compiz - en to uk translation catalogue (675 entries)

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Unmaximize Window
uk: Відновити розмір вікна

en: Maximize Window
uk: Розгорнути вікно

en: Minimize Window
uk: Згорнути вікно

en: Window Menu
uk: Меню вікна

en: Shade
uk: Згорнути у заголовок

en: Make Above
uk: Винести нагору

en: Stick
uk: Приклеїти

en: Unshade
uk: Розгорнути із заголовка

en: Unmake Above
uk: Відмінити винесення нагору

en: Unstick
uk: Відклеїти

en: The window "%s" is not responding.
uk: Вікно "%s" не відповідає.

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
uk: Примусове завершення програми призведе до втрати всіх незбережених змін.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Force Quit
uk: _Примусове завершення

en: Annotate
uk: Коментар

en: Annotate plugin
uk: Модуль нотатки

en: Draw
uk: Малювати

en: Draw using tool
uk: Малювати з використанням інструменту

en: Initiate erase
uk: Початок видалення

en: Initiate annotate erasing
uk: Початок видалення примітки

en: Clear
uk: Очистити

en: Annotate Fill Color
uk: Колір коментарю

en: Fill color for annotations
uk: Колір заповнення для анотації

en: Annotate Stroke Color
uk: Колір риски нотатки

en: Stroke color for annotations
uk: Колір риски для приміток

en: Stroke width
uk: Ширина риски

en: Stroke width for annotations
uk: Ширина риски для приміток

en: Blur Windows
uk: Розмивання вікон

en: Blur windows
uk: Розмивання вікон

en: Pulse
uk: Пульс

en: Pulse effect
uk: Ефект пульсації

en: Blur Speed
uk: Швидкість розмивання

en: Window blur speed
uk: Швидкість розмивання вікна

en: Focus blur windows
uk: Розмивання активних вікон

en: Windows that should be affected by focus blur
uk: Вікна, на які впливає ефект розмивання

en: Focus Blur
uk: Розмивання активного

en: Blur windows that doesn't have focus
uk: Розмивання вікон, які не мають фокусу

en: Alpha blur windows
uk: Розмивання вікна по альфа-каналу

en: Windows that should be use alpha blur by default
uk: Вікна, для яких використовується альфа розмивання за замовчуванням

en: Alpha Blur
uk: Розмивання по альфа-каналу

en: Blur behind translucent parts of windows
uk: Розмивання поза прозорими частинами вікон

en: Blur Filter
uk: Фільтр розмивання

en: Filter method used for blurring
uk: Фільтр методу, який використовується для розмивання

en: 4xBilinear
uk: 4-разова Білінійна фільтрація

en: Gaussian
uk: Гаусів

en: Gaussian Radius
uk: Радіус розмивання

en: Gaussian radius
uk: Радіус розмивання

en: Gaussian Strength
uk: Сила розмивання

en: Gaussian strength
uk: Сила розмивання

en: Mipmap LOD
uk: Рівень деталізації Mipmap

en: Mipmap level-of-detail
uk: Деталізація Mipmap

en: Blur Saturation
uk: Насиченість розмивання

en: Blur saturation
uk: Насиченість розмивання

en: Blur Occlusion
uk: Загородження розмиття

en: Disable blurring of screen regions obscured by other windows.
uk: Вимкнути розмивання на тьмяних ділянках екрану інших вікон

en: Independent texture fetch
uk: Незалежне отримання текстур

en: Use the available texture units to do as many as possible independent texture fetches.
uk: Використовувати доступну кількість елементів текстур для отримання якомога більшої кількості незалежних текстур.

en: Clone Output
uk: Дублювання виводу

en: Output clone handler
uk: Оброблювач дубльованого виводу

en: Initiate
uk: Ініціювати

en: Initiate clone selection
uk: Почати дублювання позначеного

en: Commands
uk: Команди

en: Assigns bindings to arbitrary commands
uk: Призначає закріплення на виконання команд

en: Command line 0
uk: Команда 0

en: Command line to be executed in shell when run_command0 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command0

en: Command line 1
uk: Команда 1

en: Command line to be executed in shell when run_command1 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command1

en: Command line 2
uk: Команда 2

en: Command line to be executed in shell when run_command2 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command2

en: Command line 3
uk: Команда 3

en: Command line to be executed in shell when run_command3 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command3

en: Command line 4
uk: Команда 4

en: Command line to be executed in shell when run_command4 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command4

en: Command line 5
uk: Команда 5

en: Command line to be executed in shell when run_command5 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command5

en: Command line 6
uk: Команда 6

en: Command line to be executed in shell when run_command6 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command6

en: Command line 7
uk: Команда 7

en: Command line to be executed in shell when run_command7 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command7

en: Command line 8
uk: Команда 8

en: Command line to be executed in shell when run_command8 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command8

en: Command line 9
uk: Команда 9

en: Command line to be executed in shell when run_command9 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command9

en: Command line 10
uk: Команда 10

en: Command line to be executed in shell when run_command10 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command10

en: Command line 11
uk: Команда 11

en: Command line to be executed in shell when run_command11 is invoked
uk: Команда, яку буде виконано в оболонці при виклику run_command11

en: Command line 12
uk: Команда 12

en: Key Bindings
uk: Комбінації клавіш

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command0
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command0

en: Run command 1
uk: Виконати команду 1

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command1
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command1

en: Run command 2
uk: Виконати команду 2

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command2
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command2

en: Run command 3
uk: Виконати команду 3

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command3
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command3

en: Run command 4
uk: Виконати команду 4

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command4
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command4

en: Run command 5
uk: Виконати команду 5

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command5
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command5

en: Run command 6
uk: Виконати команду 6

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command6
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command6

en: Run command 7
uk: Виконати команду 7

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command7
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command7

en: Run command 8
uk: Виконати команду 8

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command8
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command8

en: Run command 9
uk: Виконати команду 9

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command9
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command9

en: Run command 10
uk: Виконати команду 10

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command10
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command10

en: Run command 11
uk: Виконати команду 11

en: A keybinding that when invoked, will run the shell command identified by command11
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command11

en: Run command 12
uk: Виконати команду 12

en: Button Bindings
uk: Комбінації клавіш

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command0
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command0

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command1
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command1

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command2
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command2

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command3
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command3

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command4
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command4

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command5
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command5

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command6
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command6

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command7
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command7

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command8
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command8

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command9
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command9

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command10
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command10

en: A button binding that when invoked, will run the shell command identified by command11
uk: Комбінація клавіш, при натисненні якої буде виконана команда оболонки, визначена як command11

en: Edge Bindings
uk: Закріплення межі

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command0
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command0

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command1
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command1

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command2
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command2

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command3
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command3

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command4
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command4

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command5
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command5

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command6
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command6

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command7
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command7

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command8
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command8

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command9
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command9

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command10
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command10

en: An edge binding that when invoked, will run the shell command identified by command11
uk: Закріплення за межею екрану, що при наведенні, буде виконана команда оболонки, визначена як command11

en: General Options
uk: Загальні Налаштування

en: General compiz options
uk: Загальні налаштування Compiz

en: Active Plugins
uk: Активні модулі

en: List of currently active plugins
uk: Перелік активних в даний момент модулів

en: Audible Bell
uk: Сигнал, що чути

en: Audible system beep
uk: Системний звуковий сигнал, що чути

en: Ignore Hints When Maximized
uk: Ігнорувати підказки у розгорнутому стані

en: Ignore size increment and aspect hints when window is maximized
uk: Ігнорування підказок збільшення розмірів і співвідношення сторін для розгорнутого вікна

en: Hide Skip Taskbar Windows
uk: Сховати всі, крім вікон панелі завдань

en: Hide windows not in taskbar when entering show desktop mode
uk: При переході в режим відображення робочого столу вікна, яких немає на панелі завдань, не відображаються

en: Edge Trigger Delay
uk: Затримка спрацьовування на краю

en: Duration the pointer must rest in a screen edge before an edge action is taken.
uk: Затримка покажчика миші на краю екрану перед тим, як буде здійснено дію краю екрану.

en: Ping Delay
uk: Затримка

en: Interval between ping messages
uk: Інтервал між повідомленнями відгуку

en: Display Settings
uk: Параметри відображення

en: Texture Filter
uk: Фільтр текстур

en: Texture filtering
uk: Фільтрація текстур

en: Fast
uk: Швидко

en: Good
uk: Добре

en: Best
uk: Найкраще

en: Focus &amp; Raise Behavior
uk: Поведінка при розгортані

en: Click To Focus
uk: Натисніть для виділення

en: Click on window moves input focus to it
uk: Клацання на вікні переведе фокус вводу на нього

en: Raise On Click
uk: Викликати клацанням

en: Raise windows when clicked
uk: Виклик вікна клацанням

en: Auto-Raise
uk: Авторозкриття

en: Raise selected windows after interval
uk: Виклик обраних вікон після закінчення інтервалу часу

en: Auto-Raise Delay
uk: Затримка авторозкриття

en: Interval before raising selected windows
uk: Інтервал часу до авторозгортання обраних вікон

en: Key bindings
uk: Сполучення клавіш

en: Close active window
uk: Закрити активне вікно

en: Raise Window
uk: Викликати вікно

en: Raise window above other windows
uk: Виклик вікна поверх інших вікон

en: Lower Window
uk: Перемістити вікно на задній план

en: Lower window beneath other windows
uk: Розташування вікна позаду інших вікон

en: Unmaximize active window
uk: Скасування повного розгортання активного вікна

en: Minimize active window
uk: Згорнути активне вікно

en: Maximize active window
uk: Розгорнути активне вікно

en: Maximize Window Horizontally
uk: Розгорнути вікно за горизонталлю

en: Maximize active window horizontally
uk: Розгорнути активне вікно за горизонталлю

en: Maximize Window Vertically
uk: Розгорнути вікно за вертикаллю

en: Maximize active window vertically
uk: Розгорнути активне вікно за вертикаллю

en: Window menu button binding
uk: Поєднання кнопок меню вікна

en: Window menu key binding
uk: Сполучення клавіш меню вікна

en: Show Desktop
uk: Показати стільницю

en: Hide all windows and focus desktop
uk: Сховати всі вікна і передати фокус робочому столу

en: Toggle Window Maximized
uk: Розгортати вікно

en: Toggle active window maximized
uk: Розгортання активного вікна

en: Toggle Window Maximized Horizontally
uk: Розгортати вікно по горизонталі

en: Toggle active window maximized horizontally
uk: Розгортання активного вікна по горизонталі

en: Toggle Window Maximized Vertically
uk: Розгортати вікно по вертикалі

en: Toggle active window maximized vertically
uk: Розгортання активного вікна по вертикалі

en: Toggle Window Shaded
uk: Переключити згортання вікна в смужку

en: Toggle active window shaded
uk: Переключення згортання активного вікна в смужку

en: Slow Animations
uk: Повільна анімація

en: Toggle use of slow animations
uk: Перемикач для використання повільної анімації

en: Desktop Size
uk: Розмір робочого столу

en: Horizontal Virtual Size
uk: Віртуальний розмір по горизонталі

en: Screen size multiplier for horizontal virtual size
uk: Коефіцієнт розміру екрану для віртуального розміру по горизонталі

en: Vertical Virtual Size
uk: Віртуальний розмір по вертикалі

en: Screen size multiplier for vertical virtual size
uk: Коефіцієнт розміру екрану для віртуального розміру по вертикалі

en: Lighting
uk: Освітлення

en: Use diffuse light when screen is transformed
uk: Використання розсіяного світла при перетворенні екрану

en: Detect Refresh Rate
uk: Визначити швидкість оновлення

en: Automatic detection of refresh rate
uk: Автоматичне визначення частоти поновлювання

en: Refresh Rate
uk: Частота поновлювання

en: The rate at which the screen is redrawn (times/second)
uk: Частота, з якою перемальовується вміст екрана (раз / сек)

en: Detect Outputs
uk: Визначити пристрої виводу

en: Automatic detection of output devices
uk: Автоматичне виявлення пристроїв виводу

en: Overlapping Output Handling
uk: Обробка перекриваємого виводу

en: Which one of overlapping output devices should be preferred
uk: Який з пристроїв виводу, що перекриваються повинен бути обраний

en: Smart mode
uk: Інтелектуальний режим

en: Prefer larger output
uk: Перевага більшому виводу

en: Prefer smaller output
uk: Перевага меншому виводу

en: Outputs
uk: Пристрої виводу

en: List of strings describing output devices
uk: Перелік рядків, що описують пристрої виведення

en: Sync To VBlank
uk: Синхронізація з VBlank

en: Only perform screen updates during vertical blanking period
uk: Оновлювати екран під час гасіння зворотного ходу променя кадрової розгортки

en: Focus Prevention Level
uk: Рівень попереджуючий фокусування

en: Level of focus stealing prevention
uk: Рівень запобігання розкраданню фокусу

en: Off
uk: Вимкнути

en: Low
uk: Низьке

en: Normal
uk: Нормальний

en: High
uk: Високе

en: Very High
uk: Дуже високий

en: Focus Prevention Windows
uk: Попереджуюче фокусування вікон

en: Focus prevention windows
uk: Попереджуюче фокусування вікон

en: Unredirect Fullscreen Windows
uk: Скасувати перенаправлення вікон на весь екран

en: Allow drawing of fullscreen windows to not be redirected to offscreen pixmaps
uk: Дозволяє малювати вікна на весь екран без перенаправлення в області растрового відображення за межами екрану

en: Default Icon
uk: Типовий значок

en: Default window icon image
uk: Типовий значок вікна

en: Force independent output painting.
uk: Примусове незалежне обмальовування виводу.

en: Paint each output device independly, even if the output devices overlap
uk: Перетворювати кожен пристрій виводу незалежно, навіть якщо пристрої виведення перекриваються

en: Texture Compression
uk: Компресія текстур

en: If available use compression for textures converted from images
uk: Використовувати стиснення для текстур, конвертованих від зображень, якщо є

en: Desktop Cube
uk: Куб робочого столу

en: Place windows on cube
uk: Розміщення вікон на кубі

en: Unfold
uk: Розгортання

en: Unfold cube
uk: Розгортання куба

en: Next Slide
uk: Слідуючий слайд

en: Advance to next slide
uk: Перехід до наступного слайда

en: Prev Slide
uk: Попередній слайд

en: Go back to previous slide
uk: Повернення до попереднього слайда

en: Generate mipmaps when possible for higher quality scaling
uk: По можливості застосовувати множинне відображення для масштабування якості зображення

en: Multi Output Mode
uk: Режим множинного виводу

en: Selects how the cube is displayed if multiple output devices are used.
uk: Вибір відображення куба при множинному виводі.

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Multiple cubes
uk: Декілька кубів

en: One big cube
uk: Один великий куб

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Inside Cube
uk: Внутрішня поверхня куба

en: Inside cube
uk: Внутрішня поверхня куба

en: Acceleration
uk: Прискорення

en: Fold Acceleration
uk: Прискорення згортання

en: Speed
uk: Швидкість

en: Fold Speed
uk: Швидкість згортання

en: Timestep
uk: Крок часу

en: Fold Timestep
uk: Крок часу згортання

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Cube Color
uk: Кольори куба

en: Color of top and bottom sides of the cube
uk: Колір верхньої та нижньої граней куба

en: Cube Caps
uk: Шапка куба

en: Scale image
uk: Масштаб зображення

en: Scale images to cover top face of cube
uk: Масштаб зображення для покриття верхної грані куба

en: Image files
uk: Файли зображення

en: List of PNG and SVG files that should be rendered on top face of cube
uk: Перелік PNG-і SVG-файлів, які слід відобразити на верхній грані куба

en: Adjust Image
uk: Налаштування зображення

en: Adjust top face image to rotation
uk: Налаштування зображення на верхній грані куба

en: Skydome
uk: Тло

en: Render skydome
uk: Обмальовування фону

en: Skydome Image
uk: Зображення для тла

en: Image to use as texture for the skydome
uk: Зображення, що використовується як текстури для фону

en: Animate Skydome
uk: Анімувати фон

en: Animate skydome when rotating cube
uk: Анімації фону при обертанні куба

en: Skydome Gradient Start Color
uk: Початковий колір градієнта для тла

en: Color to use for the top color-stop of the skydome-fallback gradient
uk: Колір, що використовується для верхньої межі градієнта тла

en: Skydome Gradient End Color
uk: Кінцевий колір градієнта для тла

en: Color to use for the bottom color-stop of the skydome-fallback gradient
uk: Колір, що використовується для нижньої межі градієнта тла

en: Transparent Cube
uk: Прозорість куба

en: Opacity During Rotation
uk: Прозорість під час обертання

en: Opacity of desktop window during rotation.
uk: Прозорість стільниці під час обертання.

en: Opacity When Not Rotating
uk: Прозорість у статичному положенні

en: Opacity of desktop window when not rotating.
uk: Прозорість вікон стільниці в статичному положенні.

en: Transparency Only on Mouse Rotate
uk: Прозорість тільки при обертанні мишею

en: Initiates Cube transparency only if rotation is mouse driven.
uk: Прозорість куба тільки під час обертання мишею.

en: D-Bus Control Backend
uk: Управління D-Bus

en: Window Decoration
uk: Оформлення вікна

en: Window decorations
uk: Оформлення вікон

en: Shadow Radius
uk: Радіус тіні

en: Drop shadow radius
uk: Радіус тіні

en: Shadow Opacity
uk: Прозорість тіні

en: Drop shadow opacity
uk: Прозорість тіні

en: Shadow Color
uk: Колір тіні

en: Drop shadow color
uk: Колір тіні

en: Shadow Offset X
uk: Зсув тіні по осі X

en: Drop shadow X offset
uk: Зсув тіні по осі X

en: Shadow Offset Y
uk: Зсув тіні по осі Y

en: Drop shadow Y offset
uk: Зсув тіні по осі Y

en: Command
uk: Команда

en: Decorator command line that is executed if no decorator is already running
uk: Команда декоратора, яка виконується, якщо декоратор ще не запущений

en: Allow mipmaps to be generated for decoration textures
uk: Дозволити генерацію mipmaps для текстур оформлення

en: Decoration windows
uk: Декорація вікон

en: Windows that should be decorated
uk: Вікна до яких буде застосовано оформлення

en: Shadow windows
uk: Тінь вікон

en: Windows that should have a shadow
uk: Вікна які будуть відкидати тінь

en: Fading Windows
uk: Прояв / зникнення вікон

en: Fade in windows when mapped and fade out windows when unmapped
uk: Поступовий прояв вікон при відображенні і поступове зникнення при скасуванні відображення

en: Fade Mode
uk: Швидкість зникнення

en: Window fade mode
uk: Режим прояву / зникнення вікна

en: Constant speed
uk: Постійна швидкість

en: Constant time
uk: Постійний час

en: Fade Speed
uk: Швидкість знебарвлювання

en: Window fade speed in "Constant speed" mode
uk: Швидкість зникнення вікна в режимі "Постійна швидкість"

en: Fade Time
uk: Час зникнення

en: Window fade time (in ms) in "Constant time" mode
uk: Час зникнення вікна (в мс) в режимі "Постійна швидкість"

en: Fade windows
uk: Знебарвити вікна

en: Windows that should be fading
uk: Вікна, до яких слід застосовувати ефект прояву / зникнення

en: Visual Bell
uk: Візуалізація звукового сигналу

en: Fade effect on system beep
uk: Ефект знебарвлювання при системному звуковому сигналі

en: Fullscreen Visual Bell
uk: Повноекранна візуалізація звукового сигналу

en: Fullscreen fade effect on system beep
uk: Повноекранний ефект прояву / зникнення при системному звуковому сигналі

en: Fade On Minimize/Open/Close
uk: Знебарвлювати при згортанні / відкритті / закритті

en: Fade effect on minimize/open/close window events
uk: Ефект знебарвлювання при згортанні / відкритті / закритті вікон

en: Dim Unresponsive Windows
uk: Затемнення вікна, що не відповідає

en: Dim windows that are not responding to window manager requests
uk: Затемнення вікна, яке не відповідає на запити менеджера вікон

en: Unresponsive Window Brightness
uk: Яскравість вікна що не відповідає

en: Brightness (in %) of unresponsive windows
uk: Яскравість (у %) вікон які не відповідають

en: Unresponsive Window Saturation
uk: Насиченість вікна, що не відповідає

en: Saturation (in %) of unresponsive windows
uk: Насиченість (у %) вікна, що не відповідає

en: Userspace File System
uk: Файлова система у просторі (fuse)

en: Userspace file system
uk: Файлова система у просторі (fuse)

en: Mount Point
uk: Точка монтування

en: Mount point
uk: Точка монтування

en: GLib main loop support
uk: Підтримка основного циклу GLib

en: MATE Compatibility
uk: Працює з MATE

en: Options that keep Compiz compatible to the MATE desktop environment
uk: Параметри, що підтримують сумісність Compiz з оточенням стільниці MATE

en: Show Main Menu
uk: &Показувати Головне меню

en: Show the main menu
uk: Показувати головне меню

en: Run Dialog
uk: Діалогове вікно запуску

en: Show Run Application dialog
uk: Показати діалог запуску застосунків

en: Screenshot command line
uk: Командний рядок знімка екрана

en: Take a screenshot
uk: Зробити знімок екрану

en: Window screenshot command line
uk: Командний рядок знімка вікна

en: Take a screenshot of a window
uk: Зробити знімок вікна

en: Run terminal command
uk: Запустити команду в терміналі

en: Terminal command line
uk: Командний рядок терміналу

en: Open a terminal
uk: Відкрити термінал

en: Ini Flat File Backend
uk: Формат зберігання в простому INI-файлі

en: File change notification plugin
uk: Модуль сповіщення про зміну файлу

en: Minimize Effect
uk: Ефект згортання

en: Transform windows when they are minimized and unminimized
uk: Перетворювати вікна при згортанні та скасуванні згортання

en: Minimize speed
uk: Швидкість згортання

en: Minimize timestep
uk: Квант часу згортання

en: Minimize Windows
uk: Згорнути вікна

en: Windows that should be transformed when minimized
uk: Вікна, які повинні бути перетворені при згортанні

en: Shade Resistance
uk: Стійкість тіні

en: Shade resistance
uk: Стійкість тіні

en: Move Window
uk: Перемістити вікно

en: Move window
uk: Перемістити вікно

en: Initiate Window Move
uk: Ініціювати рух вікна

en: Start moving window
uk: Запуск переміщення вікна

en: Opacity
uk: Прозорість

en: Opacity level of moving windows
uk: Ступінь прозорості рухомих вікон

en: Constrain Y
uk: Обмежити Y

en: Constrain Y coordinate to workspace area
uk: Обмеження координати Y межами робочої області

en: Snapoff maximized windows
uk: Скасувати прив'язку повністю розгорнутих вікон

en: Snapoff and auto unmaximized maximized windows when dragging
uk: Скасування прив'язки та автоматичне скасування розгортання повністю розгорнутих вікон під час перетягування

en: Lazy Positioning
uk: "Ліниве" позиціонування

en: Do not update the server-side position of windows until finished moving
uk: Не оновлювати зі сторони сервера положення вікон до закінчення переміщення

en: Opacity, Brightness and Saturation
uk: Прозорість, яскравість і насиченість

en: Opacity, Brightness and Saturation adjustments
uk: Регулювання прозорості, яскравості і насиченості

en: Opacity Increase
uk: Збільшення прозорості

en: Opacity Decrease
uk: Зменшення прозорості

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Brightness Increase
uk: Збільшення яскравості

en: Brightness Decrease
uk: Зменшення яскравості

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Saturation Increase
uk: Збільшення насиченості

en: Saturation Decrease
uk: Зменшення насиченості

en: Step
uk: Крок

en: Opacity Step
uk: Крок прозорості

en: Window specific settings
uk: Специфічні налаштування вікна

en: Windows
uk: Вікна

en: Windows that should have a different opacity by default
uk: Вікна, які повинні мати іншу яскравість за замовчуванням

en: Window values
uk: Значення для вікна

en: Opacity values for windows
uk: Значення прозорості для вікон

en: Brightness Step
uk: Крок зміни яскравості

en: Windows that should have a different brightness by default
uk: Вікна, які повинні мати іншу яскравість за замовчуванням

en: Brightness values for windows
uk: Значення яскравості для вікон

en: Saturation Step
uk: Крок зміни насиченості

en: Windows that should have a different saturation by default
uk: Вікна, які повинні мати іншу яскравість за замовчуванням

en: Saturation values for windows
uk: Значення насиченості для вікон

en: Place Windows
uk: Розміщення вікон

en: Place windows at appropriate positions when mapped
uk: При відображенні ви можете розмістити вікна в потрібних місцях

en: Workarounds
uk: Обхідні шляхи

en: Window placement workarounds
uk: Обхідні шляхи при розміщенні вікна

en: Placement Mode
uk: Режим розміщення

en: Algorithm to use for window placement
uk: Алгоритм, що використовується для розміщення вікна

en: Cascade
uk: Каскадом

en: Centered
uk: У центрі

en: Smart
uk: Розумний

en: Maximize
uk: Розгорнути

en: Random
uk: Випадковий

en: Selects how window placement should behave if multiple outputs are selected
uk: Вибір як має себе вести позиціонування вікон, якщо використовується декілька виводів

en: Use active output device
uk: Використовувати активний пристрій виводу

en: Use output device with pointer
uk: Використовувати пристрій виведення з курсором

en: Use output device of focused window
uk: Використовувати пристрій виводу сфокусованого вікна

en: Place across all outputs
uk: Розміщувати на всіх пристроях виводу

en: Force Placement Windows
uk: Примусове позиціонування вікон

en: Windows that should forcedly be placed, even if they indicate the window manager should avoid placing them.
uk: Вікна, які повинні бути опозиціоновані, навіть якщо вони вказують, що цього робити не потрібно.

en: Fixed Window Placement
uk: Фіксоване розміщення вікна

en: Windows with fixed positions
uk: Вікно з фіксованою позицією

en: Positioned windows
uk: Опозиціонувати вікна

en: Windows that should be positioned by default
uk: Вікна, які повинні бути опозиціоновані за замовчуванням

en: X Positions
uk: Положення по X

en: X position values
uk: Значення положення по X

en: Y Positions
uk: Положення по Y

en: Y position values
uk: Значення положення по Y

en: Keep In Workarea
uk: Тримати в робочій області

en: Keep placed window in work area, even if that means that the position might differ from the specified position
uk: Запобігти переміщенню вікон за межі екрану

en: Windows with fixed viewport
uk: Вікно з фіксованим видовим вікном

en: Viewport positioned windows
uk: Опозиціонування вікна видовоих вікон

en: Windows that should be positioned in specific viewports by default
uk: Вікна, які повинні бути опозиціоновані в певному екрані за замовчуванням

en: X Viewport Positions
uk: Положення видового вікна по X

en: Horizontal viewport positions
uk: Горизонтальні позиції видових вікон

en: Y Viewport Positions
uk: Положення видового вікна по Y

en: Vertical viewport positions
uk: Вертикальні позиції видових вікон

en: Png image loader
uk: Завантажувач зображень Png

en: Regex Matching
uk: Відповідність регулярними виразами

en: Regex window matching
uk: Відповідність вікон за допомогою регулярних виразів

en: Resize Window
uk: Зміна розмірів вікна

en: Resize window
uk: Зміна розмірів вікна

en: Bindings
uk: Закріплення

en: Initiate Normal Window Resize
uk: Ініціювати звичайну зміну розмірів вікна

en: Start resizing window normally
uk: Запуск звичайної зміни розмірів вікна

en: Initiate Outline Window Resize
uk: Ініціювати зміну розмірів вікна Кордон

en: Start resizing window with outline
uk: Запуск зміни розмірів вікна з показом кордону

en: Initiate Rectangle Window Resize
uk: Ініціювати зміну розмірів вікна Прямокутник

en: Start resizing window with rectangle
uk: Запуск зміни розмірів вікна з показом прямокутника

en: Initiate Stretch Window Resize
uk: Ініціювати зміну розмірів вікна Розтягування

en: Start resizing window by stretching it
uk: Запуск зміни розмірів вікна його розтяганням

en: Initiate Window Resize
uk: Ініціювати зміну розмірів вікна

en: Start resizing window
uk: Запуск зміни розмірів вікна

en: Default Resize Mode
uk: Режим зміни розміру за замовчуванням

en: Default mode used for window resizing
uk: Режим за замовчуванням, який використовується для зміни розміру вікна

en: Outline
uk: Кордон

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Stretch
uk: Розтягнути

en: Border Color
uk: Колір кордону

en: Border color used for outline and rectangle resize modes
uk: Колір кордону, який використовується для окреслення контуру і режимів зміни розмірів прямокутника

en: Fill Color
uk: Колір заливки

en: Fill color used for rectangle resize mode
uk: Колір заливки, що використовується для режиму зміни розмірів прямокутника

en: Normal Resize Windows
uk: Нормальна зміна розмірів вікна

en: Windows that normal resize should be used for
uk: Типи вікон, яким слід застосовувати ефект нормальної зміни розміру

en: Outline Resize Windows
uk: Кордон зміни розмірів вікна

en: Windows that outline resize should be used for
uk: Типи вікон, яким слід застосовувати ефект зміни розміру кордон

en: Rectangle Resize Windows
uk: Прямокутна зміна розмірів вікна

en: Windows that rectangle resize should be used for
uk: Типи вікон, яким слід застосовувати ефект зміни розміру прямокутник

en: Stretch Resize Windows
uk: Зміна розмірів вікна розтягуванням

en: Windows that stretch resize should be used for
uk: Типи вікон, яким слід застосовувати ефект зміни розміру розтягуванням

en: Rotate Cube
uk: Обертання куба

en: Rotate desktop cube
uk: Обертання куба стільниці

en: Edge Flip Pointer
uk: Відображення при курсорі на краю

en: Flip to next viewport when moving pointer to screen edge
uk: Відображення на наступне кадрове вікно при зсуві курсору до краю екрану

en: Edge Flip Move
uk: Відображення при переміщенні до краю

en: Flip to next viewport when moving window to screen edge
uk: Відображення на наступне кадрове вікно під час переміщення вікна до краю екрану

en: Edge Flip DnD
uk: Відображення під час перетягування до краю

en: Flip to next viewport when dragging object to screen edge
uk: Відображення на наступне кадрове вікно при перетягуванні об'єкта до краю екрану

en: Flip Time
uk: Час відображення

en: Timeout before flipping viewport
uk: Затримка в часі до відображення кадрового вікна

en: Raise on rotate
uk: Піднімати при обертанні

en: Raise window when rotating
uk: Піднімати вікна при обертанні

en: Rotate cube
uk: Обертання куба

en: Start Rotation
uk: Запуск обертання

en: Rotate Left
uk: Обертати вліво

en: Rotate left
uk: Обертати вліво

en: Rotate Right
uk: Обертати вправо

en: Rotate right
uk: Обертати вправо

en: Rotate Left with Window
uk: Обертати вліво разом з вікном

en: Rotate left and bring active window along
uk: Обертати вліво разом з активним вікном

en: Rotate Right with Window
uk: Обертати вправо разом з вікном

en: Rotate right and bring active window along
uk: Обертати вправо разом з активним вікном

en: Rotate To
uk: Обертати до

en: Rotate to viewport
uk: Обертання до кадрового вікна

en: Rotate window
uk: Обертати вікно

en: Rotate with window
uk: Обертати з вікном

en: Rotate Flip Left
uk: Обертати з відображенням вліво

en: Flip to left viewport and warp pointer
uk: Відображення в ліве кадрове вікно і спотворення курсору

en: Rotate Flip Right
uk: Обертати з відображенням вправо

en: Flip to right viewport and warp pointer
uk: Відображення в праве кадрове вікно і спотворення курсору

en: Rotate to cube face
uk: Обернути до лиця куба

en: Rotate To Face 1
uk: Обертати до межі 1

en: Rotate to face 1
uk: Обертання до межі 1

en: Rotate To Face 2
uk: Обертати до межі 2

en: Rotate to face 2
uk: Обертання до межі 2

en: Rotate To Face 3
uk: Обертати до межі 3

en: Rotate to face 3
uk: Обертання до межі 3

en: Rotate To Face 4
uk: Обертати до межі 4

en: Rotate to face 4
uk: Обертання до межі 4

en: Rotate To Face 5
uk: Обертати до межі 5

en: Rotate to face 5
uk: Обертання до межі 5

en: Rotate To Face 6
uk: Обертати до межі 6

en: Rotate to face 6
uk: Обертання до межі 6

en: Rotate To Face 7
uk: Обертати до межі 7

en: Rotate to face 7
uk: Обертання до межі 7

en: Rotate To Face 8
uk: Обертати до межі 8

en: Rotate to face 8
uk: Обертання до межі 8

en: Rotate To Face 9
uk: Обертати до межі 9

en: Rotate to face 9
uk: Обертання до межі 9

en: Rotate To Face 10
uk: Обертати до межі 10

en: Rotate to face 10
uk: Обертання до межі 10

en: Rotate To Face 11
uk: Обертати до межі 11

en: Rotate to face 11
uk: Обертання до межі 11

en: Rotate To Face 12
uk: Обертати до межі 12

en: Rotate to face 12
uk: Обертання до межі 12

en: Rotate to cube face with window
uk: Обернути до лиця куба з вікном

en: Rotate To Face 1 with Window
uk: Обертати до межі 1 з вікном

en: Rotate to face 1 and bring active window along
uk: Обертання до межі 1 з активним вікном

en: Rotate To Face 2 with Window
uk: Обертати до межі 2 з вікном

en: Rotate to face 2 and bring active window along
uk: Обертання до межі 2 з активним вікном

en: Rotate To Face 3 with Window
uk: Обертати до межі 3 з вікном

en: Rotate to face 3 and bring active window along
uk: Обертання до межі 3 з активним вікном

en: Rotate To Face 4 with Window
uk: Обертати до межі 4 з вікном

en: Rotate to face 4 and bring active window along
uk: Обертання до межі 4 з активним вікном

en: Rotate To Face 5 with Window
uk: Обертати до межі 5 з вікном

en: Rotate to face 5 and bring active window along
uk: Обертання до межі 5 з активним вікном

en: Rotate To Face 6 with Window
uk: Обертати до межі 6 з вікном

en: Rotate to face 6 and bring active window along
uk: Обертання до межі 6 з активним вікном

en: Rotate To Face 7 with Window
uk: Обертати до межі 7 з вікном

en: Rotate to face 7 and bring active window along
uk: Обертання до межі 7 з активним вікном

en: Rotate To Face 8 with Window
uk: Обертати до межі 8 з вікном

en: Rotate to face 8 and bring active window along
uk: Обертання до межі 8 з активним вікном

en: Rotate To Face 9 with Window
uk: Обертати до межі 9 з вікном

en: Rotate to face 9 and bring active window along
uk: Обертання до межі 9 з активним вікном

en: Rotate To Face 10 with Window
uk: Обертати до межі 10 з вікном

en: Rotate to face 10 and bring active window along
uk: Обертання до межі 10 з активним вікном

en: Rotate To Face 11 with Window
uk: Обертати до межі 11 з вікном

en: Rotate to face 11 and bring active window along
uk: Обертання до межі 11 з активним вікном

en: Rotate To Face 12 with Window
uk: Обертати до межі 12 з вікном

en: Rotate to face 12 and bring active window along
uk: Обертання до межі 12 з активним вікном

en: Pointer Invert Y
uk: Інвертувати для курсора вісь Y

en: Invert Y axis for pointer movement
uk: Інвертувати вісь Y для переміщень курсору

en: Pointer Sensitivity
uk: Чутливість курсору

en: Sensitivity of pointer movement
uk: Чутливість до переміщень курсору

en: Rotation Acceleration
uk: Прискорення обертання

en: Snap To Top Face
uk: Прив'язати до верхньої межі

en: Snap Cube Rotation to Top Face
uk: Прив'язка обертання куба до верхньої межі

en: Snap To Bottom Face
uk: Прив'язати до нижньої межі

en: Snap Cube Rotation to Bottom Face
uk: Прив'язка обертання куба до нижньої межі

en: Rotation Speed
uk: Швидкість обертання

en: Rotation Timestep
uk: Квант часу обертання

en: Zoom
uk: Змінити масштаб

en: Rotation Zoom
uk: Масштабування обертання

en: Scale
uk: Масштабування

en: Scale windows
uk: Масштабування вікон

en: Key Bindings Toggle Scale Mode
uk: Режим призначення клавіш з залипанням

en: Key bindings toggle scale mode instead of enabling it when pressed and disabling it when released.
uk: Використовувати режим гарячих клавіш з залипанням замість включення при натисканні та відключення при відпускання кнопок.

en: Button Bindings Toggle Scale Mode
uk: Режим гарячих клавіш з залипанням

en: Button bindings toggle scale mode instead of enabling it when pressed and disabling it when released.
uk: Використовувати режим гарячих клавіш з залипанням замість включення при натисканні та відключення при відпуску кнопок.

en: Initiate Window Picker
uk: Ініціювати засіб вибору вікна

en: Layout and start transforming windows
uk: Компонування та запуск перетворення вікон

en: Initiate Window Picker For All Windows
uk: іціювати засіб вибору вікна для всіх вікон

en: Layout and start transforming all windows
uk: Компонування та запуск перетворення всіх вікон

en: Initiate Window Picker For Window Group
uk: Ініціювати засіб вибору вікна для групи вікон

en: Layout and start transforming window group
uk: Компонування та запуск перетворення групи вікон

en: Initiate Window Picker For Windows on Current Output
uk: Ініціювати засіб вибору вікна для вікон поточного пристрою виводу

en: Layout and start transforming windows on current output
uk: Компонування та запуск перетворення вікон поточного пристрою виводу

en: Click Desktop to Show Desktop
uk: Клацніть на стільниці для відображення стільниці

en: Enter Show Desktop mode when Desktop is clicked during Scale
uk: Перехід в режим відображення стільниці при клацані мишею на стільниці під час масштабування

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Space between windows
uk: Відстань між вікнами

en: Scale speed
uk: Швидкість масштабування

en: Scale timestep
uk: Квант часу масштабування

en: Darken Background
uk: Затемнити тло

en: Darken background when scaling windows
uk: Затемнення тла при масштабування вікон

en: Amount of opacity in percent
uk: Ступінь прозорості у відсотках

en: Overlay Icon
uk: Накласти значок

en: Overlay an icon on windows once they are scaled
uk: Накладення значка на вікна при їх масштабуванні

en: None
uk: Ніякий

en: Emblem
uk: Емблема

en: Big
uk: Великий

en: Scale Windows
uk: Масштабування вікон

en: Windows that should be scaled in scale mode
uk: Типи вікон, для яких слід застосовувати режим масштабування

en: Hover Time
uk: Час затримки при наведенні

en: Time (in ms) before scale mode is terminated when hovering over a window
uk: Час (в мс) до завершення режиму масштабування при наведенні покажчика на вікно

en: Selects where windows are scaled if multiple output devices are used.
uk: Вибрати, де масштабувати вікна якщо використовуються пристрої множинного виводу.

en: On current output device
uk: На поточний пристрій виводу

en: On all output devices
uk: На всі пристрої виведення

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: Screenshot plugin
uk: Модуль знімка екрана

en: Initiate rectangle screenshot
uk: Зробити знімок області

en: Directory
uk: Каталог

en: Launch Application
uk: Запустити програму

en: Automatically open screenshot in this application
uk: Автоматично знімок екрану в цій програмі

en: Svg image loader
uk: Завантажувач зображень Svg

en: Application Switcher
uk: Перемикач програм

en: Next window
uk: Наступне вікно

en: Popup switcher if not visible and select next window
uk: Відображення перемикача (якщо він невидимий) і вибір наступного вікна

en: Prev window
uk: Попереднє вікно

en: Popup switcher if not visible and select previous window
uk: Відображення перемикача (якщо він невидимий) і вибір попереднього вікна

en: Next window (All windows)
uk: Наступне вікно (Усі вікна)

en: Popup switcher if not visible and select next window out of all windows
uk: Відображення перемикача (якщо він невидимий) і вибір наступного вікна з усіх наявних

en: Prev window (All windows)
uk: Попереднє вікно (Всі вікна)

en: Popup switcher if not visible and select previous window out of all windows
uk: Відображення перемикача (якщо він невидимий) і вибір попереднього вікна з усіх наявних

en: Next window (No popup)
uk: Наступне вікно (не виринаюче)

en: Select next window without showing the popup window.
uk: Вибрати наступне вікно без показу спливаючого вікна.

en: Prev window (No popup)
uk: Попереднє вікно (Не спливаюче)

en: Select previous window without showing the popup window.
uk: Вибрати попереднє вікно без показу спливаючого вікна.

en: Next Panel
uk: Наступна панель

en: Select next panel type window.
uk: Вибрати наступне вікно типу панель.

en: Prev Panel
uk: Попередня панель

en: Select previous panel type window.
uk: Вибрати попереднє вікно типу панель.

en: Switcher speed
uk: Швидкість перемикача

en: Switcher timestep
uk: Квант часу перемикача

en: Switcher windows
uk: Перемикач вікон

en: Windows that should be shown in switcher
uk: Вікна, які повинні бути відображені в перемикачі

en: Amount of saturation in percent
uk: Рівень насиченості у відсотках

en: Amount of brightness in percent
uk: Рівень яскравості у відсотках

en: Bring To Front
uk: Перемістити на передній план

en: Bring selected window to front
uk: Переміщення вибраного вікна на передній план

en: Distance desktop should be zoom out while switching windows
uk: При перемиканні вікон стільниця на задньому плані має бути зменшена

en: Icon
uk: Піктограма

en: Show icon next to thumbnail
uk: Піктограма поруч з ескізом

en: Minimized
uk: Згорнуті

en: Show minimized windows
uk: Відображення згорнутих вікон

en: Auto Rotate
uk: Автоматичне обертання

en: Rotate to the selected window while switching
uk: Обертати до вибраного вікна при перемиканні

en: Water Effect
uk: Ефект води

en: Adds water effects to different desktop actions
uk: Додавання ефектів води до різних дій стільниці

en: Enable pointer water effects
uk: Включити для курсора ефекти води

en: Toggle rain
uk: Включення дощу

en: Toggle rain effect
uk: Включення або відключення ефекту дощу

en: Toggle wiper
uk: Переключити склоочисник

en: Toggle wiper effect
uk: Включення або відключення ефекту склоочисника

en: Offset Scale
uk: Масштаб зміщення

en: Water offset scale
uk: Масштаб зміщення води

en: Rain Delay
uk: Затримка дощу

en: Delay (in ms) between each rain-drop
uk: Затримка (в мс) між краплями дощу

en: Title wave
uk: Хвилі заголовка

en: Wave effect from window title
uk: Ефект хвиль у заголовку вікна

en: Point
uk: Крапка

en: Add point
uk: Додати точку

en: Line
uk: Лінія

en: Add line
uk: Додати лінію

en: Wobbly Windows
uk: Тремячі Вікна

en: Use spring model for wobbly window effect
uk: Використовувати модель пружини в ефекті в'язкого вікна

en: Snap windows
uk: Прив'язка вікон

en: Toggle window snapping
uk: Переключення прив'язки вікон

en: Snap Inverted
uk: Інвертована прив'язка

en: Inverted window snapping
uk: Інвертована прив'язка вікна

en: Shiver
uk: Тремтіння

en: Make window shiver
uk: Включити тремтіння вікна

en: Friction
uk: Тертя

en: Spring Friction
uk: Пружне тертя

en: Spring K
uk: K пружності

en: Spring Konstant
uk: Константа пружності

en: Grid Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Vertex Grid Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Minimum Grid Size
uk: Мінімальний розмір

en: Minimum Vertex Grid Size
uk: Мінімальна роздільна здатність

en: Map Effect
uk: Ефект віддзеркалення

en: Map Window Effect
uk: Ефект відображення вікна

en: Focus Effect
uk: Ефект фокусування

en: Focus Window Effect
uk: Ефект фокусування вікна

en: Map Windows
uk: Типи відображення вікна

en: Windows that should wobble when mapped
uk: Вікна, що стають в'язкими при призначенні

en: Focus Windows
uk: Типи вікон з фокусом

en: Windows that should wobble when focused
uk: Вікна, що стають в'язкими при фокусі

en: Grab Windows
uk: Типи вікон при захопленні

en: Windows that should wobble when grabbed
uk: Вікна, що стають в'язкими при захопленні

en: Move Windows
uk: Перемістити вікна

en: Windows that should wobble when moved
uk: Вікна, що стають в'язкими при переміщенні

en: Maximize Effect
uk: Ефект розгортання

en: Wobble effect when maximizing and unmaximizing windows
uk: Ефект тремтіння при розгортанні і згортанні вікон

en: Zoom In
uk: Збільшити
