compiz - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Close Window
sl: Zapri okno

en: Unmaximize Window
sl: Odmaksimiziraj okno

en: Maximize Window
sl: Maksimiziraj okno

en: Minimize Window
sl: Minimiziraj okno

en: Window Menu
sl: Okenski meni

en: Shade
sl: Zasenči

en: Make Above
sl: Postavi na vrh

en: Stick
sl: Prilepi

en: Unshade
sl: Odsenči

en: Unmake Above
sl: Postavi iz ospredja

en: Unstick
sl: Odlepi

en: The window "%s" is not responding.
sl: Okno "%s" se ne odziva

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
sl: Nasilno zaprtje te aplikacije lahko povzroči izgubo neshranjenih sprememb.

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Force Quit
sl: _Nasilni izhod

en: Draw
sl: Izriši

en: Draw using tool
sl: Izriši z uporabo orodja

en: Initiate erase
sl: Inicializiraj izbris

en: Clear
sl: Počisti

en: Blur Windows
sl: Zamaži okna

en: Blur windows
sl: Zamaži okna

en: Pulse
sl: Pulz

en: Pulse effect
sl: Pulz efekt

en: Blur Speed
sl: Zamaži hitrost

en: Window blur speed
sl: Hitrost zamaznitve okna

en: Focus blur windows
sl: Zamaži okna v ospredju

en: Focus Blur
sl: Zamaži v ospredju

en: Blur windows that doesn't have focus
sl: Zamaži okna v ozadju

en: Alpha blur windows
sl: Zamaži okna z transparenco

en: Alpha Blur
sl: Zamaži z transparenco

en: Blur behind translucent parts of windows
sl: Zamaži za prosojnimi deli oken

en: Blur Filter
sl: Filter madeža

en: 4xBilinear
sl: 4xbilinearno

en: Gaussian
sl: Gausova

en: Mipmap
sl: Mini zemljevid

en: Gaussian Radius
sl: Gausov radij

en: Gaussian radius
sl: gausov radij

en: Gaussian Strength
sl: Gausova moč

en: Gaussian strength
sl: Gausova moč

en: Mipmap level-of-detail
sl: stopnja podrobnosti Mini zemljevida

en: Blur saturation
sl: Madež nasičenosti

en: Blur Occlusion
sl: Madež absorpcije

en: Use the available texture units to do as many as possible independent texture fetches.
sl: Uporabi vse teksturne enote ki so na voljo, da ustvariš karseda veliko neodvisnih novih tekstur.

en: Initiate
sl: Inicializiraj

en: Normal
sl: Navaden

en: None
sl: brez izbire

en: Big
sl: Velik
