eog - en to br translation catalogue (179 entries)

note: Translaters: This string is for a toggle to display a toolbar. * The name of the toolbar is automatically computed from the widgets * on the toolbar, and is placed at the %s. Note the _ before the %s * which is used to add mnemonics. We know that this is likely to * produce duplicates, but don't wor
en: Show “_%s”
br: Diskouezh “_%s”

en: _Move on Toolbar
br: _Dilec'hiañ war ar varrenn-ostilhoù

en: Move the selected item on the toolbar
br: Dilec'hiañ an elfenn dibabet war ar varrenn-ostilhoù

en: _Remove from Toolbar
br: _Lemel diwar ar varrenn-ostilhoù

en: Remove the selected item from the toolbar
br: Lemel an elfenn dibabet diwar ar varrenn-ostilhoù

en: _Delete Toolbar
br: Lemel ur varrenn-ostilhoù

en: Remove the selected toolbar
br: Lemel ar varrenn ostilhoù dibabet

en: Separator
br: Kefarz

en: Reload Image
br: Adkargañ ar skeudenn

en: Image Viewer
br: Gweler skeudennoù

en: <b>Author:</b>
br: <b>Aozer :</b>

en: <b>Bytes:</b>
br: <b>Eizhbitoù :</b>

en: <b>Copyright:</b>
br: <b>Copyright :</b>

en: <b>Date/Time:</b>
br: <b>Deiziad / Eur :</b>

en: <b>Description:</b>
br: <b>Deskrivadur :</b>

en: <b>Details</b>
br: <b>Munudoù</b>

en: <b>Focal Length:</b>
br: <b>Amkanell ar c'hamera :</b>

en: <b>Height:</b>
br: <b>Sav :</b>

en: <b>Keywords:</b>
br: <b>Gerioù alc'hwez :</b>

en: <b>Location:</b>
br: <b>Lec'hiadur :</b>

en: <b>Name:</b>
br: <b>Anv :</b>

en: <b>Type:</b>
br: <b>Rizh :</b>

en: <b>Width:</b>
br: <b>Led :</b>

en: Details
br: Munudoù

en: General
br: Hollek

en: Image Properties
br: Perzhioù ar skeudenn

en: Metadata
br: Metaroadennoù

en: _Next
br: _A-heul

en: _Previous
br: _An hini kent

en: <b>File Name Preview</b>
br: <b>Rakgwel an anv-restr</b>

en: <b>File Path Specifications</b>
br: <b>Resisadurioù war hent ar restr</b>

en: <b>Options</b>
br: <b>Dibaboù</b>

en: Choose a folder
br: Dibab un teuliad

en: Destination folder:
br: Teuliad an dehaezadur :

en: Filename format:
br: Mentrezh anv ar restr :

en: Save As
br: Enrollañ dindan

en: To:
br: Da :

en: <b>Image Zoom</b>
br: <b>Zoum ar skeudenn</b>

en: <b>Sequence</b>
br: <b>Prantad</b>

en: <b>Transparent Parts</b>
br: <b>Tammoù treuzwelus</b>

en: As _background
br: Evit an _drekleur

en: As custom c_olor:
br: Da _liv personelaet :

en: Color for Transparent Areas
br: Liv evit an takadoù treuzwelus

en: Eye of GNOME Preferences
br: Gwellvezioù Lagad GNOME

en: Image View
br: Sell ar skeudenn

en: Plugins
br: Enlugelladoù

en: Slideshow
br: Kinnig luc'hvannoù

en: _Switch image after:
br: _Cheñch skeudenn war-lerc'h:

en: seconds
br: eilenn

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
br: Ur road brasoc'h da 0 a lâr an niver a eilennoù a chomo ur skeudenn hewel a-raok ma vo diskouezet war-eeun an hini da heul. Zero a lazh ar furch automatek.

en: Active plugins
br: Enlugelladoù oberiant

en: Allow zoom greater than 100% initially
br: Aotreañ ur zoom brasoc'h eget ar 100% a-orin

en: Delay in seconds until showing the next image
br: Koulzad e eilennoù a-raok diskouez ar skeudenn da heul

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
br: Ma lakait FALSE amañ, ne vo ket azasaet ar skeudennoù bihan da vent ar skramm.

en: Interpolate Image
br: Interpolañ ar skeudenn

en: Show/hide the image collection pane.
br: Diskouez/kuzhat panell ar skeudennaoueg.

en: Show/hide the window statusbar.
br: Diskouez/kuzhat barrenn-stad ar prenestr.

en: Show/hide the window toolbar.
br: Diskouez/kuzhat barrenn-ostilhoù ar prenestr.

en: Transparency color
br: Liv an dreuzwelusted

en: Transparency indicator
br: Kannad an dreuzwelusted

en: Whether or not the sequence of images should be shown in an endless loop.
br: Kenderc'hel pe get da ziskouez diehan an heuliad skeudennoù.

en: All Files
br: An holl restroù

en: All Images
br: An holl skeudennoù

note: Pixel size of image: width x height in pixel
en: pixel | pixels
br[0]: piksel
br[1]: a bikseloù

en: Load Image
br: Kargañ ar skeudenn

en: Save Image
br: Enrollañ ar skeudenn

en: Open Folder
br: Digeriñ un teuliad

en: EXIF not supported for this file format.
br: N'eo ket gouzañvet an EXIF evit ar mentrezh-restr-mañ.

en: No image loaded.
br: Skeudenn ebet karget

en: Temporary file creation failed.
br: Sac'het eo krouidigezh ar restr mareadus.

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
br: Ne oa ket tu da grouiñ ar restr mareadus evit an enrollañ: %s

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
br: Ne oa ket tu da reiñ memor evit kargañ ar restr JPEG

en: Camera
br: Kamera

en: Image Data
br: Titouroù ar skeudenn

en: Maker Note
br: Evezhiadenn an aozer

en: Other
br: Traoù all

en: XMP Other
br: XMP all

en: Tag
br: Klav

en: Value
br: Road

en: _Retry
br: _Adklask

en: Image Settings
br: Dibarzhoù ar skeudenn

en: Image
br: Skeudenn

en: Page Setup
br: Arventennoù ar bajenn

en: Position
br: Lec'hiadur

en: _Left:
br: K_leiz

en: _Right:
br: D_ehou

en: _Top:
br: _Lein :

en: _Bottom:
br: _Diaz :

en: C_enter:
br: Kr_eizañ

en: None
br: Hini ebet

en: Horizontal
br: A-zremm

en: Vertical
br: A-serzh

en: Both
br: An eil hag egile

en: Size
br: Ment

en: _Width:
br: _Led :

en: _Height:
br: _Sav :

en: _Scaling:
br: O skeulaat :

en: _Unit:
br: _Unanenn :

en: Millimeters
br: a vilimetroù

en: Inches
br: a veutadoù

en: Preview
br: Alberz

en: Unknown
br: Dianav

en: At least two file names are equal.
br: Bez ez eus daou restr kevatal da vihanañ

en: Could not display help for Eye of GNOME
br: Ne oa ket tu da ziskouez ar skoazell evit Lagad GNOME

en:  (invalid Unicode)
br: (Unicode didalvoudek)

en: Toolbar Editor
br: Kemmer barrennoù-ostilhoù

en: Eye of GNOME
br: Lagad GNOME

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
br: Ha sur oc'h e fell deoc'h kas
    "%s" d'al lastez?

en: Move to _Trash
br: Kas d'al _lastez

en: Couldn't access trash.
br: Ne oa ket tu da dizhout al lastez.

en: Error on deleting image %s
br: Fazi en ur zilemel ar skeudenn %s

en: _File
br: _Restr

en: _Edit
br: K_emmañ

en: _View
br: G_welout

en: _Image
br: S_keudenn

en: _Go
br: _Mont

en: _Tools
br: _Binvioù

en: _Help
br: _Skoazell

en: _Open...
br: _Digeriñ...

en: Open a file
br: Digeriñ ur restr

en: _Close
br: _Serriñ

en: Close window
br: Serriñ ar prenestr

en: T_oolbar
br: Barenn _ostilhoù

en: Prefere_nces
br: G_wellvezioù

en: Preferences for Eye of GNOME
br: Gwellvezioù evit Lagad GNOME

en: _Contents
br: _Endalc'hadoù

en: Help on this application
br: Kaout skoazell evit an arload-mañ

en: _About
br: _Diwar-benn

en: About this application
br: Diwar-benn an arload-mañ

en: _Toolbar
br: _Barrenn-ostilhoù

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
br: Kemmañ a ra hewelded ar varrenn-ostilhoù er prenestr red

en: _Statusbar
br: _Barrenn-stad

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
br: Kemmañ a ra hewelded ar varrenn-stad er prenestr red

en: _Image Collection
br: _Skeudennaoueg

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
br: Kemmañ a ra hewelded panell ar skeudennaoueg er prenestr red

en: Side _Pane
br: _Panell gostez

en: _Save
br: _Enrollañ

en: Open _with
br: Digeriñ _gant

en: Save _As...
br: Enrollañ dind_an...

en: _Print...
br: _Moullañ...

en: Print the selected image
br: Moullan ar skeudenn diuzet

en: Prope_rties
br: Pe_rzhioù

en: _Undo
br: _Nullañ

en: Flip _Horizontal
br: Gwintañ a-_zremm

en: Flip _Vertical
br: Gwintañ a-_serzh

en: _Rotate Clockwise
br: _C'hwelañ gant roud ar bizied

en: Rotate the image 90 degrees to the right
br: C'hwelañ ar skeudenn dre 90 derez war an tu dehou

en: Rotate Counterc_lockwise
br: C'hwe_lañ gant roud gin ar bizied

en: Rotate the image 90 degrees to the left
br: C'hwelañ ar skeudenn dre 90 derez war an tu kleiz

en: _Zoom In
br: _Zoom brasaat

en: Zoom _Out
br: Zoom _bihanaat

en: _Normal Size
br: Ment _boutin

en: Best _Fit
br: Ment peurvat

en: _Full Screen
br: Skramm _leun

en: _Previous Image
br: Skeudenn _gent

en: _Next Image
br: Skeudenn da _heul

en: _First Image
br: Skeudenn g_entañ

en: _Last Image
br: _Skeudenn z_iwezhañ

en: _Slideshow
br: Kinnig luc'hvannoù

en: Previous
br: Kent

en: Next
br: Da heul

en: Right
br: Dehou

en: Left
br: Kleiz

en: In
br: E-barzh

en: Out
br: Er-maez

en: Normal
br: Boutin

en: Collection
br: Dastumad

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
br: Lastez

en: Plugin
br: Enlugellad

en: Enabled
br: Gweredekaet

en: C_onfigure
br: Kefl_uniañ

en: A_ctivate
br: _Gweredekaat

en: Ac_tivate All
br: Gweredekaat an _holl

en: _Deactivate All
br: _Diweredekaat an holl

en: Active _Plugins:
br: Enl_ugelladoù oberiant :

en: _About Plugin
br: _Diwar-benn an enlugellad

en: C_onfigure Plugin
br: Ober war-dro an enlugellad

en: [FILE...]
br: [RESTR...]

en: Eye of GNOME Image Viewer
br: Lagad GNOME gweler skeudennoù
