d-feet master - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: Debug D-Bus applications
hr: Aplikacija D-Bus otklanjanja grešaka

en: A simple application for debugging the message bus system D-Bus. D-Feet can be used to inspect D-Bus interfaces of running programs and invoke methods on those interfaces.
hr: Jednostavna aplikacija za otklanjanje grešaka poruka D-Bus sabirnice sustava. D-Feet se može koristiti za provjeru D-Bus sučelja pokrenutih aplikacija i načina pozivanja na tim sučeljima.

en: D-Bus Debugger
hr: D-Bus otklanjatelj grešaka

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: debug;d-bus;dbus;dfeet;
hr: otklanjanje grešaka;d-bus;dbus;dfeet;

en: Add a Connection
hr: Dodaj povezivanje

en: See http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses
hr: Pogledajte http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses

en: Address:
hr: Adresa:

en: Execute D-Bus Method
hr: Pokreni D-Bus metodu

en: _Execute
hr: _Pokreni

en: Method name:
hr: Naziv metode:

en: Object Path:
hr: Putanja objekta:

en: Interface:
hr: Sučelje:

en: Bus Name:
hr: Naziv sučelja:

en: Method input
hr: Unos metode

en: Method output
hr: Prikaz metode

en: Pretty print
hr: Ljepši prikaz

en: Source
hr: Izvor

en: Method execution
hr: Izvršavanje metode

en: Number of method executions
hr: Broj izvršavanja metode

en: Average method execution time in seconds
hr: Prosječno vrijeme izvršavanja metoda u sekundama

en: Min:
hr: Najmanje:

en: Minimal method execution time in seconds
hr: Najmanje vrijeme izvršavanja metoda u sekundama

en: Max:
hr: Najviše:

en: Maximal method execution time in seconds
hr: Najviše vrijeme izvršavanja metoda u sekundama

en: Unique name:
hr: Jedinstveni naziv:

en: Name:
hr: Naziv:

en: Introspecting...
hr: Preispitivanje...

en: Object path
hr: Putanja objekta

en: Connect to System Bus
hr: Povezivanje sa sabirnicom sustava

en: Connect to Session Bus
hr: Povezivanje sa sabirnicom sesije

en: Connect to other Bus
hr: Povezivanje s drugim sabirnicama

en: Close Bus
hr: Zatvori sabirnicu

en: About D-Feet
hr: O D-Feet

en: Help
hr: Priručnik

en: Show version number and exit
hr: Prikaži broj inačice i izađi

en: Open the specified bus address
hr: Otvori specifičnu adresu sabirnice

en: D-Feet version: {}
hr: D-Feet inačica: {}
