MATE Desktop Environment - en to tk translation catalogue (9 entries)

note: (itstool) path: entry/para
en: ARJ archive
tk: ARJ arşiwi

note: (itstool) path: entry/para
en: CPIO archive
tk: CPIO resimi

note: (itstool) path: entry/para
en: LHA archive
tk: LHA arşiwi

note: (itstool) path: entry/para
en: Tar archive
tk: Tar arşiwi

note: (itstool) path: entry/para
en: Zip archive
tk: Zip arşiwi

note: (itstool) path: entry/para
en: Zoo archive
tk: Zoo arşiwi

note: (itstool) path: entry/para
en: All files
tk: Ehli faýllar

note: (itstool) path: entry/para
en: Description
tk: Wasp

note: (itstool) path: para/ulink
en: link
tk: baglaýyş
