MATE Desktop Environment - en to br translation catalogue (6 entries)

note: (itstool) path: varlistentry/term
en: Command line
br: Linenn arc'had

note: (itstool) path: entry/para
en: Action
br: Gwered

note: (itstool) path: entry/para
en: Pattern
br: Goustur

note: (itstool) path: entry/para
en: All files
br: An holl restroù

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
br: Deskrivadur

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
br: ere
