d-feet master - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Debug D-Bus applications
el: Αποσφαλμάτωση εφαρμογών D-Bus

en: A simple application for debugging the message bus system D-Bus. D-Feet can be used to inspect D-Bus interfaces of running programs and invoke methods on those interfaces.
el: Μια απλή εφαρμογή για την αποσφαλμάτωση μηνυμάτων του διάυλου συστήματος D-Bus. Το D-Feet μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να επιθεωρήσει τις διεπαφές D-Bus των εκτελούμενων προγραμμάτων καθώς και τον μεθόδων των διεπαφών.

en: D-Bus Debugger
el: Αποσφαλματωτής D-Bus

en: debug;d-bus;dbus;dfeet;
el: αποσφαλμάτωση;δίαυλος δεδομένων;debug;d-bus;dbus;dfeet;

en: Add a Connection
el: Προσθήκη σύνδεσης

en: See http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses
el: Δείτε http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses

en: Address:
el: Διεύθυνση:

en: About
el: Περί

en: Help
el: Βοήθεια

en: Quit
el: Έξοδος

en: Execute D-Bus Method
el: Εκτέλεση μεθόδου D-Bus

en: _Execute
el: _Εκτέλεση

en: Method name:
el: Όνομα μεθόδου:

en: Object Path:
el: Διαδρομή αντικειμένου:

en: Interface:
el: Διεπαφή:

en: Method input
el: Είσοδος μεθόδου

en: Method output
el: Έξοδος μεθόδου

en: Pretty print
el: Όμορφη εκτύπωση

en: Source
el: Πηγή

en: Method execution
el: Εκτέλεση μεθόδου

en: Number of method executions
el: Αριθμός εκτελέσεων μεθόδου

en: Average method execution time in seconds
el: Μέσος όρος χρόνου εκτέλεσης μεθόδου σε δευτερόλεπτα

en: Min:
el: Ελάχιστο:

en: Minimal method execution time in seconds
el: Ελάχιστος χρόνος εκτέλεσης μεθόδου σε δευτερόλεπτα

en: Max:
el: Μέγιστο:

en: Maximal method execution time in seconds
el: Μέγιστος χρόνος εκτέλεσης μεθόδου σε δευτερόλεπτα

en: Unique name:
el: Μοναδικό όνομα:

en: Name:
el: Όνομα:

en: Introspecting...
el: Αυτοανάλυση...

en: Object path
el: Διαδρομή αντικειμένου

en: Connect to System Bus
el: Σύνδεση με τον δίαυλο συστήματος

en: Connect to Session Bus
el: Σύνδεση με τον δίαυλο συνεδρίας

en: Connect to other Bus
el: Σύνδεση με άλλο δίαυλο

en: Close Bus
el: Κλείσιμο διαύλου
