editra - en to ca translation catalogue (84 entries)

en: "%s" was not found
ca: No s'ha trobat «%s»

en: %d matches were replaced.
ca: S'han reemplaçat %d coincidències

en: %s Source File
ca: Fitxer font %s

en: %s does not exist
ca: No existeix %s

en: %s has been deleted since its last save point.
    
    Would you like to save it again?
ca: S'ha eliminat %s des de l'últim punt en què es va desar
    
    Voleu desar-lo de nou?

en: &About...
ca: &Quant a...

en: &Close Tab
ca: Tan&ca la pestanya

en: &Copy
ca: &Copia

en: &Edit
ca: &Edita

en: &File
ca: &Fitxer

en: &Find
ca: &Cerca

en: &Font
ca: &Tipus de lletra

en: &Goto Line
ca: &Vés a la línia

en: &Help
ca: A&juda

en: &New Tab
ca: Pestanya &nova

en: &Open
ca: O&bre

en: &Paste
ca: Engan&xa

en: &Print
ca: Im&primeix

en: &Save
ca: De&sa

en: &Settings
ca: A&rranjament

en: &Toolbar
ca: Barra d'e&ines

en: &Tools
ca: &Eines

en: &Undo
ca: &Desfés

en: &View
ca: &Visualitza

en: **Alias**
ca: **Àlies**

en: Abort
ca: Avorta

en: About
ca: Sobre

en: Advanced
ca: Avançat

en: Alias
ca: Àlies

en: All
ca: Tots

en: Appearance
ca: Aparença

en: Apply
ca: Aplica

en: Attributes
ca: Atributs

en: Background
ca: Fons

en: Binding
ca: Obligatori

en: Bookmarks
ca: Favorits

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Canceled
ca: Cancel·lat

en: Check
ca: Comprova

en: Choose Folder
ca: Escull una carpeta

en: Clear
ca: Neteja

en: Close All
ca: Tanca-ho tot

en: Close Current Tab
ca: Tanca la pestanya actual

en: Close Window
ca: Tanca la finestra

en: Close the current window
ca: Tanca la finestra actual

en: Code
ca: Codi

en: Code Browser
ca: Buscador de codi

en: Code Folding
ca: Plegat de codi

en: Color Scheme
ca: Esquema de colors

en: Command
ca: Comanda

en: Configuration
ca: Configuració

en: Configure
ca: Configura

en: Copy
ca: Copia

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Count
ca: Compta

en: Created
ca: Creat

en: Cu&t
ca: &Talla

en: Current Document
ca: Document actual

en: Customize
ca: Personalitza

en: Cut
ca: Talla

en: Default
ca: Per defecte

en: Defines
ca: Definicions

en: Delete
ca: Esborra

en: Delete Line
ca: Suprimeix la línia

en: Direction
ca: Direcció

en: Display Font
ca: Mostra Font

en: Down
ca: Avall

en: Download
ca: Descarrega

en: Downloaded
ca: Descarregat

en: Downloading
ca: S'està descarregant

en: Duplicate
ca: Duplica

en: E&xit
ca: S&urt

en: Edit
ca: Edita

en: Editor
ca: Editor/a

en: Enable
ca: Habilita

en: Enter a hex color value
ca: Escriu un valor de color hex.

en: Error Opening File
ca: Error en obrir el fitxer

en: Error Text
ca: Error de Text

en: Exit the application
ca: Surt de l'aplicació

en: Failed
ca: Ha fallat

en: Feedback
ca: Comentaris i opinions

en: File Browser
ca: Navegador de Fitxers

en: Install
ca: Instal·lar

en: Network
ca: Xarxa
