ecere - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Browse...
he: עיין...

en: Created
he: נוצר

en: Done.
he: בוצע.

en: ECERE Archive - %s
he: ECERE: ארכיון - %s

en: ECERE Self-Extractable Archive
he: ארכיון חולץ-עצמי ECERE

en: Exit
he: יציאה

en: Extract
he: חילוץ

en: Extract to
he: חלוץ ל

en: Extracting %s...
he: חולץ %s...

en: Extracting Files...
he: חולץ קבצים...

en: Extraction Completed
he: חליצה הושלמה

en: File
he: קובץ

en: Hide Files
he: הסתר קבצים

en: Modified
he: שונה

en: Select extraction directory
he: בחר בתקיית חליצה

en: Size
he: גודל

en: Use paths from archive...
he: השתמש בתיקיות מהארכיון...

en: View Files
he: ראה קבצים
