
cs: Při nezdaru

en: Only running
cs: Pouze spuštěné

en: Options
cs: Volby

en: Owner
cs: Vlastník

en: Owner help
cs: Nápověda k vlastníkovi

en: Passed health run
cs: Prošlo kontrolou vitálnosti

en: Paste one or more lines of key=value pairs into any field for bulk import
cs: Pokud chcete hromadně naimportovat, zadejte do libovolné kolonky jeden či více řádků s dvojicemi klíč=hodnota

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Pause container when creating image
cs: Při vytváření obrazu pozastavit kontejner

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Pod failed to be created
cs: Pod se nepodařilo vytvořit

en: Pod name
cs: Název pro pod

en: Podman containers
cs: Podman kontejnery

en: Podman service is not active
cs: Služba podman není aktivní

en: Port mapping
cs: Mapování portů

en: Ports
cs: Porty

en: Ports under 1024 can be mapped
cs: Je možné mapovat na porty nižší než 1024

en: Private
cs: Soukromé

en: Protocol
cs: Protokol

en: Prune
cs: Prořezat

en: Prune unused containers
cs: Prořezat nepoužívané kontejnery

en: Prune unused images
cs: Prořezat nepoužívané obrazy

en: Pruning containers
cs: Prořezávají se kontejnery

en: Pruning images
cs: Prořezávají se obrazy

en: Pull
cs: Natáhnout

en: Pull all images
cs: Natáhnout veškeré obrazy

en: Pull latest image
cs: Stáhnout si nejnovější obraz

en: Pulling
cs: Stahování

en: Read-only access
cs: Přístup pouze pro čtení

en: Read-write access
cs: Přístup pro čtení i zápis

en: Remove item
cs: Odebrat položku

en: Removes selected non-running containers
cs: Odebere označené (a nespuštěné) kontejnery

en: Removing
cs: Odebírá se

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename container $0
cs: Přejmenovat kontejner $0

en: Resource limits can be set
cs: Je možné nastavit limity prostředků

en: Restart policy
cs: Pravidlo restartování

en: Restart policy help
cs: Nápověda k pravidlu restartování

en: Restart policy to follow when containers exit.
cs: Které pravidlo ohledně restartování následovat když se kontejnery ukončují.

en: Restart policy to follow when containers exit. Using linger for auto-starting containers may not work in some circumstances, such as when ecryptfs, systemd-homed, NFS, or 2FA are used on a user account.
cs: Pravidlo ohledně restartování kterým se řídit při ukončení kontejnerů. Pokud je v rámci uživatelského účtu používán např. ecryptfs, systemd-homed, NFS nebo 2FA, pak se může stávat, že automatické spouštění pomocí linger za určitých podmínek nemusí zafungovat.

en: Restore
cs: Obnovit

en: Restore container $0
cs: Obnovit kontejner $0

en: Restore with established TCP connections
cs: Obnovit s navázanými TCP spojeními

en: Restricted by user account permissions
cs: Omezeno oprávněními uživatelského účtu

en: Resume
cs: Navázat v chodu

en: Retries
cs: Opětovných pokusů

en: Retry another term.
cs: Zkusit znovu jiný pojem.

en: Run health check
cs: Zkontrolovat vitálnost

en: Running
cs: Spuštěné

en: Search by name or description
cs: Hledat podle názvu nebo popisu

en: Search by registry
cs: Hledat podle registru (repozitáře)

en: Search for
cs: Hledat

en: Search for an image
cs: Hledat obraz

en: Search string or container location
cs: Hledat řetězec nebo umístění kontejneru

en: Searching...
cs: Vyhledávání...

en: Searching: $0
cs: Vyhledávání: $0

en: Shared
cs: Sdílené

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show images
cs: Zobrazit obrazy

en: Show intermediate images
cs: Zobrazit obrazy mezi tím

en: Show less
cs: Zobrazit méně

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Size
cs: Velikost

en: Start
cs: Spustit

en: Start period
cs: Perioda startu

en: Start podman
cs: Spustit podman

en: Start typing to look for images.
cs: Vyhledávání obrazů zahájíte psaním.

en: Started at
cs: Spuštěno v

en: State
cs: Stav

en: Status
cs: Stav

en: Stop
cs: Zastavit

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Support preserving established TCP connections
cs: Podpora pro zachování navázaných TCP spojení

en: System
cs: Systém

en: System Podman service is also available
cs: Je také k dispozici systémová služba Podman

en: Tag
cs: Štítek

en: Tags
cs: Štítky

en: The Cockpit user interface for Podman containers. podman (Pod Manager) is a fully featured daemon-less engine for OCI containers, pods (groups of containers), and container images. It is CLI, API, and functionally compatible with Docker.
cs: Cockpit uživatelské rozhraní pro Podman kontejnery. podman (správce podů) je plně vybavený engine pro OCI kontejnery, pody (skupiny kontejnerů) a obrazy kontejnerů – to vše bez potřeby privilegovaného procesu služby. Po stránce rozhraní pro příkazový řádek, API a funkcí je kompatibilní s Docker.

en: The initialization time needed for a container to bootstrap.
cs: Doba potřebná pro inicializaci zavádění kontejneru.

en: The maximum time allowed to complete the health check before an interval is considered failed.
cs: Nejdelší přijatelná doba pro dokončení kontroly vitálnosti, než bude interval považován za nezdařilý.

en: The number of retries allowed before a healthcheck is considered to be unhealthy.
cs: Umožněný počet opětovných pokusů než bude výsledek kontroly vitálnosti považován za negativní.

en: Timeout
cs: Časový limit

en: Troubleshoot
cs: Řešení problémů

en: Type to filter…
cs: Filtrujte psaním…

en: Unable to load image history
cs: Nepodařilo se načíst historii obrazu

en: Unhealthy
cs: Není v pořádku

en: Up since:
cs: V chodu od:

en: Use legacy Docker format
cs: Použít původní Docker formát

en: Used by
cs: Používáno

en: User
cs: Uživatel

en: User Podman service is also available
cs: Je také k dispozici uživatelská služba Podman

en: User:
cs: Uživatel:

en: Value
cs: Hodnota

en: Volumes
cs: Svazky

en: When unhealthy
cs: Pokud v nepořádku

en: With terminal
cs: S terminálem

en: Writable
cs: Zapisovatelné

en: container
cs: kontejner

en: downloading
cs: stahuje se

en: host[:port]/[user]/container[:tag]
cs: hostitel[:port]/[uživatel]/kontejner[:štítek]

en: image
cs: obraz

en: in
cs: v

en: intermediate
cs: mezi tím

en: intermediate image
cs: Obraz mezi tím

en: not available
cs: není k dispozici

en: pod group
cs: skupina podu

en: ports
cs: porty

en: seconds
cs: sekund

en: system
cs: systém

en: unused
cs: nepoužito

en: user:
cs: uživatel:

en: volumes
cs: svazky
