fcitx - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Amharic
ru: Амхарский

en: Arabic
ru: Арабский

en: Compose
ru: Смешанный

en: Emoji
ru: Эмодзи

en: Inscript
ru: Инскрипт

en: Phonetic
ru: Фонетический

en: Probhat (phonetic)
ru: Probhat (фонетический)

en: Remington
ru: Ремингтон

en: Romanized
ru: Романский

en: Russian Traditional
ru: Русский традиционный

en: Thai
ru: Тайский

en: Traditional
ru: Традиционный

en: Translit
ru: Транслит

en: Ua-Translit
ru: Украинский транслит

en: Viqr
ru: VIQR

en: Yawerty
ru: ЯВЕРТЫ
