ecere - en to ru_RU translation catalogue (18 entries)

en: Browse...
ru_RU: Обзор...

en: Created
ru_RU: Создан

en: Done.
ru_RU: Готово.

en: ECERE Archive - %s
ru_RU: Архив ECERE - %s

en: ECERE Self-Extractable Archive
ru_RU: Самоизвлекающий архив ECERE

en: Exit
ru_RU: Выход

en: Extract
ru_RU: Извлечь

en: Extract to
ru_RU: Извлечь в

en: Extracting %s...
ru_RU: Идет извлечение %s...

en: Extracting Files...
ru_RU: Извлечение файлов...

en: Extraction Completed
ru_RU: Извлечение завершено

en: File
ru_RU: Файл

en: Hide Files
ru_RU: Скрыть файлы

en: Modified
ru_RU: Изменено

en: Select extraction directory
ru_RU: Выбор папки извлечения

en: Size
ru_RU: Размер

en: Use paths from archive...
ru_RU: Использовать папки с архива...

en: View Files
ru_RU: Показать файлы
