debian-installer - en to pl translation catalogue (18 entries)

note: Type: note Description Main menu entry. :sl4:
en: Make this ChromeOS board bootable
pl: Przygotuj tę płytę ChromeOS do rozruchu

note: Type: note Description Progress bar title. :sl4:
en: Making this ChromeOS board bootable
pl: Przygotowanie płyty ChromeOS do rozruchu

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Installing tools to manage ChromeOS boot images
pl: Instalowanie narzędzi do zarządzania obrazami rozruchowymi ChromeOS

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Checking ChromeOS kernel partitions
pl: Sprawdzanie partycji jądra ChromeOS

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Updating initramfs
pl: Aktualizowanie initramfs

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Building a boot image
pl: Tworzenie obrazu rozruchowego

note: Type: note Description Progress bar step. :sl4:
en: Writing the boot image to disk
pl: Zapisywanie obrazu rozruchowego na dysku

note: Type: error Description Same as base-installer/kernel/failed-package-install. :sl4:
en: Unable to install ${PACKAGE}
pl: Nie można zainstalować ${PACKAGE}

note: Type: error Description Same as base-installer/kernel/failed-package-install. :sl4:
en: An error was returned while trying to install the ${PACKAGE} package onto the target system.
pl: Wystąpił błąd podczas próby instalacji pakietu ${PACKAGE} w docelowym systemie.

note: Type: error Description Same as base-installer/kernel/failed-package-install. :sl4:
en: Check /var/log/syslog or see virtual console 4 for the details.
pl: Sprawdź /var/log/messages lub wirtualną konsolę nr 4 po szczegóły.

note: Type: error Description :sl4:
en: No usable ChromeOS kernel partition is found
pl: Nie znaleziono użytecznej partycji jądra ChromeOS

note: Type: error Description :sl4:
en: An error was returned while searching for a ChromeOS kernel partition.
pl: Wystąpił błąd podczas wyszukiwania partycji jądra ChromeOS.

note: Type: error Description :sl4:
en: Cannot build a boot image
pl: Nie można utworzyć obrazu rozruchowego

note: Type: error Description :sl4:
en: An error was returned while building a boot image.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazu rozruchowego.

note: Type: error Description :sl4:
en: Cannot write boot image to disk
pl: Nie można zapisać obrazu rozruchowego na dysku

note: Type: error Description :sl4:
en: An error was returned while writing the boot image to disk.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania obrazu rozruchowego na dysku.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Reconfigure initramfs policies?
pl: Ponownie skonfigurować zasady initramfs?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Could not generate a small enough boot image for this board. Usually this can be resolved by including less modules in the initramfs.
pl: Nie można wygenerować wystarczająco małego obrazu rozruchowego dla tej płyty. Zwykle można to rozwiązać, umieszczając mniej modułów w pliku initramfs.
