MATE Desktop Environment - en to ast translation catalogue (9 entries)

note: (itstool) path: sect1/title
en: Introduction
ast: Introducción

note: (itstool) path: entry/para
en: ARJ archive
ast: Archivu ARJ

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command line
ast: Llinia de comandu

note: (itstool) path: entry/para
en: Action
ast: Aición

note: (itstool) path: entry/para
en: Pattern
ast: Patrón

note: (itstool) path: entry/para
en: All files
ast: Tolos ficheros

note: (itstool) path: tip/title
en: Tip
ast: Gabitu

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
ast: Descripción

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
ast: enllaz
